גיבורה של תיאטרון אורנה פורת

ההצגה גיבורה של תיאטרון אורנה פורת, מחזמר לכל המשפחה על פי הקלאסיקה העולמית נסיכה קטנה מאת פרנסס הודג'סון ברנט.

שרה קרו הקטנה מגיעה עם אביה העשיר מהודו ללונדון כדי ללמוד בפנימיית הבנות של מיס מינצ'ין חמורת הסבר. בתחילה שרה מקבלת יחס של תלמידה מועדפת, בשל עושרה ומעמדה, אך אז מגיעה בשורה המשנה את חייה של שרה ומתגלה פרצופה האמיתי של מיס מניצ'ין. הנסיכה הקטנה הופכת בן לילה למשרתת אבל רוחה של שרה אינה נשברת, יש לה אישיות חזקה, אמת פנימית, תום ורצון עז למימוש עצמי, ובעזרת ידידיה הטובים, דמיונה העשיר ואמונתה בבני האדם, היא מתגברת על המכשולים ומוכיחה שנסיכה תמיד תישאר נסיכה.
מחזה ובימוי: צביה הוברמן
מילות השירים: גיל צרנוביץ מוסיקה: אמיר לקנר כוריאוגרפיה: רוני ברנדשטטר תפאורה: זאב לוי תלבושות: אביה בש תאורה: זיו וולושין אביזרים: נרקיס אלבה ע. במאי: לירון דן. משתתפים בהצגה: תמר אלקן, ניר שיבר, שני קליין, מור ענטר, הגר דנון, יעל שילדקראוט, גיה באר גורביץ, יוגב יפת, שירן ארגס. צילומים: יוסי צבקר.
כרטיסים: 053-9382066 שלוחה: 4 או באתר- לחצו כאן…
גיבורה – הצגת ילדים לגילאי 12-8
תיאטרון אורנה פורת

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382066 6-12 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי 65 ש"ח במקום 90 ש"ח בהזמנה טלפונית ובהקשת הקוד 889.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

9 תגובות

 1. אני נוהגת לתת לילדיי דוגמאות אישיות מילדותי וכיצד התמודדתי עם בעיות וזה עוזר להם להתגבר על מכשולים. הרי מה שלא הורג – מחשל!

 2. אני מתגברת על מכשול עם שיחה לבורא עולם ותפילה שיעזור לי ויכוון אותי מה לעשות! ואת ילדיי אני מעודדת ותמיד אומרת להם שיש מצבים גם קשים וגם טובים בחיים.

 3. מייעצת לילדיי ע"י כך שמכוונת אותם בשאלה איך לדעתך ניתן לפתור את הבעיה ומהו הפתרון הטוב ביותר? היום יכולה להגיד שזה עובד

 4. משתפים את הילדים בדוגמא אישית שלנו ומספרים להם איך אנחנו התגברנו על מכשול.

 5. מנסים לחשוב יחד עם הילד מה אפשר לעשות.
  מסבירים לו כמו למבוגר ואחראי שאת מה שהוא רוצה אי אפשר.
  מציעים לו כמה רעיונות מה כן אפשר ומה מתאים לו וכמעט תמיד ימצא פתרון בו הילד יהיה מרוצה וגם ירגיש בוגר ואחראי שהוא בחר לבד🙌🙋

 6. אנחנו אומרים לילדה שהיא יכולה לעשות הכל בחיים. בינתיים היא דבקה בזה, טפו טפו

 7. חושבים מחוץ לקופסא ומנסים להבין איך ניתן לראות במכשול משהו שניתן ללמוד ממנו ולהתפתח

 8. סבלנות וסובלנות שלנו – גם (ולא רק….) כדוגמה אישית – עושות את הכל הרבה יותר אפשרי. אפילו מראש לא מגיעים לאי-אלו מכשולים שצריך להתמודד עימם! ואם כן צריך להתמודד, אז כבר מובן איך עושים זאת: סבלנות וסובלנות – קודם כל שלנו עצמינו… … :-)

השאר תגובה