חוגגים עצמאות בנתניה 2017

חוגגים עצמאות בנתניה. צילום: רן אליהו.

חוגגים עצמאות בנתניה 2017 –  בין שלל מופעי יום העצמאות בנתניה: קרן פלס, גיא ויהל, נצ'י נצ' ועדי ביטי.
בספורטק יהלום יופיע דניאל מורשת, זיקוקים ושלל מופעים לכל המשפחה יסחפו את החוגגים בכיכר העצמאות, גן עובדיה, מתחם קניון עיר ימים ופארק אגם החורף.

בכל שנה חגיגות יום העצמאות בנתניה מושכות אליהן רבבות של חוגגים. השנה ייערכו בנתניה חגיגות העצמאות ה-69 למדינה, ביום שני ה- 1 למאי במספר מוקדים ברחבי העיר, כאשר המרכזי שבהם הוא פארק אגם החורף. מי שיגיע לפארק יוכל ליהנות מזיקוקי דינור לצד הופעות של עדי ביטי, גיא ויהל, אנא אערף, נצ'י נצ', DJ איציק טמנו ו-DJ ארז שטרית.

כיכר העצמאות החדשה תמשוך גם היא, כמדי שנה, רבבות של חוגגים שייהנו מבמת המוזיקה היהודית ומופעים של מיטב הכוכבים האהובים. ילדי העיר מוזמנים ליהנות מהמופע "יותם ומיקה חוגגים עצמאות", מהמופע "נופיקו" של אמנית הילדים הנתנייתית, מהכוכב דניאל מורשת שיופיע בבמה המרכזית.
מיד אחריו יעלו על הבמה המרכזית בכיכר ירדן גרופי מהפרוייקט של עידן רייכל, הזמר שקד קוממי והזמרת האהובה קרן פלס עם כל הלהיטים. את החגיגות בכיכר תנחה שי המבר ותנעים בקולה במספר שירים. עם תום המופעים תתקיים ברחבת הכיכר הרקדה המונית אל תוך הלילה עם המרקיד ירון כרמל.

חוגגים עצמאות בנתניה. צילום: רן אליהו.
חוגגים עצמאות בנתניה. צילום: רן אליהו.

דניאל מורשת ימשיך וישמח את ילדי נתניה ברחבי העיר כאשר לצד הופעתו בכיכר העצמאות, יגיע גם לבמה בספורטק יהלום במזרח העיר, שם יפגוש את כוכבי הילדים האהובים מהמופע ערוץ הופ-כח הקצב ואת מיכל צפיר. המשפחות והילדים שיגיעו למתחם שמחוץ לקניון עיר ימים ייהנו גם הם מהמופע המצליח של ערוץ הופ-כח הקצב והופעה של מיכל צפיר כמו גם מהופעות של להקות מחול ומופע זיקוקים.

גם גן עובדיה יחגוג את יום העצמאות במלוא השמחה, כאשר על הבמה יופיעו עידו ג'רופי וליאור פרחי לצד המופע לילדים "מעיין המתוקה", הופעות של להקות מקומיות ומופע זיקוקי דינור מרשים.

ביום העצמאות, יום שלישי ה2.5 מוזאון העיר נתניה יהיה פתוח בין השעות 9:00-12:00 ויציע כניסה חופשית לתושבי העיר ומבקריה. המבקרים במוזאון ייהנו מתצוגת הקבע המצליחה על תולדות העיר נתניה – מחזון למציאות, תערוכה חדשנית ואינטראקטיבית המיועדת לכל המשפחה.

הסעות ללא תשלום ייצאו מרחבי העיר לרווחת הקהל הרחב החל מהשעה 20:00.
לפרטים נוספים באתר העירייה.

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה