פורים 2016 עם כוכבי החממה וגאליס – שיר מורנו, דניאל ליטמן ותובל שפיר בשער הצפון

כוכבי הילדים. צילום באדיבות קניון שער הצפון

קניון שער הצפון חוגג את חג פורים עם מסיבת בכורה: שיר מורנו ודניאל ליטמן מארחים את תובל שפיר במופע משותף.

פורים 2016 עם כוכבי החממה וגאליס – שיר מורנו ודניאל ליטמן, כוכבי הילדים והסדרות הכי מדוברות בטלויזיה, מציגים מופע משותף ומשודרג אליו הם מגייסים לראשונה עוד כוכב ענק, תובל שפיר, והופכים למופע על.
נבחרת הכוכבים מגיעים לראשונה לקניון שער הצפון ומציגים במופע בכורה מיצג כוח של להיטים, שירים, רקדנים וקצב שיקפיצו את חגיגות הפורים לרמה של מסיבה מטורפת.

פורים בקניון שער הצפון עם סמי הכבאי והלו קיטי
הכוכבים הכי גדולים בערוץ הופ יככבו בפסטיבל ענק וחד פעמי בשער הצפון. מגוון הפעלות וחגיגות ב- 7 מתחמי פעילות מעוצבים עם הדמויות האהובות, בהם תוכלו לבחור לאיזה מחנה אתם משתייכים, סמי או קיטי.
לחבריו של מר סמי יוקם מתחם כבאים צעירים, בו יוקם מסלול מכשולים מאתגר. המתאמנים שיצלחו אותו יקבלו תעודת "כבאי צעיר". מתחם נוסף לכבאים קטנטנים שכולו בדמות סמי הכבאי יציע שלל משחקי קופסא וחשיבה, משאיות למשחק חופשי ועוד.

פסטיבל הלו קיטי וסמי הכבאי בקניון שער הצפון. צילום: יחסי ציבור
פסטיבל הלו קיטי וסמי הכבאי בקניון שער הצפון. צילום: יחסי ציבור

למעריציה של העלמה קיטי יוקם מתחם בוטיק בו יתקיימו סדנאות בצלמה, בהן יהיה ניתן להכין קופסאות תכשיטים מקושטות, להלביש את הדמות השיקית. בפינת האיפור של "הלו קיטי" מאפרת מקצועית תאפר את הילדים באיפור היפו אלרגני מיוחד וצבעוני, בשילוב עמדות איפור וקישוט עצמי.
אם תתקשו להכריע בין הכוכבים, אל דאגה. תוכלו ליהנות מכיתת ציור משותפת שתציעה לילדים לצבוע את הדמויות האהובות על גבי קני ציור, מתחם יצירה להכנת תיק מיוחד של הדמויות, ופינת צילום כסמי וקיטי

כניסה חופשית לכולם.

למידע נוסף על חגיגות פורים בקניון שער הצפון :  04-7707416

לפרטים נוספים אודות קניון שער הצפון…

פרטי המקום
נשמח לדעת!04-7707416 חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה