ההמלצות של קינדרלנד ליום המשפחה 2017

רגע לפני יום המשפחה מחכה לנו סוף שבוע יפייפה עם המון הזדמנויות לצלם את התמונה המשפחתית המושלמת: חגיגה של טרקים למשפחות בצפון הירוק, מרוץ משפחות בבילו, יוצרים עץ משפחה במיני ישראל, מעודדים את אמא במרתון תל אביב, מבלים ביחד בקטיף בגינה, יוצרים עם הילדים בירושלים וקמים מוקדם כדי להספיק להצטלם לפני כולם בין הכלניות בדרום:

ההמלצות של קינדרלנד ליום המשפחה 2017:

אירועי יום המשפחה 2017
יום המשפחה תכף כבר כאן ואתם מוזמנים להשתתף במגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה שיתקיימו באתרים השונים והאטרקציות לילדים ולכל המשפחה ברחבי הארץ– מירוץ משפחות בקארטינג בילו, טיולים מודרכים בפארק המעיינות, חוויות מיוחדות לכל המשפחה בפסטיבל דרום אדום, טיולים משפחתיים בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים, חמישי משפחתײ בפארק קרסו, סבא וסבתא נכנסים חינם לגן גורו ועוד.
מדריך אירועי יום המשפחה השלם…

יום המשפחה 2017. צילום דן גושן
יום המשפחה 2017. צילום דן גושן

משפחה בירוק – שבת בגינה
גינת אוכל מציעים פעילויות וסדנאות לכל המשפחה בשבתות עם סדנאות יצירה ופעילויות הקשורות באוכל לילדים ולהורים. מוזמנים להגיע לפרדס ההדרים ולגינה האורגנית עם סיורים בגינה ובפינת החי, לסייר בכוורת הדבורים, להשתתף בסדנאות, להכין פוקאצ'ות בטאבון ולסחוט מיצים בגינה.
משפחה בירוק…

פעילויות לילדים בשבת בגינת אוכל.
פעילויות לילדים בשבת בגינת אוכל.

משפחה על גלגלים
לכבוד יום המשפחה, המרכז לספורט מוטורי בילו BMC מזמין אתכם למרוץ משפחות. מרוץ של אקשן, עבודת צוות, אדרנלין והכל – בהילוך גבוה! אז אם אתם משפחה שאוהבת אקסטרים, תחרות, מרוצים ואדרנלין זורם לכם בדם – מחכים לכם בפול גז על מסלולל המרוצים.
משפחה על גלגלים…

מירוץ משפחות בקארטינג בילו - יום המשפחה 2017
מירוץ משפחות בקארטינג בילו – יום המשפחה 2017

יוצרים עץ משפחתי
פעילות כתב חידה מאתגר לכל המשפחה – פארק מיני ישראל, מזמין אתכם לביקור חוויתי מדן ועד אילת ועוד קצת. בואו להכיר את אורי הילד הסקרן, הכי ישראלי, שאוהב לצלם בלי הפסקה שקיבל משימה מאתגרת במיוחד, למצוא את כל המקומות שנעלמו מאלבום התמונות המשפחתי. ההצגה סיפורים מהבוידעם לכל המשפחה בה תפגשו את אורי וסבא, במפגש מצחיק עם הסיפולוקס של סבתא, טלפון החוגה, הקלאס וחמש אבנים ועוד המון מוצרים, שלילדים של היום נראים כמו סיפור אגדה. וגם סדנת יצירת עץ משפחתי.

יוצרים עץ משפחתי…

צילום: מיני ישראל
צילום: מיני ישראל

כאן קוטפים בכיף
קטופותי, אתר הקטיף העצמי בבית לחם הגלילית שבצפון הארץ, מעניק למבקריו חוויה טעימה מחקלאות ארצנו, משולב בהסברים מקצועיים, חידונים וטעימות ללא הגבלה של פירות וירקות כגון פטל, מלפפונים ושאר פירות וירקות העונה, ועוד פעילויות לילדים בצפון הקרוב.
כאן קוטפים בכיף…

קטיף עצמי וטעימות ישר מהשדה בקטופותי.  צילום: נגה וייס
קטיף עצמי וטעימות ישר מהשדה בקטופותי. צילום: נגה וייס

ילדים יוצרים שבת בירושלים
שבת בבוקר, כולם מוזמנים להגיע לבית שמואל, נקיים בוקר של חוויה ויצירה והפעם-יוצרים לכבוד פורים.
נשוחח אודות החג השמח, נכין שלל יצירות פורימיות עליזות.
ילדים יוצרים שבת בירושלים…

 

ילדים יוצרים לשבת בירושלים.
ילדים יוצרים לשבת בירושלים.

אטרקציות בין הכלניות בדרום
פסטיבל דרום אדום מגיע גם לקיבוץ יד מרדכי. מוזמנים לחוויה קיבוצית מתוקה בקיבוץ – כל שישבת, ביקור בבית הדבש, פתיחת כוורת וטעימת דבש, יצירת נר מדונג וחוויה קיבוצית.
אטרקציות בין הכלניות בדרום…

 

חוויה מתוקה בקיבוץ. צילום: יד מרדכי
חוויה מתוקה בקיבוץ. צילום: יד מרדכי

מטיילים ביום המשפחה:

חורף של טרקים לכל המשפחה
חורף של טרקים ומסלולי טיול לכל המשפחה בעמק המעיינות- בעקבות ההצלחה בשנה הקודמת, במועצה האזורית עמק המעיינות יקיימו גם השנה בסופי השבוע של חודש פברואר אירועים מיוחדים בחורף עם שלל פעילויות לכל המשפחה בהן גם "טרקים בשביל עמק המעיינות" הכוללים סיורים מודרכים למשפחות מיטיבות לכת במסלולים שונים בשביל העמק העוברים דרך אתרי התיירות, הטבע והמורשת שבעמק המעיינות.
מסלולי טיול לכל המשפחה בעמק המעיינות…

טיול עם הילדים לסחנה. צילום: דורון ניסים
טיול עם הילדים לסחנה. צילום: דורון ניסים

מנחת מגידו – טיול פריחה בסוף העולם שמאלה
חורשת אקליפטוס תמימה שרק המכוניות החונות לצידה בסופי השבוע של סוף החורף, מסגירות את האטרקציה הייחודית שמחכה לכם בין עציה – שדות אינסופיים של כלניות בצבעי לבן-סגול  וכתמים מעטים של אדום.
מקומות נוספים בהם אפשר לראות משטחים מרשימים של כלניות הם  בשמורת פורה
, בתרונות בארי ורוחמה בדרום או כורזים ובאזור קצרין בצפון.
פריחה מהאגדות בסוף העולם שמאלה…

פריחה בתל מגידו.
פריחה בתל מגידו.
>> לכל מה שקורה בסוף השבוע…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהאירועים בתשלום וחלקם בחינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה