לקראת שבועות בצפון: פסטיבל מנות של גליל

צילום: מושב מנות

פסטיבל מנות של גליל – פסטיבל מקדים לחגיגות פסטיבל היין עם טעימות יין מכל היקבים במועצת הגליל, הופעה של דורית פרקש וטריפונס, פעילויות לכל המשפחה- הפנינג שבועות חגיגי עם שוק איכרים, טעימות ביכורים ותבואות, סדנאות יצירה, יובל המבולבל, מתנפחים לילדים, סיורים במושב מנות ועוד. 

לקראת שבועות בצפון: פסטיבל מנות של גליל:
הפסטיבל הראשון "מנות של גליל", יתקיים בין התאריכים 17-19.05.17, במושב מנות הצופה למבצר המונפורט, שבמועצה האזורית מעלה יוסף, ויהיה האירוע המקדים לחגיגות פסטיבל היין ה – 8 בגליל, בשיתוף משרד החקלאות, המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב והגליל וגופים נוספים. בין מטרות הפסטיבל: לקדם את התיירות לגליל, ולחשוף לקהל הרחב פנינות חמד חדשות בגליל המערבי.

צילום: מושב מנות
צילום: מושב מנות

הפסטיבל יפתח ביום רביעי בערב טברנה יוונית, בו יתקיימו טעימות יין מכל היקבים במועצה, וימשיך בהופעה של דורית פרקש, שתארח את הזמר טריפונס.
ביום חמישי יתקיימו פעילויות לכל המשפחה החל מהשעה 16:30, ביניהם: הפנינג שבועות מסורתי שיכלול שוק איכרים, טעימות באדיבות מועצת הלול והבאת ביכורים ותבואות, סדנאות יצירה ומתנפחים לילדים, בשעה 19:15 המופע של יובל המבולבל, ובשעה 20:00 המופע של הזמר ליאור נרקיס.

ביום שישי יתקיימו סיורים מרגשים בפינות החמד של מושב מנות, החל מהשעה 10:00 ובתיאום מראש, יריד יין, קינוחים, תכשיטים וסדנאות יצירה לכל המשפחה, ובשעה 15:00, תתקיים קבלת שבת גלילית עם הזמר ישי ריבו.

טלפון מרכז הזמנות צימרים: פולי קימל 050-6318162 | תיאום סיורים: יניב מסס 050-8341650
למידע נוסף: ליאת בן דרור – לדעת קהל | 050-8318853 | liat@l-k.co.il

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה