העדלאידע בעכו חוזרת: פורים 2018 בצפון

העדלאידע בעכו, פורים 2018 בצפון
העדלאידע בעכו יוצאת לדרך: פורים 2018 בצפון

העדלאידע בעכו יוצאת לדרך – עכו תחגוג לראשונה בפורים הקרוב, אחרי מספר שנים בהם לא התקיימה בעיר עדלאידע, בפורים ילדי עכו והאזור יוכלו להנות מתהלוכה צבעונית של עדלאידע עם מיצגים ותחפושות ואפילו ססטיק ובן אל מוזמנים.

אז מתי פורים? אחרי שנים בהם לא התקיימה בעכו עדלאידע, הוחלט השנה לחדש בעכו את המסורת ולקיים את התהלוכה המסורתית לשמחת הילדים ברחבי העיר. העדלאידע של עכו תתקיים ביום שישי, ה-2 במרץ, שושן פורים 2018 מרחבת העירייה דרך הרחובות ויצמן ובן עמי.  התהלוכה תצעד לאורך רחובות ויצמן ובן עמי ותסתיים בגן הזיכרון, שם ייערך המופע של סטטיק ובן אל תבורי.

ביום שישי ה-2 במרץ,  עיריית עכו תקיים לכבוד שושן פורים תהלוכת עדלאידע עם מיצגים ותחפושות במסגרת חגיגות שבעים שנה למדינת ישראל. ההתכנסות תהיה בשעה 10:00 ברחבת העירייה. העדלאידע בעכו תכלול תהלוכת ענק עם אמני רחוב, הולכי קביים, מיצגים ותחפושות. את האירוע מובילים האגף לקשרי קהילה בעיריית עכו ומנהל החינוך בשיתוף החברה הכלכלית עכו.

העדלאידע בעכו יוצאת לדרך: פורים 2018 בצפון
גם סטטיק ובן אל אישרו הגעה: העדלאידע בעכו יוצאת לדרך: פורים 2018 בצפון

ההחלטה לחדש את מסורת העדלאידע של עכו התקבלה בישיבה משותפת שהתקיימה לאחרונה בין ראש העיר עכו שמעון לנקרי לבין פורום מנהלי בתי הספר ונציגי הנהגת ההורים. ראש העיר של עכו, שמעון לנקרי ציין כי הוא שמח להחזיר עטרה ליושנה ולקיים בעיר תהלוכה ססגונית וצבעונית כיאה לחג הפורים.

* הכניסה לעדלידע – חופשית.
* במקרה של ירידת גשמים האירוע יבוטל

העדלאידע של עכו
פורים 2018
2 במרץ 2018 – שושן פורים

>> לכל אירועי פורים 2018…

 

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה