העדלאידע של הרצליה – פורים 2017

העדלאידע בהרצליה פורים 2018
העדלא ידע בהרצליה מתכוננים לפורים 2018. צילום: דוברות עיריית הרצליה

העדלאידע של הרצליה – כל סיפורי התנ"ך המרתקים במיצגי ענק מגיעים בחג פורים 2017 אל רחובות העיר עם ילדי העיר, תהלוכת תחפושות, מיצגים ענקיים בתלת מימד על גבי משאיות של סיפורי הילדים הקסומים והופעה מיוחדת של רינת גבאי. 

כמיטב המסורת בשנים האחרונות ממשיכה עיריית הרצליה לחגוג את חג פורים בעדלאידע צבעונית, ססגונית ותמיד חדשנית ומהנה. בכל שנה נבחר נושא חדש, נבנים מיצגים חדשים, פסלים, הילדים כבר החלו בחזרות על כוריאוגרפיה חדשה, תלבושות חדשות נתפרות בימים אלה לכל אחד ואחד מתוך 2500 המשתתפים!! החגיגה מתחילה.

כחלק מהרצון לשמור על איכות הסביבה, לדאוג למיחזור ושימור,  בשונה משנים קודמות, המיצגים השנה ייבנו מבטון ולא יפורקו בתום העדלאידע. בפעם הראשונה לאחר התהלוכה יישארו המיצגים באחד מהגנים בעיר וכך הם לא ייזרקו אלא ישמשו את התושבים.  בשנה שעברה זכתה העדלאידע להצלחה כבירה עם מעל 40,000 צופים נלהבים אשר הגיעו לצפות, לשמוח וליהנות.

העדלאידע "סיפורי התנ"ך" תכלול מיצגי ענק בתלת מימד אשר יורכבו על גבי משאיות. תהלוכה צבעונית של 2500 משתתפים בתחפושות מיוחדות אשר יתפרו במיוחד לכל צועד בדמויות המיוחדות מסיפורי התנ"ך.
יצירה ועיבודים מקוריים של שירים מיוחדים מההצגות הקסומות אשר הוקלטו במיוחד על ידי טובי הנגנים בתעשיית המוסיקה בארץ בהפקה מוסיקלית של פיני שפיגלר.

העדלא ידע בהרצליה - פורים 2016. תמונה: דוברות עיריית הרצליה
העדלא ידע בהרצליה – פורים 2016. תמונה: דוברות עיריית הרצליה

את תהלוכת הענק יובילו ביחד עם ראש העיר מר משה פדלון, תלמידי בית הספר האמריקאי של הרצליה, מחופשים למלכים ומלכות. יחד איתם יצעדו תלמידי בתי הספר ברחבי העיר, כל הלהקות הייצוגיות של העיר, יסגרו את התהלוכה חברי תזמורת הקונסרבטוריון העירוני בצלילי מארשים ברוח החג בשיתוף עם בתי הספר המנגנים.

בין המוצגים בעדלאידע פורים 2017 בהרצליה :
נוח והמבול בהשתתפות להקות "שבעת הכוכבים". סיפור התיבה והמבול בשילוב מגוון תלבושות, בעלי החיים זוגות זוגות ומיצג תיבה עצום על גבי משאית.
יציאת מצרים בהשתתפות בני הרצליה. סיפורו של משה רבנו, החל מסיפור התיבה ועד ליציאת מצרים ולעשרת הדיברות.
בריאת העולם בהשתתפות ילדי בתי הספר של הרצליה. סיפור הבריאה וסיפור גן עדן במיצג ססגוני ומרהיב. המיצג כולל שחקנים חיים בדמויות אדם וחווה וכן מיצג ענק של השמש והירח כחלק מסיפור הבריאה.
יוסף וכותונת הפסים בהשתתפות להקת "על הבמה". שירים מתוך המחזמר, כותונת פסים ענקית ומאות רקדני על הבמה.
דוד וגוליית בהשתתפות דאנסיטי. המשתתפים במיצג יתחפשו כולם לדוד, כאשר על כל קבוצה קיים שחקן על קביים בדמות גוליית.
מגילת אסתר בהשתתפות בתי הספר של הרצליה. סיפור המגילה במיצג ססגוני ועשיר. שילוב שחקנים חיים בדמויות מהמגילה. שילוב התזמורת בדמות מלכי ישראל.

העדלאידע של הרצליה – פורים 2017- מסלול העדלאידע:
שעת ההתחלה: 10:00 בבוקר.
אורך המסלול: כ-1500 מטר, כשעה בסה"כ.
נקודת ההתחלה גן בן שפר – רח' סוקולוב 100 עד לכיכר שד' חן, פניה שמאלה לרחוב בן גוריון עד שער העיר, עד הבמה המרכזית. בתי הספר ימשיכו בצעדה עד לבית אלבה.

העדלאידע של הרצליה – פורים 2017- ליינאפ לבמה המרכזית:
12:00-12:45 מופע של כוכבת הילדים רינת גבאי.
בשער העיר יוקם מתחם פעילות של מוז"ה (אגף החינוך של המוזיאון).
סדנאות אישיות, יצירה, הפעלות שונות, תיאטרון, פינות צילום ועוד. במתחמים ישולבו פסלים חיים ואמני תיאטרון רחוב.

 

 

לאירועי פורים 2017 לחצו כאן… 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה