יום העצמאות 2017 בראשון לציון

יום העצמאות בראשון לציון
יום העצמאות בראשון לציון- אירועי עצמאות 2017

בראשון לציון חוגגים עצמאות עם כוכבי הילדים האהובים, קומיקאית הילדים צ'פצ'ולה, קופיקו הקוף הכי אהוב בארץ, אמא בום,ועוד. זמרים מפורסמים כמו עברי לידר, מאיה בוסקילה, מירי מסיקה, מיקי גבריאלוב, נדב גדג', דנה לפידות, מרגלית צנעני, צלילי העוד, צחי נוי, מיומנה, להקות בית ספר ולהקות עירוניות, חבורות זמר, להקות מחול וריקודים סלוניים, לצד זיקוקים מרהיבים בשמיים והמון קישוטים אורות וצבעים ברחבי העיר. 

יום העצמאות 2017 בראשון לציון: חגיגות יום העצמאות בראשון לציון יתקיימו השנה בשבעה מוקדים מרכזיים ברחבי העיר– גן המושבה, בית העם, פארק הזיכרון, פארק שקמה, שיכון המזרח, רמת אליהו ונווה חוף. זמרים, להקות, רקדנים והרכבים רבים צפויים להופיע במהלך הערב החגיגי המציין את ההכרזה על הקמת מדינת ישראל. בגן המושבה תופענה הזמרות מירי מסיקה עם שירים מכל אלבומיה בעיבודים חדשים ומרגשים, ומאיה בוסקילה שתשיר את הלהיטים הגדולים שלה מתחילת הקריירה ועד היום. הקהל הצעיר יוכל ליהנות מהופעה של כוכב הילדים קופיקו – הקוף הכי מצחיק ואהוב במדינה. עוד יופיעו על הבמה להקות הנוער קול ראשון צעירה ובוגרת.

צילום: יוסי צבקר
צילום: יוסי צבקר

בבית העם יופיע הזמר רמי דנוך סולן להקת צלילי העוד וחבורות הזמר חופים, כרמים ושחפים. בפארק הזיכרון יופיע הזמר עברי לידר במופע מוזיקלי עדכני ומדויק שעובד על כל החושים. עוד יופיע באותה הבימה הזמר מיקי גבריאלוב מגדולי היוצרים והמבצעים בארץ. בית הספר מיומנה ולהקות המחול קריית גנים, נאות אשלים וסטודיו גוף ראשון יופיעו גם כן בבימה זו.

בפארק שקמה יופיע הזמר דויד ברוזה, אחד האמנים החשובים במוסיקה הישראלית בהופעה סוחפת עם מיטב השירים מכל השנים ומכל האלבומים. שמעון ולוי, יוצאי שוטי הנבואה יעלו גם כן במופע עם מיטב הלהיטים של הלהקה. הקהל הצעיר ייהנה ממופע חדש של אמא בום בליווי רקדניות ותפאורה מיוחדת. עוד יופיעו על הבמה להקות המחול של בתי הספר נאות שקמה וכרמים.

בשיכון המזרח תופיע הזמרת והיוצרת מרגלית צנעני במופע אשר משלב מוסיקה מזרחית ים תיכונית עם אלמנטים המאופיינים למוסיקה האמריקאית. עוד תופיע הזמרת דנה לפידות במופע ייחודי סוחף, מרגש ומלא בחום. הקהל הצעיר יוכל ליהנות מהופעת בידור קומי לכל המשפחה של צ'פצ'ולה – הקומיקאית של הילדים. על בימה זו יופיעו גם להקות בתי הספר למחול מישור הנוף, עלומים, מתנ"ס שיכון המזרח וסטודיו קציר.

ברמת אליהו יופיע הזמר חזי פרץ, והזמרת המפורסמת מרגלית צנעני. כמו כן, באותה הבימה יופיעו גם להקות מקומיות מרמת אליהו. בנווה חוף יופיע נדב גדג' הכוכב הבינלאומי ונציג ישראל באירוויזיון במופע צעיר ומרענן. עוד תופיע הזמרת והיוצרת ג'ולי עידן, את הערב ינחה שחקן הקולנוע הישראלי צחי נוי. כמו כן, על הבמה יעלו להקות המחול של נווה חוף, בית הספר לריקודים סלוניים של היכל התרבות, ובית הספר למוזיקה ווקאל. כמיטב המסורת יתקיימו בכל בימות האירועים מופעי זיקוקים מרהיבים.

 

קישוטים חדשים ברחבי העיר
כמדי שנה, ראשון לציון תתקשט בקישוטי תאורה שיתרמו לתפאורה מוארת וצבעונית לאווירת החג. לאורך רחוב הרצל הותקנו קישוטי תאורה על עמודים, כך גם ברחובות ז'בוטינסקי, הכרמל וזד"ל. ברחוב רוטשילד מהרצל ועד ז'בוטינסקי הוצבו קישוטים על עמודי התאורה ונטיפים ביניהם. בגן המושבה הוצבו קישוטים על הדקלים ודמעות לדים על העצים. במדרחוב רוטשילד יוצבו נטיפי תאורה על עמודים וכן על המרפסות הפונות למדרחוב.

 

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה