כלב מי שמנגן – סרט ילדים חדש

באדיבות פילמהאוס.
 הסרט כלב מי שמנגן, מספר את סיפורו של בודי כלב שמירה מכפר נידח בהרי ההימליה. אביו של בודי, קמפה, שהוא שומר כפר הכבשים, תפקיד העובר מאב לבנו. בעברו הציל קמפה, את הכפר מהתקפה של כנופיית זאבים וכיום מנסה ללמד את בנו בודי את התפקיד. בודי יודע שלמרות כול ניסיונותיו והמאמצים הרבים, לעולם לא יוכל להיכנס לנעליים של אביו.
הכל משתנה כאשר לפתע מטוס עובר בשמיים ומתוכו נופל מכשיר רדיו, המנגן שיר של "אנגוס סקטרגוד", זמר רוק ותיק. משהו ניצת אצל בודי והוא מחליט לבדוק את העולם המוזיקלי החדש שנגלה לפניו, אפילו במחיר של גרימת אכזבה לאביו ועזיבת ביתו. פליטווד, חכם הכפר, מפציר בקמפה, לתת לבודי ללכת לנסות את מזלו .
Screenshot_6
כאשר מגיע בודי לעיר, עם הגיטרה שבנה בעצמו הוא מגלה את הפארק בו מופיעים ומנגנים זמרי רחוב רבים. בפארק הוא פוגש בלהקה שחבריה הם: דרמה, שמנגנת על גיטרת בס, גרמור, המתופף וטריי גיטריסט שמאוהב בעצמו. טריי מזמין את בודי לתחרות נגינה כדי לבדוק מי מהם טוב יותר וכשבודי מפסיד בתחרות הוא מבין שיש לו עוד הרבה מה ללמוד ויוצא לחפש את אנגוס, אגדת הרוק כדי שילמד אותו לנגן הרבה יותר טוב.

לאנגוס יש בעיות משלו, הוא התחייב להקליט שיר חדש לחברת התקליטים שלו, אך הוא סובל ממחסום כתיבה ואינו מסוגל ליצור. הדברים הולכים ומדרדרים כאשר בודי מופיע בפתח אחוזתו המבוצרת של אנגוס והופך את עולמו. בסופו של דבר וכנגד כל הסיכויים השילוב בין שניהם עוזר להם לגלות מחדש כמה כייף ליצור מוזיקה ביחד.
באדיבות פילמהאוס.
באדיבות פילמהאוס.

כאשר בודי מתקרב לחלומו להפוך לגיטריסט אמיתי , הוא מגלה שנוכחותו בעיר הגדולה משכה את תשומת לבם של כנופיית הזאבים. לינוקס, מנהיגם, שלח את החוטפים הטובים ביותר שלו ריף וסקוז למצוא את בודי. הם מצליחים לקחת את בודי בשבי. בהיותו בשבי, מגלה בטעות בודי מידע על תוכנית ההגנה של הכפר. בודי צופה חסר אונים כשלינוקס וחבורת הזאבים יוצאים לעבר כפר הולדתו….  בסיומו של דבר, חוזר בודי הביתה כדי למלא את חובותיו כלפי הכפר ואביו וכדי להחזיר להם את השלווה וההרמוניה וכל זאת דרך כוחה של המוזיקה.

באדיבות פילמהאוס.
באדיבות פילמהאוס.

בדיבוב לעברית, 89 דקות

חברת הפקה: מונדו פיקצ'רס
סטודיו אנימציה: רייל אפ אקס סטודיו אנימציה
ז'אנר ופורמט: סרט אנימציה לכול המשפחה
קהל יעד: 5-12 ומשפחה
תקציב: 58 מיליון דולר
עיצוב אומנותי: אלעד טיבי
במאי: אש ברנון
במאי גרסה עברית: זיו זוהר מאיר
תסריט : אש ברנון וקורט וולקר

בימוי דיבוב: זיו זוהר מאיר
ניהול מוזיקלי: תמי ברק
תרגום דיאלוג: הדס מוזס
תרגום שירים: גיא זיידמן
ניהול הפקה: עדי וולוצקי, הדס מוזס
אולפני דיבוב ומיקס: אולפני אלרום
טכנאי הקלטות: שלום וינשטיין
בהשתתפות:
בודי – נדב לאור
בודי שירה – גיא זיידמן
אנגוס – דן תורן
קמפה – ניסו כאביה
ריף – גילן שחף
לינוקס – עמי מנדלמן
פליטווד – אריה צ'רנר
דרמה – מיה קדוש
גרמור – מתי אטלס
איאן – ערן מור
טריי – עודד מנסטר
פלויד – זיו זוהר מאיר
מגישה ברדיו – נועם שנהב
משתתפים נוספים:
ליאור בסון, שחר הילה, אלירן הרוש, אמיר שחם, איתי צ'מה, עלאא דקה

 

החל מה-13.10.2016 בבתי הקולנוע בהצפת פילמהאוס.

פרטי המקום
נשמח לדעת!5 ומעלה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה