חגיגות עצמאות 2016 ברמת השרון – אירועי יום העצמאות 68

הדג נחש ביום העצמאות ברעננה. צילום: אוהד רומנו

יום העצמאות 2016 ברמת-השרון  חוגגת 68 למדינת ישראל בהפקה מיוחדת עם מיטב האמנים והלהקות במגוון במות בידור, עם מטחי זיקוקין, דוכני אמנויות, דוכני מזון ועוד שורה ארוכה של אטרקציות שיהפכו את יום העצמאות לחגיגה גדולה לכל המשפחה:

בבמה המרכזית ברמת השרון יופיעו אריאל זילבר, הדג נחש, צביקה פיק, יהודית רביץ, להקת "שלוש מקלות" וD.J  אודי בן כנען  * במת צעירים ונוער–Surf & Roll – להקת  Full Trunk מארחים את אסף שלם ("מלכה באיה"), להקת ג'יין בורדו,  A-WA מארחות את Red Band! על התקליטים D.J set by D.J AMAR ובנוסף מתחם סקייט "אינדו בורד" ומתחם סקייטבורד HUF * בבמת הילדים "כוח הקצב" מערוץ הופ! ושיר מורנו ודניאל ליטמן (מהחממה) במופע משותף *בבמת הזמר העברי שרים עצמאות עם יענקל'ה מנדל * אירוע מיוחד לילדים ולכל המשפחה "מכולת של שירים"- ילדוגא'ז יתקיים למחרת ביום חמישי 12 במאי בשעה 17:30 בפארק הנצח עם שישה מוסיקאים ועם השירים של להקת "כוורת" ולהיטים נוספים בלבוש ג'אזי מקפיץ כאשר הקהל שותף פעיל בשירה בתנועה ובאלתור

ערב עצמאות 2016 ברמת השרון – עיריית רמת-השרון תקיים חגיגת ענק בערב יום העצמאות. החגיגות יתקיימו ביום רביעי 11/05/16 החל מהשעה 21:00 בשדרות ביאליק והאזור הסמוך. מחלקת התרבות בעירייה דאגה השנה להפקה מיוחדת עם מיטב האמנים והלהקות שיופיעו במגוון במות בידור שהותאמו לכל הגילאים, לצד מטחי זיקוקין, דוכני אמנויות, דוכני מזון ועוד שורה ארוכה של אטרקציות, שיהפכו את יום העצמאות לחגיגה גדולה.

מופעי ערב עצמאות 2016 ברמת השרון:

הבמה המרכזית בכיכר העירייה (כיכר העצמאות), החל מהשעה 21:00 יופיעו אריאל זילבר, להקת "הדג נחש", יהודית רביץ, צביקה פיק, וD.J  אודי בן כנען ש"ירים" את המתחם באוויר.

במת צעירים ונוער–Surf & Roll  בהנחיית אורטגה– בחניון הסמוך לבניין העירייה (החל מהשעה 22:30): להקת Full Trunk מארחים את אסף שלם ("מלכה באיה"), להקת האינדי קאנטרי פולק העברית ג'יין בורדו, A-WA הרכב מוזיקלי של האחיות תאיר, לירון ותגל חיים מארחות את Red Band! על התקליטים D.J set by D.J AMAR. במסגרת מיטב המסורת לגולשים הרמת-שרונים ובכלל לכל אלו שספורט אתגרי מזרים להם את האדרנלין בדם: הכנו לכם מתחם סקייט "אינדו בורד"COUNTRY SURF SCHOOL ומתחם סקייטבורד HUF!

במת הילדים של רמת השרון – בחניון העירייה החל מהשעה 21:00:
ילדי העיר יהנו מערב גדוש בהפתעות וצחוקים עם כוכבי הילדים: "כוח הקצב" מערוץ הופ! ושיר מורנו ודניאל ליטמן (מהחממה) במופע משותף.

בבמת הזמר העברי ברחבת בית מלינוב החל מהשעה 21:00: חגיגת טברנה ישראלית עם יענקל'ה מנדל וזמרים נוספים.

החל מהשעה 21:00 בשדרות ביאליק הרקדה וחגיגה יהודית עם להקת "שבע שמיניות". בשדרות ביאליק פינת הקוצר בר ענק ומתחמי ישיבה בהפקה מיוחדת של "סוקו 77" הבר השכונתי של רמת-השרון. הכניסה מעל גיל 18.

הסעות-שאטלים ללא תשלום במיניבוסים ברמת השרון ממערב העיר, משכונת נווה-גן וממזרח העיר יצאו אל מתחם חגיגות עצמאות 2016 ברמת השרון. ההסעות ללא תשלום יצאו כל 30 דקות מנקודות איסוף שיפורסמו בהמשך. מתחם האירוע מאובטח ע"י המשטרה וכוחות הביטחון. הכניסה למתחם החגיגות תתאפשר רק לאחר בדיקה ביטחונית, חל איסור להיכנס עם נשק אישי ואופניים (מכל סוג).

הסדרי תנועה וחנייה בערב עצמאות 2016 ברמת השרון:
לרגל אירועי העצמאות ברמת השרון ייסגרו הרחובות הסמוכים למתחם החגיגות החל מהשעה 17:00 ועד השעה 04:00 לפנות בוקר:
אוסישקין – בקטע שבין רח' הזורע ועד לרח' המחתרת והרחובות המתחברים לאוסישקין בקטע הנ"ל. ביאליק – בקטע שבין פינת בינימיני ועד רחוב גולומב וברחובות המתחברים אליו. כמו כן, מטעמי בטחון ועל פי הנחיות המשטרה ברחובות ובקטעים הנ"ל חל איסור על חניית כלי רכב. רכבים שיחנו לאורך הרחובות הנ"ל יגררו לחניון תיכון "אלון" ברח' יבנה. במקביל, בשעות שצוינו, ייערכו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ואוטובוסים לא יכנסו לשד' ביאליק ולרחוב אוסישקין ומסלול נסיעתם ינותב לרחובות סוקולוב והראשונים.

מתחם האירוע מאובטח ע"י המשטרה וכוחות הביטחון- הכניסה למתחם החגיגות תתאפשר רק לאחר בדיקה ביטחונית. דגשים והנחיות בטיחות:

*חל איסור להיכנס עם נשק אישי, צעצועים מסוכנים, בקבוקי זכוכית ואלכוהול למתחם האירוע – לתשומת לב בעליי העסקים, הורים וילדים. חל איסור מכירה, קניה והחזקת צעצועים מסוכנים ע"פ חוק.

* חל איסור מוחלט להבעיר, לקנות לשווק להחזיק או להפעיל צעצועים מסוכנים כמפורט להלן: כלים או חפצים המכילים חומרי נפץ או אבק שריפה כגון: צעצועי "טילים"/"רקטות", נפצים, פקקי נפץ, זיקוקים למיניהם, תרסיסי שלג, נוזל קצף או חומר דליק. צעצועים דמויי כלי נשק כגון: אקדחים, רובים, סכינים, צעצועים חדים, דוקרנים, נינג'ות, מקלעות, אקדחי קשת, כלים פולטי אש ו/או הגורמים להדף אוויר- כל צעצוע העלול לגרום לנזק גופני, בהלה, הטרדה או זיהום. פרטים אלו שימכרו, ירכשו או יוחזקו – יוחרמו ע"י הפקחים העירוניים ויוגשו תביעות משפטיות.

*חל איסור על כניסת אופניים (חשמליים/רגילים)/קורקינטים למתחם חגיגות עצמאות 2016 ברמת השרון.
* דוכני המזון והשתייה יוצבו ברחבה שממול לבניין העירייה (ביאליק 41).
* השירותים יוצבו בסמוך לחניון העירייה.
* חפ"ק משטרתי ימוקם בבניין העירייה ובו בין היתר תשהה עובדת סוציאלית שתיתן מענה מיידי לילדים שאיבדו את הוריהם.
* בצידי מתחם החגיגות העירייה תגברה את כמות פחי האשפה- הציבור מתבקש לשמור על הניקיון.
*צוות מוקד 106 המתוגבר יעמוד לרשות הציבור 24/7 בכל דבר ועניין.


יום העצמאות 2016 ברמת השרון:
למחרת ביום העצמאות יתקיים ברמת השרון מופע מיוחד לילדים: 
מכולת של שירים – ילדוגא'ז ביום חמישי 12 במאי בשעה 17:30 בפארק הנצח עם שירי הילדות היפים בעיבודי ג'אז סוחפים. מופע שמח, קצבי ורענן עם שישה מוסיקאים ועם השירים של להקת "כוורת" ולהיטים נוספים בלבוש ג'אזי מקפיץ כאשר הקהל שותף פעיל בשירה בתנועה ובאלתור.

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה