טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה - חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.

חנוכה הוא לא רק חג של פסטיבלים ומופעים גדולים, לכן למשפחות מטיבות לכת מחכה בחג החנוכה הזדמנות לפעילות ניווט משפחתי ביער בן שמן, באזור קברי המכבים – פעילות ניווט המתאימה לכל המשפחה הכוללת חידון בנושא החג ואתם מחליטים מה יהיה אורך המסלול, הקצב ותחנות העצירה לפיקניק…

חנוכה בפתח ואתם מחפשים פעילות בטבע, אשר תתאים ותסחוף את המשפחה והחברים, פעילות שיש בה ערך מוסף ומתאימה ממש לכולם… אז אתם מזומנים לניווט משפחות, הבילוי בו תוכלו לעודד את אמא שמצאה את הנ.צ שכולם פספסו, תראו את אבא נזכר בימיו בטירונות בגולני, ותוכלו, ״על הדרך״, לשלב את הילד שבגן, עם הילדה שנמצאת ביסודי ואפילו את הילד המתבגר שלומד בחטיבה (כי יש סיכוי שאפילו הוא יסכים להצטרף).

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה - חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.
טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016:
למי זה מתאים? 
פעילות הניווט מתאימה ל-כ-ו-ל-ם: ילדי גן, בני נוער ומבוגרים.

מה בתוכנית? מגיעים לנקודת המפגש באזור קברי המכבים (מיקום מדויק יישלח לנרשמים), מתכבדים בקפה ומאפה, מקבלים הדרכה על המפה ועל האזור… ויוצאים לדרך.
כל משפחה מקבלת מפת ניווט של האזור עם נקודות ציון המסומנות עליה, אשר נמצאות בשטח. מסלול הניווט הוא גמיש, מעגלי, ומתוכנן באופן כזה המאפשר לכם בחור את הנתיב ונקודות הציון אשר אתם רוצים ומסוגלים לעבור בהן. אורך המסלול נע לבחירתכם בין שני ק"מ לחמישה ק"מ, על שבילים נוחים ובטוחים. ואם אחד מבני המשפחה רוצה לרבוץ על המחצלת בזמן שהשאר מנווטים – גם זה אפשרי.

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.

בפעילות משולב גם חידון בנושא חג החנוכה, המכבים והמקום בו מנווטים, אשר מתאים גם לקטנטנים וגם לגדולים. אז חוץ מהעובדה שנורא נהנים, מובטח לכם שגם חוזרים הביתה קצת יותר חכמים.
בסיום הפעילות אתם מוזמנים לעשות פיקניק במקום, וכדי שההורים יוכלו להתאושש, לילדים מתקיימת פעילות יצירה. לפני שהולכים מקבלים תעודות נווטות ונווטים מוסמכים, אותם אפשר להראות בגאווה למחרת בגן או בכיתה.

טיול ניווט בטבע לכל המשפחה - חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.
טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016. עמיגור כושר וניווט.

מה צריך להביא? כובע, מים, נשנושים לדרך, מצפן (אפשר אבל לא חייבים), ארוחת צהריים לפיקניק במקום, מחצלת (יהיו מחצלות גם במקום) וכסאות מתקפלים.

איך מגיעים? נקודת מפגש מדויקת תשלח לנרשמים.
יש להרשם מראש, מספר המקומות מוגבל!

עדכון 2812.16 : מזג האוויר היפה הצפוי היום – הניווט יתקיים היום יום רביעי. לגבי המשך השבוע תחזרו להתעדכן.

להרשמה ופרטים נוספים טיול ניווט בטבע לכל המשפחה – חנוכה 2016 : עמי גור 052-3516818 או באתר…

פרטי המקום
נשמח לדעת!052-3516818 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי משפחה המונה 3-7 נפשות מעל גיל 5: 200 ₪ משפחה המונה 8 נפשות ומעלה מעל גיל 5: 300 ₪ ואם מגיעים רק שני בני משפחה: 150 ₪

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה