חירות עם מהות- פעילויות לילדים במרכז מהותי פסח 2017

פעילויות לילדים
חופש גדול 2017: פעילות לילדים עם ערך מוסף. צילום: אלי דסה

מרכז מהותי מזמין את כל המשפחה לחגוג את פסח עם שלל פעילויות שמציתות את הדמיון – תעלומה מסתורית בארמון, סיור אינטראקטיבי מרתק להורים וילדים, פעילות יצירתית כוכב הסרט הוא אני, והצגה מיוחדת מסע בארץ האור.

מהותי, מרכז חווייתי אינטראקטיבי היחיד מסוגו בארץ, יקיים במהלך חוה"מ פסח בין התאריכים 7-8 ו- 12-13 באפריל מגוון פעילויות מרתקות ומהנות לילדים ולנוער בשיתוף עם ההורים. בין הפעילויות: תעלומה בארמון – כתב חידה חדש ומלא אקשן, מסע אינטראקטיבי אל תוך עצמנו במטרה לגלות איך ניתן להשפיע סביבתנו, הפעלה יצירתית המאפשרת הצצה פנימית לעולמו של הילד והצגת יחיד איכותית עם ערך מוסף לקטנטנים.

פעילויות לילדים במרכז מהותי החדש. צילום : אמיתי הרמן
חירות עם מהות- פעילויות לילדים במרכז מהותי פסח 2017. צילום : אמיתי הרמן

חירות עם מהות- פעילויות לילדים במרכז מהותי פסח 2017:
תעלומה בארמון – כתב חידה חדש ומלא אקשן- חידון חדש המזמין ילדים והורים לגלות לחש סודי לפני שהארמון ייסגר… הפעילות מבוססת על שיתוף פעולה בין הורים וילדים כאשר המטרה היא להצליח יחד במשימה משותפת תוך כדי פתירת חידות ומשימות שונות ומגוונות. מעבר לחוויה המהנה שבהתגברות על אתגרים, מהווה הפעילות הזדמנות להתוודע אחד לשני ולשוחח על מצבים, רצונות, חלומות ושאיפות שלא תמיד מתאפשר לנו לשוחח עליהם במהלך שגרת היומיום. ההתקדמות בחידון היא בקצב אישי לכל זוג במסגרת זמן הפעילות. עם סיום הפעילות, כל זוג יקבל מזכרת אישית שתייצג את המסע המשותף שעבר בחידון. תוכן הפעילות מותאם באופן מיטבי לילדים בגילאי 8-12. במקרה שמתלווים אחים או אורחים – תותר גם כניסה לילדים בטווח הגילאים שבין 6 ל-14. משך הפעילות: שעה ורבע. מחיר: 25 שקלים לילד, מלווה בחינם.

סיור אינטראקטיבי– הסיור החדש במהותי, מזמין את כל המשתתפים, הורים וילדים, לצאת למסע היכרות עצמית מעורר מחשבה על איך כל אחד מאתנו יכול להשפיע על סביבתו . הסיור כולל תחנות אינטראקטיביות כשבכל אחת מהן הפעלה מרתקת. תוכן הפעילות מותאם לילדים מגילאי 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה. משך הסיור: כשעה ורבע. מחיר: 25 שקלים למשתתף.

מרכז מהותי החדש. צילום : אמית הרמן
חירות עם מהות- פעילויות לילדים במרכז מהותי פסח 2017. צילום : אמית הרמן

"כוכב הסרט הוא אני"– פעילות יצירתית המזמינה את ההורים והילדים ליצור כרזת קולנוע אישית בכיכובו של הילד המאפשרת הצצה מרתקת לעולמו הפנימי. יחד מגלים תכונות, אהבות וחלומות. הפעילות כוללת שימוש באפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד, והצגה משותפת של כרזות הסרטים. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה. מחיר: 25 לילד, מלווה בחינם.
"מסע בארץ האור"– הצגת יחיד המספרת את הסיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקוף. יחד הם יוצאים למסע בעקבות מפת אוצר מסתורי. תוך כדי המסע הם לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. בהצגה משולבות משימות והפעלות המזמנות אפשרות ביטוי. הפעילות מתאימה לילדים בגילאי 4-6. מחיר: 25 לילד, מלווה בחינם.

פעילויות לילדים במרכז מהותי המחודש. צילום: ליאור אבולעפיה
חירות עם מהות- פעילויות לילדים במרכז מהותי פסח 2017. צילום: ליאור אבולעפיה

מבצע פסח מיוחד: לאורך כל החג תינתן הטבה מיוחדת: 10% הנחה למזמינים 2 כרטיסי ילדים לאותה הפעילות.
פרטים והרשמה באתר מהותי: לחצו כאן…

או בטלפון: 053-7106941 

למידע נוסף אודות מרכז מהותי…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106941 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה