ההמלצות של קינדרלנד לסוף השבוע הראשון לשנת הלימודים

זהו, אפשר לנשום לרווחה, חזרנו לשגרה. הילדים הולכים לבית הספר ולגן וסוף השבוע חוזר להיות הזמן המשפחתי המיוחד של ההורים עם הילדים. אז אחרי שחרשנו את כל האטרקציות האפשריות בחופש, מתכוננים לחגים, מנצלים הזדמנות אחרונה לקפוץ בטרמפולינה,רואים הצגה חמודה ומכירים פעילות חדשה בירושלים….

ההמלצות של קינדרלנד לסוף השבוע הראשון לשנת הלימודים:

פסטיבל הדבש ברחבי הארץ – אירועי ראש השנה 2016
מועצת הדבש מזמינה את הילדים ואת כל המשפחה לקראת ראש השנה להשתתף בפסטיבל הדבש במכוורות ברחבי הארץ – לטעום, לחוות וללמוד על עולמן הקסום של הדבורים ולהשתתף בתחרות צילומים מתוקה….
תרשמו ביומנים: פסטיבל הדבש ברחבי הארץ…

צילום: יערת הדבש אלוני אבא
צילום: יערת הדבש אלוני אבא

תערוכה חדשה בתוך מכרה בירושלים
בתוך מערה חשוכה, בעלת משעולים ומפלסים, בחלל הגלריה הממוקמת בלב שכונת הקטמונים בירושלים, מתחבאות יצירות אמנות.  הורים וילדים מוזמנים להרפתקה לגילוי יצירות מזווית קצת אחרת – תמונות על התקרה, יצירות שניתן לראות רק דרך משקפת ועוד.
בתוך מכרה בירושלים – תערוכה לילדים שעוד לא ראיתם…

מרכז ג'ינוגלו
מרכז ג'ינוגלו

מבלים בקארטינג בילו
מסלול המרוצים המחודש של קארטינג בילו במרכז עופר בילו סנטר נפתח. במתחם קארטינג בילו ניתן ליהנות מרכבי קרטינג מתקדמים לילדים ומבוגרים, חוגים, קורסים ואירועים לכל המשפחה – הדרכות נהיגה, אימונים ואירועים ספורטיביים, קבוצת מירוצים תחרותית, מסלול להשכרה לימי הולדת ואירועים ועוד.
עושים הקפות, ולא בבית הכנסת- קארטינג בילו…

צילום: קארטינג בילו
צילום: קארטינג בילו

איי ג'אמפ תל אביב
עוד לא קפצתם? עכשיו יש הזדמנות אחרונה  -איי ג'אמפ תל אביב – פארק הטרמפולינות בהיכל שלמה יסגר בתחילת השבוע. טרנד פארקי הטרמפולינות צובר תאוצה אדירה בתקופה האחרונה ומסתמן כבילוי המועדף על ילדי ישראל. לאחר פתיחת סניפי רשת iJump בפ"ת ובחיפה נפתח למשך החופש הגדול פארק טרמפולינות POP-UP חדש וייחודי מבית היוצר של הרשת.
הזדמנות אחרונה לקפוץ בתל אביב…

iJump פארק הטרמפולינות איי ג'אמפ
iJump פארק הטרמפולינות איי ג'אמפ

ילד עוגיה בחיפה
ההצגה ילד עוגייה מציגה את סיפורה של לשה, בעלת המאפייה הכי מתוקה בכל הכפר. את הסיפור מספרת לולה, השוליה הגרגרנית והעליזה של גברת לשה, שמבחינה כי לאחרונה הגברת לשה מסתובבת עצובה ולא מאירה פנים יותר לאנשי הכפר היוצאים ונכנסים בדלתות המקום. המצב מגיע לידי כך שהחלות המתוקות לשבת נהיות מלוחות, והמלח תופס את מקומו של הסוכר ומעמיד את המאפיה בסכנת סגירה…
מותק של ילד- ילד עוגיה בחיפה…

ילד עוגיה תיאטרון בית 9
ילד עוגיה תיאטרון בית 9

טיול עם הילדים:

יום הנשר הבינלאומי- חי בר בכרמל
בסוף השבוע הקרוב יציינו את יום הנשר בחי בר בכרמל, בואו לקחת חלק בפעילות המוקדשת כולה לחיה העוצמתית שנמצאת בסכנת הכחדה, לטייל עם הילדים לאור עששיות במבצר או בקיסריה, לצאת מהשגרה במערת מנורה, מסיירים בעקבות צבי הים, מבקרים בארמון של הורודוס, מגלים שמורה חבויה ועוד…

יום הנשר הכרמל - בן רוזנברג
יום הנשר הכרמל – בן רוזנברג

החצב והסתיו – איפה אפשר לראות חצבים פורחים חוץ מאשר בתמונות שבגן או בבי"ס? למה חצבים פורחים בסתיו? מי סימן איתם את גבולות הממלכה? איפה החצב מוגדר כצמח מוגן? מי בא קודם – העלים או הפרח?
מטיילים עם הילדים בעקבות החצבים הפורחים ברחבי הארץ ומגלים רמזים מהסתיו…

טיול חצבים בצפון

 

>> לכל מה שקורה בסוף השבוע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהאירועים בתשלום וחלקם בחינם

מחירים

בהתאם לטיול/פעילות

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה