ההמלצות של קינדרלנד לסוף שבוע ירוק

צילום: החווה בתל אביב

השבוע בקינדרלנד אנחנו ממש ממליצים לנצל את הימים החמימים של אמצע החורף עם בילוי משפחתי מחוץ לבית. משתתפים בסיור וסיפור בתל אביב, בצפון מצטרפים לחוויה אורגנית בחווה, קוטפים תותים ופירות ואוכלים בשדה, מבקרים את החווה של חווה ומתחילים בחגיגות ט"ו בשבט בירושלים.

ההמלצות של קינדרלנד לסוף שבוע ירוק:

החווה בתל אביב
סיור סיפור בחווה בתל אביב – פעילות מיוחדת לילדים ולכל המשפחה בשבתות בחווה בתל אביב עם סיור סיפור ברחבי החווה, יצירה בעקבות הסיפור, ארוחה בטבע, ליקוט צמחים ועוד. והשבוע-  קטיף צנוניות, צמחי תבלין, הנבטה ופיתות על הטאבון. בוקר בטבע ושבת יפה…
עוד על החווה הכי שווה בעיר..

קוטפים ירקות אורגניים בהרדוף.
קוטפים ירקות אורגניים בהרדוף.

חוויה אורגנית בחווה
ברפת קיבוץ הרדוף שבגליל, בין שלל האטרקציות לילדים בצפון הקרוב, יש מקום שקט על ראש הגבעה בו מגדלים ירקות, תבלינים וזרעים, מזון לבעלי חיים, כרם זיתים ורפת אורגנית בה תוכלו להצטרף להדרכה הכוללת פעילויות לילדים. סיור חוויתי לכל המשפחה ופעילות לילדים בחוות הרדוף וברפת האורגנית היחידה בארץ, חוויה אורגנית הכוללת: רפת חלב אורגנית, לול מטילות חופש, גן ירק ושטחי פלחה אורגנים.
חגיגה אורגנית בחווה…

קוטפים ואוכלים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל
קוטפים ואוכלים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל

גינת אוכל במשק הלברכט
גינת אוכל מציעים פעילויות וסדנאות לכל המשפחה בשבתות עם סדנאות יצירה ופעילויות הקשורות באוכל לילדים ולהורים. מוזמנים להגיע לפרדס ההדרים ולגינה האורגנית עם סיורים בגינה ובפינת החי, לסייר בכוורת הדבורים, להשתתף בסדנאות, להכין פוקאצ'ות בטאבון ולסחוט מיצים בגינה.
כאן קוטפים ומבשלים בכיף… 

קטיף תותים ברוח שתות. צילום: רוני רונן
קטיף תותים ברוח שתות. צילום: רוני רונן

קוטפים תות ברוח שתות
שדה חקלאי ביולוגי, אקולוגי לגידולי תות שדה, פטל שחור ואדום בגן שמואל המזמין לפעילות של קטיף עצמי של תותים. ברוח שתות יכולה כל המשפחה ליהנות מקטיף עצמי של הפירות, לגעת באדמה ולחוות את הטעם של פעם, לאכול את התות ישר מהשדה ללא טעמי לוואי וריסוסים. הילדים יוכלו ללמוד על הקשר בין פרח לתות, מה עושה הדבורה ואיך היא עוזרת לנו, בני האדם. איך מקבל הצמח את האנרגיה שלו, איך נראים תותים בטבע, לפי שהם מגיעים לסופרמרקט.
האריה שאהב תות…

צילום: החווה בתל אביב
צילום: החווה בתל אביב

החווה של חווה
בחוה של חוה תוכלו להנות מקרבה לחיות, פעילויות מגוונות ומרחבים ענקיים  – החווה של חוה היא חוות חיות ענקית המשלבת יציאה לטבע עם חוויה והנאה משפחתית. בחווה מגוון גדול של בעלי חיים, מרחבים ושבילים רחבים ושפע של פעילויות  והכל הכל כלול – רכיבה על חמורים, אפיית פיתות, סיור מודרך בכרכרת החווה, חצר ליטוף ענקית, רכבת לרפת + הפרחת יונת דואר, חליבתת עזים + גיבון גבינה, מתנפחים יבשים ורטובים, ג'ימבורי ועוד.
החווה של סבתא…

נטיעות בט"ו בשבט
נטיעות בט"ו בשבט

ט"ו בשבט הגיע…
בבית שמואל מחכים לכם בשבת לפעילות חוויה ויצירה בנושא ט"ו בשבט,. נכיר את החג, מנהגיו ומסורתו, נכין פרחים ועצים ברוח החג ונשתמש בחומרים ממוחזרים. הסדנא תתקיים בליווי הדרכה.
טו בשבט ירושלמי…

מטיילים בשבת

מטיילים אל עמק הנרקיסים.
מטיילים אל עמק הנרקיסים.

מגלים את עמק הנרקיסים
עמק הנרקיסים הוא בעצם שדה רחב וירוק הממוקם על השטח שבין רמת אביב ג' לפי גלילות ונתיבי איילון צפון המיועד לבנייה כאשר בעלי הקרקע והעניין השונים יגיעו להסכמות ויבנו עליו שכונה נוספת בשרשרת השכונות החדשות של צפון תל אביב. קחו בחשבון כי המסלול מתאים לתחילת החורף בתחילת ינואר והמסלול בוצי ברובו – מגפיים או נעליים לבוץ לקטנטנים – חובה.
עוד על טיול אל עמק הנרקיסים…

נטיעות ט"ו בשבט 2017. צילום: יוסי אלוני
נטיעות ט"ו בשבט 2017. צילום: יוסי אלוני

נטיעות ט"ו בשבט 2017
חגיגות 115 שנה לקרן קיימת לישראל: קרן קימת לישראל, תציין ביום שלישי 115 שנה להיווסדה ותיפתח את אירועי ט"ו בשבט שיימשכו עד ה-17.2. במהלך החודש הקרוב תקיים קק"ל חגיגות נטיעות ברחבי היערות, הפארקים והשטחים העירוניים. הציבור מוזמן להגיע ולקחת חלק בפרויקט הייעור האדיר של קק"ל שנמשך כבר 115 שנה.
 אירועי ט"ו בשבט עם קק"ל…

 
                           >> לכל מה שקורה בסוף השבוע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהפעילויות בחינם וחלקן בתשלום

מחירים

בהתאם לטיול/פעילות

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה