חוגגים עצמאות 2016 בנתניה

צילום: רן אליהו

חוגגים עצמאות 2016 בנתניה ואתם מוזמנים להשתתף בחגיגה : בין מגוון מופעי יום העצמאות בנתניה: רותם כהן, לירן דנינו, שירי מימון ושמעון בוסקילה, אליעד נחום, שי ורועי ויובל המבולבל. מופעי מחול, זיקוקים, כניסה חופשית למוזיאון, ועוד.

חוגגים עצמאות 2016 בנתניה :בכל שנה חגיגות יום העצמאות בנתניה מושכות אליהן רבבות של חוגגים מהעיר ומחוצה לה. גם השנה, צפויים להגיע רבים לחגיגות העצמאות ה-68 למדינה, ביום רביעי ה- 11 במאי במספר מוקדים ברחבי העיר, כאשר המרכזי שבהם הוא פארק אגם החורף. באי הפארק ייהנו ממופע זיקוקי דינור לצד הופעות של יובל המבולבל, רותם כהן, לירן דנינו ואליעד נחום. בנוסף, ייהנה הציבור ממופעי להקות מחול ומכניסה חופשית למוזיאון העירוני המציג את תצוגת הקבע על תולדות העיר.

צילום: רן אליהו
צילום: רן אליהו

כיכר העצמאות החדשה תהפוך בערב החג למתחם תוסס וחגיגי שיכלול לצד אירועי תפילה ומוזיקה יהודית, גם מופעים של מיטב הכוכבים האהובים: ילדי העיר ייהנו ממופע סוחף של כוכבת הילדים האהובה מיקי, ומיד אחריה יעלו על הבמה המרכזית בכיכר, הצמד האהוב שירי מימון ושמעון בוסקילה עם מיטב הלהיטים מהמופע המשותף והמצליח.
עם תום המופעים תתקיים ברחבת הכיכר הרקדה המונית אל תוך הלילה עם המרקיד ירון כרמל.

כוכב הילדים יובל המבולבל ישמח את ילדי נתניה בשתי הופעות: בפארק אגם החורף ובספורטק יהלום בקרית השרון. הזמר משה להב- הטיש הגדול יופיע גם כן בספורטק. כוכבי הילדים האהובים שי ורועי יופיעו בספורטק יהלום וברחבת קניון עיר ימים, כמו כן ייהנו הילדים גם ממופע זיקוקים ומופעי להקות מחול.

צילום: רן אליהו
צילום: רן אליהו

גם גן עובדיה יארח במה מיוחדת ועליה יופיעו מצד האחים סינואין "הסינאונים" לצד הופעה של נופיקו אמנית הילדים, להקת "זמם" ומופע זיקוקי דינור מרשים.

בנוסף, ביום העצמאות, יום חמישי ה-12 במאי מוזאון העיר נתניה יהיה פתוח בין השעות 10:00-14:00 ויציע כניסה חופשית לתושבי העיר ומבקריה. מוזאון העיר נתניה חנך בחודש דצמבר את תצוגת הקבע שלו על תולדות העיר נתניה – מחזון למציאות, תערוכה חדשנית ואינטראקטיבית המיועדת לכל המשפחה. כולם מוזמנים.

הסעות ללא תשלום ייצאו מרחבי העיר לרווחת הקהל הרחב החל מהשעה 20:00.

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה