חסידודס – STORKS סרט ילדים

באדיבות גלובוס מקס.

חסידות מביאות תינוקות לעולם.. או לפחות כך היה בעבר……

הלהיט של החגים- סרט ההרפתקה והאנימציה חסידודס בקולם של של אנדי סמברג ("גשם של פלאפל", "מפלצת של מלון", ברוקלין 99) קלסי גראמר ("פרייז'ר", "צעצוע של סיפור "2, "משפחת סימפסון"), ג'ניפר אניסטון ( "ואז הגיעה פולי", "אנחנו המילרים", "איך להפטר מהבוס"), טיי בארל( מוצאים את דורי, משפחה מודרנית) חוברים לבמאי ניקולס סטולר ("קח את זה כמו גבר," "יס מן" "שכנים", מועמד לפרסי הבפט"א על הסרט "החבובות המבוקשות") ודאג סווויטלנד( מועמד לפרס האוסקר על בימוי סרט האנימציה הקצר "פרסטו")


בעסקי השילוח החסידות מבינות, ובימים אלו הן עזבו את עסקי התינוקות ובמקום אותן חבילות בחיתולים הן עברו לספק חבילות עבור ענקיות הקמעונאות באינטרנט. אך הדברים משתבשים כאשר ג'וניור, נער השליחות המצטיין של החברה, המועמד לתפקיד הבוס הגדול מפעיל עם טוליפ (נערה שלומיאלית שנשכחה במפעל וגדלה בו) בטעות את מכונת ייצור התינוקות. בלי הודעה מוקדמת, מגיעה לעולם תינוקת חדשה וחמודה אך סודית ביותר!

באדיבות גלובוס מקס.
באדיבות גלובוס מקס.

ג'וניור נואש למסור את חבילת הצרות הזאת לפני שהבוס יבין מה קרה ובעזרת חברתו טוליפ הם ממהרים לסיים את משלוח התינוקת שלהם. ג'וניור וטוליפ עוברים מסע פרוע ומפתיע ביותר כדי למצוא משפחה מתאימה לתינוקת המתוקה שיכולה להפוך משפחה אחת לשלמה- שהיא בעצם המשימה האמתית של החסידות בעולם.

באדיבות גלובוס מקס.
באדיבות גלובוס מקס.

ז'אנר: אנימציה, פנטזיה , משפחה קומדיה.
משתתפים: אנדי סמברג, קלסי גראמר, ג'ניפר אניסטון, טיי בארל.
במאי: ניקולס סטולר, דאג סוויטלנד

אורך הסרט: 89 דקות

החל מה-6.10.2016 בבתי הקולנוע

בהפצת גלובוס מקס

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

מחירים

מזומן ואשראי

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה