חוגגים שבועות עם הילדים – ההמלצות של קינדרלנד לאירועי שבועות 2016

פסטיבל חגיגה בלבן בשבועות. צילום: דודי לזר

חג שבועות כבר כאן, אולי החג היחידי שמלחמה לא כרוכה בו ויש בו המון טבע, כיף ואוכל טעים- פסטיבלי שבועות, טקסי ביכורים, טיולי שבועות, אירועים מיוחדים, פעילויות מים ואטרקציות לכל המשפחה – חוגגים שבועות עם הילדים. 

ההמלצות של קינדרלנד לאירועי שבועות 2016 :

חג שבועות כבר כאן וכמובן שלא נשאיר אתכם לבד – קבלו את מדריך החג השלם של קינדרלנד בו תוכלו למצוא לפי איזור מגוריכם או היכן שתטיילו עם הילדים, מה יש לעשות, איפה מתקיימות פעילויות החג ומה כדאי מאוד לא לפספס….

למדריך אירועי שבועות 2016…

פסטיבל חלב ודבש צילום עמרי אילת
פסטיבל חלב ודבש צילום עמרי אילת

פסטיבל חלב ודבש
פסטיבל חלב ודבש 2016 יתקיים גם השנה בעמק יזרעאל לקראת ומהלך חג השבועות, אירוע שבועות הגדול של הצפון מציע למבקרים בפסטיבל מופעים, ירידי איכרים, טיולים לכל המשפחה, פעילויות והמון אטרקציות לילדים, חגיגת מקהלות ואקורדיונים, תערוכות של אמני העמק וכמובן את טקס הבאת הביכורים המרכזי בשדות כפר יהושע.
פסטיבל חלב ודבש בצפון….

פסטיבל שבועות 2016 בחבל מודיעין. צילום: דודי לזר
פסטיבל שבועות 2016 בחבל מודיעין. צילום: דודי לזר

חגיגה בלבן בחבל מודיעין
פסטיבל שבועות 2016 בחבל מודיעין – חגיגה בלבן, תתקיים בתחילת יוני הקרוב במהלכו המבקרים באזור החבל יוכלו להנות מחגיגה של גבינות ויינות, טעמים, ירידי איכרים, טקסי הבאת ביכורים, פעילויות לילדים בנושאי החג, קציר חיטים, חג הלחם ועוד המון אטרקציות לילדים.
חגיגה בלבן- פסטיבל שבועות בחבל מודיעין…

שביל פרות החלב צילום: אפרת ברנדס.
שביל פרות החלב צילום: אפרת ברנדס.

אירועי שבועות בחוות ובמשקים
מועצת החלב מזמינה את הציבור לבקר בחג השבועות במשקים ובמחלבות ברחבי הארץ ולהתנסות בפעילויות חווייתיות, ללמוד כיצד מכינים את מוצרי החלב, להאכיל את בעלי החיים, להתנסות בתהליך החליבה, לטעום מהמוצרים הטריים ועוד.
פעילויות לילדים בחוות ובמשקים…

שביל הסלט.
שביל הסלט.

אירועי שבועות לכל המשפחה בצפון הנגב
השדות החקלאיים, מחלבות הבוטיק, החוות, הדבש ומסלולי הטיול, חוויה מתוקה ביד מרדכי, פירות וירקות בשביל הסלט, יענים, אופנים – כל כך הרבה סיבות להדרים ולבלות.
אירועי שבועות לכל המשפחה בצפון הנגב…

שבועות בחווה. צילום:מריאנה פולו
שבועות בחווה. צילום:מריאנה פול

טקס שבועות בחווה בתל אביב
בלב העיר, בחווה בתל אביב יתקיים השנה טקס שבועות מסורתי עם טקס ביכורים בניחוח קיבוצי –  סנדאות יצירה, מופע קרקס, סדנת טוויה, ביקור בפינת החי, שעת סיפור תיאטרון ועוד.
טקס שבועות בחווה בתל אביב…

טיולי שבועות עם הילדים :

נחל הקיבוצים בפארק המעיינות .
נחל הקיבוצים בפארק המעיינות .

שבועות בעמק המעיינות
שבועות ידוע בכינוי נוסף – חג המים, אז כדי למצות את החג על כל מנהגיו, מוזמנים להנות עם הילדים וכל המשפחה בפארק המעיינות שיציע לכם חוויות בעלות אופי שונה ובדרגות קושי שונות. בואו לטייל בעמק המעיינות בנחל הקיבוצים, עין שוקק, הסחנה, השביל הרטוב, הטחנה החדשה ועוד….
חג המים בעמק המעיינות

מציצים אל תוך כוורת אמיתית ביד מרדכי. צילום: יד מרדכי
מציצים אל תוך כוורת אמיתית ביד מרדכי. צילום: יד מרדכי

טיול עם הילדים למכוורות ברחבי הארץ
חג הביכורים, הטבע ותוצרת הארץ,  מועצת הדבש מזמינה אתכם לחגוג את חג השבועות במכוורות ברחבי הארץ עם פעילויות מיוחדות לילדים כמו קטיף, הכנת ריבה, הכרת עולם הדבורה, רדיית דבש, טעימות ועוד.
טיול שבועות שכולו דבש…

בית שערים. צילום: דורון ניסים
בית שערים. צילום: דורון ניסים

מטיילים אל השמורות והגנים הלאומיים
בחג שבועות מבלים עם הילדים בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים, מציינים את שבוע אדם וים ברחבי הארץ – פסטיבל שבועות בבית שערים, חוגגים במפרץ הבונים, מצילים את צבי הים, שומרים על הטבע בחוף בית ינאי ומציצים אל עולם האלמוגים. 
לכל טיולי שבועות עם רשות הטבע והגנים…

מטיילים בשבועות עם קק"ל.
מטיילים בשבועות עם קק"ל.

חג שבועות כבר כאן וגם טיולי משפחות ופעילויות לילדים עם מדריכי קקל ברחבי הארץ.  בין הפעילויות יתקיימו טיולים בהשתתפות חופשית במסלולים שמתאימים לכל המטיילים בפינות חמד שונות בארץ, טיולי אופניים בשפלה, טיול מים בעמק המעיינות, טיול ברכב שטח בגולן, מבשלים חלב בשבועות ומביכורי שבעת המינים…
לטיולי משפחות עם מדריכי קק"ל…

 

בכל פעילות שתבחרו, מאחלים לכם הנאה מרובה וחג שבועות שמח מקינדרלנד! 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה