מלך סיאם – תיאטרון אורנה פורת

מלך סיאם. צילום: תיאטרון אורנה פורת

אנה ומלך סיאם, הצגת ילדים חדשה של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער מספרת את סיפורה של אנה, מורה אנגליה בחצר המלכות של ממלכת סיאם – תאילנד של ימינו. אנה, מורה מאנגליה, מוזמנת על ידי מלך סיאם להגיע לארמונו וללמד את ילדיו, בעקבות רצונו להפוך את סיאם לארץ מתקדמת יותר. אנה ובנה לואיס מגיעים נרגשים לסיאם אך הפער בין שתי התרבויות השונות מתגלה כקשה עד שנדמה כי אי אפשר לגשר עליו. בעוד אנה ומלך סיאם מתקשים להסתדר האחד עם השנייה ונקלעים למשבר, לואיס נכבש בקסמי סיאם, בקסמי נסיכתה ומנהגיה ובמקום שבו המבוגרים נכשלים מצליחים הילדים לקרב את הלבבות ולגשר על פער.

ההצגה מבוססת על הספר אנה ומלך סיאם שנכתב בשנות ה-40 של המאה הקודמת, על בסיס ספרה האוטוביוגרפי של מורה אנגליה בשם אנה שמתארת את חייה בארמונו של מלך סיאם, סיפור שהועלה גם במחזמר, מספר סרטי קולנוע וסרט מצוייר שנקרא המלך ואני.

מחזה, תמלילים ולחנים: ירון כפכפי בימוי: משה קפטן ניהול מוסיקלי ועיבודים: אמיר לקנר כוריאוגרפיה: רוני ברנדשטטר תפאורה: סבטלנה ברגר תלבושות: יובל כספין, תאורה: זיו וולושין
שחקנים: מיקי לאון, קלייר בן דוד, אור מאיר, מאיה מאג'דאר, רועי קקון/ עידו וולפוביץ', נוי הלפרין, יהונתן מגון, דפי אלפרן, שמעון חאבא.

 

להזמנת כרטיסים להצגות באזור המרכז -בטלפון 053-9382066  שלוחה 9 או באתר לחצו כאן…
רכישת כרטיסים להצגות נוספות מבית תאטרון אורנה פורת ברחבי הארץ- הזמנה ישירה מול אולמות המופעים על פי לוח האירועים.

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382066 שלוחה 9 6-12 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון
21/04/201810:00, 11:30תיאטרון גבעתיים03-7325340

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה