הצגות ילדים בכנס הלשון העברית בראשון לציון

תיאטרון אורנה פורת דבר עברית.

הצגות ילדים בכנס הלשון העברית בראשון לציון – מתוך רצון לחבר גם את הדור הצעיר לכנס השפה העברית שיתקיים בראשון לציון עיר זו השנה העשירית, השנה תתקיימנה במסגרת הכנס שלוש הצגות ילדים- שתיים מהן בכניסה חופשית.

במסגרת כנס השפה העברית בראשון לציון יתקיימו מופעים, דיונים ותערוכו. והשנה גם הצגות ילדים משובחות העסקות בשפה העברית . הכניסה להצגות "תזמורת של ממש" -הצדעה לשירי הילדים של עוזי חיטמן בביצוע חני נחמיאס ושחקנים נוספים וההצגה העוסקת ביום בחייו של אליעזר בן יהודה של תיאטרון אורנה פורת, שהיא חגיגה של שפה ואהבת המלים, תהיינה פתוחות ללא תשלום לקהל הרחב, ביוזמת מחזיקת תיק התרבות בעיר קרן דנה ג'דה המאמינה כי "היום יותר מתמיד חשוב לחבר את הילדים לשפה העברית ולא לסלנג החדש שאותו הם מקבלים מהסביבה החברתית".

הצגות ילדים בכנס הלשון העברית בראשון לציון
תזמורת של ממש
מופע מוסיקלי משעשע ואינטראקטיבי לכל המשפחה. הצדעה לשירי הילדים המופלאים של עוזי חיטמן שהפכו לפסקול ילדותנו. הילד הכי קטן בכיתה, אלוהים שלי, השירים המשחקים, הופה היי ועוד. שעה של עונג שירה וצחוק לילדים ולהורים בהשתתפות חני נחמיאס ושחקנים נוספים.

20.1.17 – יום שישי – אולם יגאל אלון – בשעה 15:00 – הכניסה חופשית

תיאטרון אורנה פורת דבר עברית
תיאטרון אורנה פורת דבר עברית

דבר עברית – יום בחייו של אליעזר בן יהודה, מחייה השפה העברית
תיאטרון אורנה פורת- הצגה שהיא חגיגה של שפה ואהבת המלים.
סיפורו של אליעזר בן יהודה שנלחם על השפה העברית ועל כך שידברו בה. הקדיש את כל זמנו לעברית כי ראה חשיבות עליונה בשפה כאפיון של עם.

21.1.17 – יום שבת, מוזיאון אגם, בשעה 11:30 – הכניסה חופשית

החיפוש אחר האוצר
תיאטרון קשת – הצגה לכל המשפחה. כולל הפעלה לאחר ההצגה
במעבדת "בן יהודה" נתגלו חפצים מסתוריים ומפה לחיפוש אחר המטמון היקר ביותר – השפה העברית. שלי וצוף, זוג חברים יוצאים למסע מופלא ומרתק אחרי סודות השפה.

21.1.17, יום שבת – בית העם רחוב זדל 3 ראשון לציון – עלות כרטיס 25 ₪

פרטי המקום
נשמח לדעת!בתשלום

מחירים

בהתאם לטיול/פעילות 25 ש"ח

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה