ההמלצות של קינדרלנד לסוף שבוע האחרון של יולי 2016

בריכת הכרישים באילת. צילום : המצפה התת ימי

חצי חופש גדול כבר מאחורינו וחודש אוגוסט עומד בפתח עם לא פחות אטרקציות ופעילויות לילדים ולכל המשפחה- יורדים לאילת צוללים במצפה התת ימי ופוגשים כרישים מקרוב, מגוון פעילויות, טיולים ואטרקציות חדשות בירושלים, נהנים במורדות החרמון עם פעילויות הקיץ, הולכים עם הצוציקים להצגה או שלוקחים את הגדולים למופע סינדרלה על הקרח….

ההמלצות של קינדרלנד לסוף שבוע האחרון של יולי 2016 :

בריכת הכרישים החדשה במצפה התת ימי באילת
מוזמנים להגיע עם הילדים וכל המשפחה להסתכל לכרישים בעיניים! פארק המצפה התת ימי באילת פותח את מפרץ הכרישים, מתחם עצום המשתרע על שטח של1,000 מ"ר, הכולל מרכז מבקרים אינטראקטיבי עם בריכת אקווריום ענקית, הגדולה במזרח התיכון, שתהיה ביתם של לא פחות מ-18 כרישים, עד ארבעה מטרים אורך כל אחד. את הבריכה חוצה מנהרה שקופה, חוויה עוצרת נשימה.
סלפי עם כריש במצפה התת ימי…

בריכת הכרישים באילת. צילום: המצפה התת ימי
בריכת הכרישים באילת. צילום: המצפה התת ימי

צוציקים – אורנה פורת לקטנטנים
הצגה לפעוטות של תיאטרון אורנה פורת היא מופע תיאטרלי ייחודי לפעוטות, שהוא מופע ההמשך למופע תיאטרון פצפון המצליח לקטנטנים עם מוסיקה, צבעים, בובות, אביזרים והקרנות וידאו והפעם, בחולון.
צוציקים – הצגה לקטנטנים של אורנה פורת…

צוציקים - אורנה פורת
צוציקים – אורנה פורת

קיץ של הצגות ילדים, טיולים וים של אטרקציות לילדים בירושלים
לקראת אוגוסט המתחמם והמשך החופש הגדול, בירושלים הקרירה במיוחד בשעות הערב, מחכות למבקרים שיגיעו כמה אטרקציות חדשות לילדים ופעילויות לכל המשפחה: מרכז מבקרים חדש ליד הכותל המערבי, פסטיבל הבובות של ירושלים, תערוכת החקלאות במוזיאון המדע, מיצג אני ירושלים בממילא, מוזיאון המוסיקה בנחלאות ופעילויות לילדים בשביל התגליות המקסים בגן הבוטני.
ירושלים של אטרקציות, ושל פעילויות ושל אור…

המסע לירושלים. צילום: מתוך סרטון באטרקציה החדשה המסע לירושלים.
המסע לירושלים. צילום: מתוך סרטון באטרקציה החדשה המסע לירושלים.

קארטינג ואבובים במורדות החרמון
באתר החרמון, אתר הסקי היחיד בישראל עומלים בימים אלה ממש על תכנית קיץ פעילה, מלאת חידושים ואפשרויות בילוי לכל המשפחה במזג אויר נעים שעלול גם להיות קריר * סיורים מודרכים לפסגת החרמון, מורשת, תוכן חינוכי, טבע ונופים מרהיבים, לצד נסיעה ברכבל, מזחלות אקסטרים, נסיעה עצמית בקרטינג במסלולי הגלישה ומדרון משופע לגלישה באבובי קיץ. כמו בכל אתרי הסקי באירופה גם בחרמון מתכננים לכם "הר" של אטרקציות קיץ.
לא רק בחורף- קארטינג ואבובים במורדות החרמון…

קיץ באתר החרמון. צילום: אתר החרמון
קיץ באתר החרמון. צילום: אתר החרמון

מופע סינדרלה על הקרח
הפקת התיאטרון למופע סינדרלה היא הצגת מחול משולבת במופע החלקה על הקרח. בניגוד למופעי החלקה על הקרח הקונבנציונליים, המופע מציג את הכוריאוגרפיה המלאה של היצירות על הקרח ולא רק חלקים קצרים. הרקדנים והאלופים האולימפיים של הלהקה יציגו את המופע על משטח קרח אמיתי. כל הציוד הנדרש להכנת משטח הקרח בהיכל מובא במכולות מסנט פטרסבורג. המופע משלב בלט קלאסי המבוצע על מגרש החלקה על קרח המותקן על במת התיאטרון.
גם לסינדרלה חם – מופע החלקה על הקרח בתל אביב…

סינדרלה על הקרח.צילום: יחצ
סינדרלה על הקרח. צילום: יחצ

מטיילים עם הילדים בשבת בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים
טיול עם רשות הטבע והגנים – מטיילים בשמורות הטבע והגנים- קוראים לצבי הים, מסיירים עם עששיות בתל אפק ופוגשים את הנשר והיחמור בחי בר בכרמל…
לפרטים נוספים…

שמורת הטבע חי-בר בכרמל. צילום דורון ניסים
שמורת הטבע חי-בר בכרמל. צילום דורון ניסים

טיולי משפחות לפארק המעיינות
פארק המעיינות למרגלות הגלבוע מציע למטיילים בפארק  אפשרויות טיול ובילוי לכל המשפחה. בפארק המעיינות שלושה מעיינות הנובעים כל ימות השנה, נחל הקיבוצים הרחב, בריכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועוד.
לפרטים נוספים…

הבריכה החדשה בעין שוקק. באדיבות פארק המעיינות
הבריכה החדשה בעין שוקק. באדיבות פארק המעיינות

 >> לכל מה שקורה בסוף השבוע…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהפעילויות בחינם וחלקן בתשלום

מחירים

בהתאם לטיול/פעילות

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה