העדלאידע של פתח תקווה – אירועי פורים 2017 – העדלאידע בוטלה!


עדכון 9.3.2017: העדלאידע של פתח תקווה מבוטלת!

בשל התחזית של השירות המטאורולוגי שמעלה כי ביום שני הקרוב צפויה ירידת גשמים לאורך כל היום שתלווה ברוחות ערות- הוחלט בעיריית פתח-תקוה על ביטול העדלאידע.

ההחלטה התקבלה בעקבות המלצות של כלל הגורמים המקצועיים המעורבים בתכנון והקמת התהלוכה שקראו לבטל את האירוע, זאת בגלל הקושי לקיים תהלוכת רחוב בצורה בטיחותית וחווייתית בתנאי מזג האוויר הצפויים.

 

אחת מתהלוכות העדלאידע המושקעות ביותר בישראל תתקיים השנה בפתח-תקוה בסימן אוצרות ים. אל התהלוכה יגיעו נמו, פיראטיים לוחמניים, בנות ים, משה אופניק, סמי הכבאי ועוד רבים וטובים מעולם המים, וגם מחוצה לו. אורכם של המיצגים שהגיעו לישראל במיוחד מסין הוא 6.55 מטרים, גובהם הוא לא פחות מ- 4 מטרים ומשקלם הכולל הוא טון וחצי.

העדלאידע של פתח תקווה – אירועי פורים 2017 : 13.3.2017 יום שני, טו באדר תשע"ז

תהלוכת העדלאידע השנתית תתקיים זו השנה הרביעית בפתח-תקוה, בסימן אוצרות הים ביום ב', ה-13.03.17. התהלוכה תכלול מיצגי ענק שהגיעו ישירות מסין וקשורים לעולמות המים: כריש ודולפינים, צב ים, תמנון ורוד, צוללת צהובה ודג ייחודי ומרהיב. אורכם של מיצגים אלה הוא כ-6.5 מטרים, רוחבם 3 מטרים, גובהם כ-4 מטרים ומשקלם הוא כטון וחצי של פיברגלאס.

עוד ישתתפו במצעד: אניית פיראטים ועליה חמישה פיראטים לוחמים, כרכרת מלך הים עם בנות ים, אקווריום ענק עם שני דג נמו, שתי מדוזות וארבעה אלמוגי ענק, משאית עם ארמונות חול ושבע דמויות מערוץ הופ ומשאית עם לולי, צומי ומולי שתפריח לאורך המסלול בועות סבון.

את כל הדמויות הללו ילוו ליצנים, הולכי קביים ו-17 להקות מחול עירוניות.

מיכל הקטנה בעדלאידע פתח תקווה בפורים.
מיכל הקטנה בעדלאידע פתח תקווה בפורים.

 

כמו כן, תהלוכת העדלאידע תצעד לאורך 1.4 ק"מ ותצא מגן יונתן ברחוב ארלוזורוב, תמשיך לאורך הרחובות פרנקפורטר, ההסתדרות ותפנה בחיים עוזר לכיוון מגרש החנייה הסמוך לבניין העירייה. שם, בסיום העדלאידע יתקיים מופע של כוכבת הילדים מיכל הקטנה, וכן מופעים של תזמורת כלי הנשיפה הייצוגית של הקונסרבטוריון העירוני בליווי זמרות הלהקה ולהקת ריקוד Jerk ממרכז הנוער עין גנים (אגף נוער וצעירים).

חשוב לציין כי החל מהשעה 06:00 יסגרו הרחובות בהם תעבור העדלאידע והסדרי תנועה יפורסמו בנפרד.

ראש עיריית פתח-תקוה, איציק ברוורמן אמר בנושא כי " גם השנה אנחנו נקיים עבור תושבי פתח-תקוה והסביבה את אחת מתהלוכות פורים השמחות והצבעוניות ביותר בישראל. אני בטוח שבדומה לשנים קודמות, גם בשנה זו אנו נראה עשרות אלפי אנשים נוהרים לחגוג את חג הפורים ברחובות העיר יחד. אני מאחל לכל עם ישראל חג פורים שמח ומבדח"

העדלאידע של פתח תקווה – אירועי פורים 2017

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה