הפנינג פורים במיני ישראל

צילום: מיני ישראל

הפנינג פורים במיני ישראל – סיורים מודרכים בין המודלים , סדנת יצירה לצביעת מסיכות, כתב חידה מאתגר לכל
המשפחה ובכל יום בשעה 12:30 המופע המקפיץ של "דרור רה מי".

הפנינג פורים במיני ישראל: פארק מיני ישראל מזמין אתכם לחגוג את חג הפורים במגוון פעילויות לכל המשפחה.
בכל יום במהלך החג יתקיימו סיורים מודרכים בשעות 11:30 ו-13:15 ברחבי הפארק, במהלכם יספרו המדריכים סיפורים מרתקים על המודלים השונים. הסיור המודרך מאפשר הצצה קסומה ומיוחדת במינה לישראל תוך שהדגמים מתעוררים לחיים, הדמויות המיניאטוריות הופכות לאנושיות וכל הסיפורים ששמענו עליהם כל כך הרבה פעמים, מקבלים משמעות ומצליחים לגעת ולרגש.

צילום: מיני ישראל
צילום: מיני ישראל

בנוסף, מוזמנים המבקרים לפתור את כתב החידה המשפחתי – אורי הילד הסקרן, הכי ישראלי, שאוהב לצלם בלי הפסקה קיבל משימה מאתגרת במיוחד – אלבום התמונות המשפחתי דהה ונמחק ועכשיו עליו לסדר אותו ולשחזר את המידע הכתוב. דרך הרפתקה משפחתית בפארק, יעזרו המבקרים לאורי לזהות את האתרים והמבנים בהן צולמו התמונות ולהשלים את האלבום. כמובן שניתן גם לזכות בפרסים וגם לגלות את המקומות הכי יפים של המדינה. למשל: איזו עיר שמה הולך לפניה? איזה מגדל בארץ הוא כאורכן של 39 ג'ירפות? היכן הוקם בית הקולנוע הראשון בארץ? ועוד….

דרור רה מי במיני ישראל- פורים 2017
דרור רה מי במיני ישראל- פורים 2017

כמו כן, ייהנו המבקרים מסדנת יצירה צבעונית וחגיגית – בה ניתן יהיה לצבוע מסיכות חגיגיות בצבעים משוגעים ולצאת עם מזכרת נפלאה לכל ילד!
וכמובן, בכל יום בשעה 12:30 – "דרור רה מי" – מופע מוזיקלי מקפיץ לכל המשפחה – אתם מוזמנים לחזור עם הילדים אל השירים שכולנו גדלנו עליהם, עם כוכב הילדים דרור רה מי ובליווי גיטרה ותופים וחברים נוספים.

* ייתכנו שינויים בפעילות בגלל מזג האוויר – יש להתעדכן באתר הפארק

הפנינג פורים במיני ישראל:
מתי?  
11-13.3 בין השעות 10:00-17:00

לפרטים נוספים בטלפון : 053-7106966

לפרטים נוספים אודות פארק מיני ישראל…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106966 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה