מופע חנוכה לילדים- מיומנה מארחת את קרן פלס

מיומנה מארחת את קרן פלס- חופשת חנוכה 2017

מופע חנוכה לילדים: מיומנה לילדים שמחה לארח לראשונה בחנוכה את הזמרת קרן פלס במופע מוסיקלי, תיאטרלי והומוריסטי לכל המשפחה. חנוכה 2017 ברחבי הארץ

 

מיומנה לילדים הוא מופע מוסיקלי, תיאטרלי והומוריסטי המשלב בתוכו את הייחודיות של מיומנה. בהגשה מיוחדת, בין סנפירים, פחים ופחיות חבורת מיומנה מוצאת את הדרך היצירתית ביותר לייצר סיטואציות קומיות ומוזיקליות שמתקשרות בצורה בלתי אמצעית עם קהל הילדים. במהלך המופע הילדים מוזמנים להפוך לחלק מהחוויה התוססת.

בחנוכה השנה יוכלו הילדים וההורים ליהנות מאירוח מיוחד של הזמרת קרן פלס במופע. קרן תנגן, תשיר ותחבור לאנרגיה המיוחדת של קבוצת מיומנה, עם שירים שלה בעיבודים מיוחדים שנוצרו עבורה. הרעיון לשיתוף פעולה עם קרן על הבמה נולד אחרי שבחנוכה בשנה שעברה הגיעו קרן וילדיה לצפות באחד המופעים ומאז נדבקו בחיידק המיומנה.

 

אילון נופר, יוצרת מיומנה לילדים: עבורי, מיומנה ילדים נולד מתוך צורך להיות בקשר עם הפשטות והיצירתיות הנגישה. שכל ילד יכול לקחת ולהפוך לשלו. בכל העולם אני רואה שהילדים  פשוט יוצאים אחרת אחרי המפגש עם השפה שיצרנו, אני מתה על זה. כמו לשבת סביב המדורה ולשיר שירים יחד ,ללא תלות בגיל, לאום או שפה. המפגש עם קרן יחגוג את החיבור הבלתי אמצעי של שפת המוזיקה שקרן שוחה בו במיומנות רבה.

קרן פלס: אני שמחה ונרגשת לקחת חלק ולהופיע עם להקת מיומנה לילדים בחנוכה הקרוב. זה המופע האהוב ביותר על ילדיי כך שהחיבור היה מאוד טבעי בעיני. לא השתתפתי מעולם במופעי חנוכה, זה יהיה המופע הראשון בו אקח חלק. ואם כבר אז כבר… זה נראה לי המקום הטוב ביותר לבלות בו את חנוכה.

 


חנוכה 2017 ברחבי הארץ- תל אביב, ירושלים, כפר סבא, ראשון לציון, יגור, נס ציונה, קריית מוצקין

מחירי כרטיסים: מחיר כרטיס – 149 ₪, הטבות למחזיקי כרטיסי אשראי: ישראכרט, ויזה cal, לאומי קארד – 1+1 = 149 ₪, מחירי וועדים- 95-99 ₪ (בחלק מהוועדים סבסוד מלא למחיר הכרטיס), הטבה ללקוחות קניוני עופר.

לרכישת כרטיסים למופע מיומנה מארחת את קרן פלס לחצו כאן

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מחירים

מחיר כרטיס – 149 ₪, הטבות למחזיקי כרטיסי אשראי: ישראכרט, ויזה cal, לאומי קארד – 1+1 = 149 ₪, מחירי וועדים- 95-99 ₪ (בחלק מהוועדים סבסוד מלא למחיר הכרטיס), הטבה ללקוחות קניוני עופר.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה