הקרקס הסיני המלכותי מגיע לישראל

הקרקס הסיני המלכותי
הקרקס הסיני המלכותי

הקרקס הסיני המלכותי The Mystery of China, שהופיע בין השאר בפארקים של דיסני מגיע בפעם הראשונה לישראל לסדרת מופעים בחול המועד סוכות.

הקרקס הסיני המלכותי הוא הרבה יותר ממופע של לוליינים ואקרובטים, מדובר באחד המופעים הווירטואוזיים המסעירים ביותר בעולם, הסוחף את קהל הצופים, שנחשף לאמנויות הקרקס הסיניות המרתקות. המופע הוכתר לאחד הקרקסים הטובים ביותר בעולם הן מבחינת הרכב המשתתפים והן מבחינת הבימוי, העלילה והביצוע.

50 אמנים סינים בהם אקרובטים, פעלולנים, רקדנים ושחקנים, חברי CIRQUE DU SOLEIL לשעבר, מבצעים תרגילים מסוכנים ומורכבים המתבססים על מופעי הקרקס המסורתי של סין העתיקה ויוצרים יחד מופע עוצר נשימה המשלב בין מסורת ומורשת לבין עכשוויות המתורגמת למלתחה של תלבושות ססגוניות וצלילי מוסיקה סינית מתובלת באקורדים קצביים.  המופע משלב תרגילים של אומנות לחימת הקונג פו, ריקוד האריות, צלחות מסתובבות באוויר, מופע שדונים, לוליינים על טישיו, קטעי שירה מהאופרה הסינית ועוד.

ענף האקרובטיקה ממלא מאז ומתמיד תפקיד חשוב בחילופי תרבויות בין סין לבין מדינות המערב. האקרובטים הסינים נחשבים למוכשרים והאמיצים ביותר בענף הלוליינות עם יכולות נועזות, מיומנויות אתלטיות וגמישות יוצאת דופן.

אתם מוזמנים לצפות בבלתי יאומן, להביט מקרוב באלה הנוגעים בקצה גבול היכולת האנושית, מאחד הקרקסים הגדולים והידועים בעולם הממשיך מסורת עתיקת יומין. מסורת הקרקס הסינית החלה לפני יותר מאלפיים שנה בתקופה של המדינות הלוחמות. אמנים סינים, אקרובטים התגלו בממצאים עתיקים כבר בתחילת השושלות של צ'ין והאן. רישומים היסטוריים, תבליטים וציורי קיר עתיקים מעידים על מסורת של הופעות קרקס ואקרובטיקה של אמנים סינים שהחלה לפני מאות ואלפי שנים.

הקרקס הסיני המלכותי
הקרקס הסיני המלכותי

לאחר שנקנה על ידי דיסני, ענקית הבידור העולמית למופעי פארק ברחבי ארה"ב, הקרקס הסיני המלכותי יגיע לראשונה לישראל ל-10 מופעים בחול המועד סוכות. מפיק בישראל: אודי אפלבויים  -קונצ'רטו

הקרקס הסיני המלכותי
5-7 באוקטובר היכל מנורה מבטחים תל אביב
8-10 באוקטובר היכל רוממה חיפה

כרטיסים לקרקס הסיני
כרטיסים למכירה החל מ 4.8.17
מחירי הכרטיסים נעים בין 99-149 ש"ח.
הנחות וקופונים לקרקס הסיני: כרטיסים ביינות ביתן ובמגה בעיר בהנחות
החל מ-49.90 ש"ח ועד 69.90 ש"ח לכרטיס.

לרכישת כרטיסים בתל אביב: קופות לאן באתר או בטלפון 8780*
לרכישת כרטיסים בחיפה : לחצו כאן…  או בטלפון 04-8377777

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה