המיניונים 3 – סרט חדש לילדים עם הגיבורים של הקיץ

המיניונים  חוזרים בסרט שלישי לכל המשפחה בחופש הגדול, קומדיית הרפתקאות שתחזיר את הצופים אחורה בזמן ותיקח אותם ללונדון, ניו יורק ואנטרטיקה, במסעותיהם המאתגרים של המיניונים שמשרתים רשעים בעולם

לאחר ההצלחה של שני הסרטים הקודמים ("גנוב על הירח" ו"גנוב על המיניונים"), המיניונים חוזרים למסך בחופש הגדול עם קומדיית הרפתקאות חדשה לכל המשפחה.

הילדים אוהבים גיבורים? קחו אותם לתערוכת הגיבורים… 

הפעם סיפורם של המיניונים 3 מתחיל הרחק בתחילתו של הזמן. תחילה הם היו אורגניזמים חד-תאיים צהובים והתפתחו במהלך העידנים, תוך שהם משרתים את המאסטר המרושע ביותר שהם מוצאים. אולם המיניונים מאבדים את המאסטרים שלהם, ומוצאים את עצמם בלי מישהו לשרת אותו ושוקעים בדיכאון. אך למיניון אחד בשם קווין יש תוכנית וביחד עם המתבגר המורד סטיוארט ובוב הקטן והחמוד, הוא יוצא אל העולם הגדול כדי למצוא בוס חדש ומרושע בשביל אחיו.

השלושה יוצאים למסע מרתק שבסופו הם מגיעים למאסטרית הפוטנציאלית הבאה שלהם, סקארלט קטלנוביץ (סנדרה בולוק), הסופר-נבלית הראשונה בעולם. הם נוסעים מאנטרקטיקה הקפואה ועד לניו-יורק של שנות ה-60 במאה ה-20 ומגיעים עד ללונדון, שם עליהם להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שלהם עד עתה: להציל את המיניונים כולם מכליה.

אורך הסרט: 98 דקות, בהפצת גלובוס מקס.

בבתי הקולנוע החל מה- 02.07.15

לצפייה בטריילר:

שחקנים: סנדרה בולוק, ג'ון האם, מייקל קיטון
גרסה עברית – אולפני הקלטה: אולפני אלרום, בימוי קולות: שרון כהן, תרגום ועיבוד לעברית: עמוס דיאמנט, ניהול הפקה: הדס מוזס

להזמנת כרטיסים לסרטים:
גלובוספון 2235*
רב חן 2202*
יס פלנט  6202*
רשת לב 5155*
סינמה סיטי:  1-700-70-22-55הילדים אוהבים גיבורים? קחו אותם לתערוכת הגיבורים… 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה