העדלאידע של שדה בוקר: אירועי פורים 2018 בדרום

העדלאידע של שדה בוקר פורים 2018
העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר פורים 2018

העדלאידע של שדה בוקר, אחד מאירועי פורים המיוחדים בדרום, תצא לדרך ביום שישי ה-2 במרץ במדרשת שדה בוקר, שם תלמידי התיכון הסביבתי מייצרים במשך חדשים ארוכים את בובות הענק הצבעוניות והמקוריות מחומרים ממוחזרים לאחת מתהלוכות העדלאידע המיוחדות שתראו בפורים הקרוב.

אירועי פורים 2018 בדרום – העדלאידע של שדה בוקר: העדלאידע המדברית של התיכון לחינוך סביבתי במדרשת שדה בוקר תתקיים ביום שישי ה-2 במרץ. העדלאידע הענקית מתקיימת, גם השנה, בניהולם הבלעדי של תלמידי התיכון, כשהיא מבוססת על תחרות בין שכבות הגיל השונות. פרויקט שבמהלכו מודגשים ערכים של חברה וסביבה. העבודות על העדלאידע מתחילות מדי שנה בתחילת ינואר והן נמשכות באינטנסיביות עד לבוקר התהלוכה.

החל מהשעה 12:00 יצעדו תלמידי ביה"ס בכל שטחי מדרשת שדה בוקר, כשהם מציגים את הנושאים שנבחרו ע"י השכבות השונות, באמצעות מבנים ומיצגים ענקיים שיצרו בעצמם מחומרים מתכלים. במופע המלווה בתחפושות מיוחדות ובריקודים. הכל עשוי מחומרים מהשטח: בקבוקים, צינורות ממפעלים, ברזלים שמפורקים מדי שנה ומורכבים מחדש דבק שהופק בייצור עצמי מצמחים שונים. פשוט לא להאמין שאת המיצגים המדהימים האלה בנו תלמידי תיכון.

העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר
העדלאידע הסביבתית בשדה בוקר

בסיום התהלוכה יתקיים על מרחבי הדשא, יריד אמנויות של אמני האזור, שיכלול מוצרי אמנות לצד פינות יצירה ודוכני מזון. למחרת העדלאידע בשדה בוקר מתקיים הפנינג לפירוק המיצגים, כשכל חומריהם יופרדו ויועברו למחזור ע"י תלמידי התיכון לחינוך סביבתי. המצעד המנוהל כולו ע"י תלמידי התיכון עצמם, כחלק ממוטו מרכזי של בית הספר, מאורגן דרך וועדות של התלמידים וועדת פרסום, וועדת מבנים, וועדת show, הוויי, שיפוט ועוד ובראשו עומדים שני תלמידים שנבחרו כיו"ר העדלאידע, ממש כמו בקרנבל בברזיל.

אטרקציות לילדים לפורים וטיולים באזור:
אם כבר הגעתם… תוכלו לנצל את ההזדמנות ולבקר בצריף בן גוריון הסמוך שהתחדש לאחרונה עם מיצגים וסרטי מולטימדיה חדשים, לטיול בעין עבדת, להמשיך קצת דרומה לטיול במצפה רמון עם של האטרקציות לילדים שיש באזור כמו חוות האלפקות, חץ ושקט, לשה, המוזיאון הקווקזי, מרכז המבקרים ע"ש אילן רמון והמסעדות ברובע דרכי הבשמים ואפילו להשאר לסופ"ש באחד מבתי המלון, חניוני הלילה או חוות הבודדים שנמצאות באזור הר הנגב.

האירוע פתוח לקהל ללא תשלום.


היינו! רוצים לדעת איך היה?
לפני שהאירוע הפך למוקד משיכה גדול ועמוס יחסית בקהל, הזדמן לנו לבקר בעדלאידע וכבר אז ההשקעה של התלמידים בבנית המיצגים בהחלט ניכרת, יש משהו סוריאליסטי בתהלוכה של מיצגים ענקיים שמופיעים פתאום משום מקום במקום הכי לא צפוי באמצע המדבר. רק קחו בחשבון שמאז שאנחנו היינו השמועה עשתה את שלה והאירו הופך מדי שנה לאירוע גדול יותר ויותר ובהתאם עומסי התנועה בכניסה למדרשה – מומלץ להגיע לפחות שעה לפני תחילת האירוע כדי למצוא חניה בחניון המוסדר בכניסה למדרשה.

העדלאידע של שדה בוקר, אירועי פורים 2016 בנגב, אירועי פורים 2016 בדרום
סוסים וליצני ענק באחת העדלאידות בשדה בוקר. אירועי פורים 2018 בדרום

אירועי פורים 2018 בדרום – העדלאידע של שדה בוקר:
העדלאידע תתקיים במדרשת שדה בוקר (על כביש 40 כניסה אחת דרומית לקיבוץ שדה בוקר)

פרטי המקום
נשמח לדעת!08-6532081 | 08-6532822 כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

תגובה אחת

השאר תגובה