חגיגות טו בשבט ביד מרדכי: דבש, שתילים והצוף שביניהם

אטרקציות לילדים בנגב המערבי, קיבוץ יד מרדכי
פעילויות לילדים ביד מרדכי

חגיגות טו בשבט ביד מרדכי: לקראת חג האילנות, קיבוץ יד מרדכי מזמין את המבקרים ליהנות מחגיגות טו בשבט ייחודיות- לטעום דבש, ללמוד את עבודת הדבוראי ולהכיר את עולמן של הדבורים, ליהנות מסיור חוויתי בטרקטור ועגלה בין ענפי המשק, ביקור בבית האוסף קיבוץ של פעם וגם ביקור באתר שחזור הקרב

 

התכנית כוללת ביקור בבית הדבש והדבורה שם ניתן לצפות בפתיחת כוורת אמתית ולטעום דבש טרי-טרי. דבוראי מנוסה יפתח לפני המבקרים כוורת וידגים כיצד פועלת הכוורת מבפנים. בנוסף הילדים יכינו נרות מדונג אמיתי וכמובן יקנחו בדבש.

ביקור בבית האוסף קיבוץ של פעם, לחוויה קיבוצית אמתית אשר מספק הצצה נדירה לחיי הקיבוץ הנוסטלגי. שם יתקיים סיור מודרך והסבר על הפריטים. בין הפרטים המוצגים: חדר הילדים וספר המטפלת, פריטי חדר האוכל הקיבוצי, כלי העבודה, גן החול ועוד. הביקור בבית קיבוץ של פעם המספר את סיפורו של הקיבוץ והחלוצים הראשונים מאפשר חגיגה של נוסטלגיה והתרפקות על העבר. ולקינוח נסיעה בטרקטור ועגלה ברחבי הקיבוץ, הרפת, בית האריזה ועוד.

לסיום, מוזמנים המבקרים לספוג קצת היסטוריה באתר שחזור הקרב ששופץ לאחרונה באמצעות המועצה לשימור אתרי מורשת וללמוד על סיפור הגבורה של חברי הקיבוץ שלחמו בצבא המצרי בתש"ח. באתר יוכלו הילדים להתחפר בעמדות ההגנה, לטפס על טנקים אמיתים, לשבת בתוך משוריין, לצפות בכלי נשק אותנטיים מהתקופה, להתגנב בתעלות הקשר ועוד.

יד מרדכי
יד מרדכי

שבת 27/1 בין השעות 10:00-15:00, קיבוץ יד מרדכי.

טלפון: 053-7106976

הפעילות מתאימה לכל המשפחה ומתקיימת בכל מזג אוויר. מומלץ מגיל 3.
משך הפעילות- כ- 3 שעות.
כרטיס משולב לכל האתרים והפעילויות- 55 ₪  לילד מגיל שנתיים, 50 ₪ למבוגר. כרטיסים מוזלים באתרי המועדונים השונים.

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106976 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי 55 ש"ח 50 ש"ח

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה