מטיילים בין הפרחים עם קינדרלנד – המלצות לפעילויות סוף השבוע

טיול לשבת עם הילדים

מה עושים עם הילדים בסוף השבוע? מטיילים בין הפרחים באתרי הפריחה השונים ברחבי הארץ, עולים לטרק עם הילדים בצפון הקרוב, רואים את ההצגה דוד וגולית, נהנים מפעילויות בחינם בחווה של חוה ומשתתפים בפסטיבל אילת לתיאטרון רחוב…

מטיילים בין הפרחים עם קינדרלנד – המלצות לפעילויות סוף השבוע:

טיול עם הילדים בצפון הקרוב
סוף השבוע אחרון של שלל פעילויות מיוחדות כשהמרכזיות והמיוחדות שבהן טרקים בליווי מדריכים למשפחות יודעות לכת במסלולים שונים לאורך שביל עמק המעיינות שיכללו פעילויות חווייתיות וביקורים באתרי תיירות מיוחדים. בנוסף יתקיימו טיולים משפחתיים מודרכים מיוחדים בשיתוף קק"ל המתאימים לכל המשפחה.
עולים לטרק בצפון הקרוב מעיינות…

תל שלושה. באדיבות עמק המעיינות
תל שלושה. באדיבות עמק המעיינות

ניווט למשפחות בפסטיבל ירוק ולא רחוק
פסטיבל ירוק ולא רחוק בפתח, ואתם מחפשים פעילות בטבע, אשר תתאים ותסחוף את המשפחה והחברים? פעילות שיש בה ערך מוסף ומתאימה ממש לכולם? אתם מוזמנים לפעילות מיוחדת לילדים: ניווטי משפחות אשר יתקיימו במשך הפסטיבל, בילוי בו תוכלו לעודד את אמא שמצאה את הנ.צ שכולם פספסו, תראו את אבא נזכר בימיו בטירונות והילדים יוכלו להתחרות באחים והאחיות שלכם מי מוצא ראשון את נקודת הציון.
מנווטים בין הפרחים בפסטיבל ירוק ולא רחוק…

ניווטי משפחות – רעיון לפעילות לילדים בטבע
ניווטי משפחות – רעיון לפעילות לילדים בטבע

דוד וגולית- תיאטרון אורנה פורת
תיאטרון אורנה פורת מציג דוד וגולית – סיפור מוכר בלבוש חדש.
סיפורו של הנער הקטן דוד, שמתנדב לצאת לקרב מול גולית הפלישתי הלוחם הגדול. סיפורם של בני ישראל הניצלים מההפסד ומהבושה בזכות אומץ ליבו של נער צנוע, המאמין בכח האמונה והתבונה ולא בכוח הזרוע.
הולכים להצגה טובה…

תיאטרון אורנה פורת
תיאטרון אורנה פורת

שישי בחינם בחווה של חווה
החווה של חוה בחפץ חיים היא הרבה יותר מפינת חי – בחווה הענקית תמצאו המון אטרקציות לילדים בשטח של 25 דונם המאכלס מגוון בעלי חיים – עופות ועופות מים, חיות משק, ציפורים, זוחלים ומכרסמים. בחווה מתקיימות הדרכות, פעילויות לילדים וסיורים למשפחות לגנים ובתי ספר.
פסטיבל ירוק ולא רחוק: בימי שישי במסגרת הפסטיבל יתקיים שוק כפרי ססגוני בחווה של חוה בחפץ חיים, שם יציגו אומנים מקומיים את מרכולתם למכירה. החווה תהייה פתוחה לקהל הרחב בחינם בימי שישי 3.3.17 + 17.3.17.
פעילות לילדים בחינם – בחווה של חוה…

שבת בחינם בחווה של חוה. צילום: החווה בתל אביב
שבת בחינם בחווה של חוה. צילום: החווה בתל אביב

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב
פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב חוזר לטיילת עם אמני קרקס וירטואוזים, ליצנים, פסלים חיים, דמויות מהסרטים, הרכבים מוזיקליים, אומני טרפז מעופפים, רקדני ברייקדאנס, מתחם מתנפחים ענקי, שוק פליאו, להטוטנים ואקרובטים באש ובמים, מקפל בלונים, שחקני פנטזיה גדולים מהחיים, סדנאות תיפוף, הצגות ילדים, סדנת בועות, סבון, משחקים וריקודים.
קופצים לפסטיבל באילת…

Screenshot_35-1024x526


טיול פריחה אל תל שוכה
טיול משפחות קצרצר לתל שוכה שליד צומת האלה בתקופת פריחת התורמוסים שהחלה, הכלניות וצמחי בר נוספים, מקום אידיאלי לפיקניק אביבי.
לפרטים נוספים על טיול בתל שוכה…

תל שוכה ופריחת התורמוסים
תל שוכה ופריחת התורמוסים

>> לכל מה שקורה בסוף השבוע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה