מצילים את לביא – הפנינג התרמה בגן גורו

מלטפים ומאכילים קנגרו בגן גורו. צילום: גן גורו

הפנינג לילדים ולכל המשפחה לגיוס תרומות ללביא בן ה-7 החולה בקנבן עם מופע מיוחד של כוכב הילדים רוי בוי. 

ביום שישי, 18/3/16 בין השעות 09:00-15:00 יתקיים הפנינג התרמה בגן גורו להצלת חייו של הילד בן ה-7, לביא בן משה, החולה במחלת הקנבן.
רוי בוי כוכב ערוצי הילדים יגיע לגן גורו להופעה חיה- מופע בידור מפתיע ומרתק שלוקח את הצופים להרפתקה בג'ונגל. הזדמנות מעולה ליהנות ממופע לכל המשפחה הכלול במחיר הכרטיס וגם לעשות מעשה טוב ולעזור להצלת חייו של ילד חולה.  כל ההכנסות ביום זה (דמי כניסה, השכרות) הם קודש לתרומה להצלת חייו של הילד לביא בן משה. איסוף התרומות נעשה ע"י עמותת קו לחיים המלווה את המשפחה.

צילום: גן גורו
צילום: גן גורו

סיפורו של לביא: ביולי 2008 התגלתה אצל לביא, אז תינוק בן חודשיים, מחלה קטלנית וחשוכת-מרפא. לביא אובחן כחולה בקנבן, מחלת מוח נדירה שהלוקים בה צפויים לחיים קצרים שמסתיימים במצב של צמח. כיום לביא הוא נס רפואי . הוא רואה, שומע, ומוחו מתפתח בניגוד לתחזית הרופאים. עם זאת, הזמן דוחק יותר מתמיד, כיוון שהמוטציות הגנטיות הגורמות למחלה ממשיכות לפגוע ולהרוס תאי מוח ולבסוף יביאו למוות. התקווה היחידה היא ניתוח להחלפתם, הדורש מחקר רפואי חדשני.  הוריו ניצבים לאורך כל הדרך מול האתגר לגייס מיליון וחצי דולר לשם מימון עלויות הטיפולים בארה"ב (כ- 200 אלף דולר לשנה), תמיכה במחקר, שיקום ושמירה על איכות חיים (כ-100 אלף דולר בשנה).

מצילים את לביא – הפנינג התרמה בגן גורו :
מחיר הפעילות בגן גורו (כולל כניסה): 46 שקלים לכרטיס למבוגר /ילד מגיל 2 ומעלה.
פארק המעיינות: כניסה רגלית ואופנים ללא תשלום, כלי רכב חשמליים החל מ- 190 ₪ לרכב ירוק לארבעה ועד 270 ₪ לרכב לשישה לשעתיים. כמו כן, ניתן לשכור אופניים החל מ-50 ₪.

למידע נוסף על גן גורו בטלפון : 053-9382462

לפרטים נוספים אודות גן גורו…

למידע נוסף אודות פארק המעיינות….

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382462 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה