משפחה בהחלפה- סרטי ילדים 2017

משפחה בהחלפה- סרט לילדים בסוכות

סרטי ילדים 2017: HAPPY FAMILY- משפחה בהחלפה בהפצת פילמהאוס

קומדיה/הרפתקאות/אנימציה- סרט לכל המשפחה

מבוסס על רב מכר באותו השם של הסופר זוכה פרס האמי דוד ספיר. 

סיפור מצחיק על גיבורים שלא רוצים להיות גיבורים, על כישוף שמוטל עליהם, על הרפתקה מסמרת שיער של מסע מסביב לעולם. קומדיה משפחתית ומצחיקה, שבמהלכה נבלה עם מפלצות, נפגוש בדרקולה, נעסוק בכשפים ואפילו נשיר. 

המשפחה הזאת רחוקה מלהיות משפחה שמחה. אמה, האם, בעלת חנות ספרים לא מצליחה, פרנק, האב, עובד קשה מדי, פיי, הבת, היא בת טיפש עשרה מוקסמת מאהבת נעורים ראשונה, ובן גאון, מקס, שסובל מבריונות בבית ספר. מה עושה משפחה כשמצב הרוח שלה שפוף על מנת לשפר את ההרגשה? יוצאת למסיבת תחפושות.

מה שמתחיל כרעיון משעשע מקבל תפנית מפתיעה.

הרוזן דרקולה מרגיש בודד בטירתו המבודדת בטרנסילבניה, אפילו בחברתם של שלושה עטלפים חמודים שמארחים לו חברה. כשהטלפון הסלולרי שלו מצלצל בפעם הראשונה מזה שנים – על קו הטלפון נמצאת אמה המחפשת מקום להשכיר תחפושות מפחידות.

כשהוא מודיע לה שהיא מדברת עם הרוזן דרקולה האמיתי היא פורצת בצחוק בלתי נשלט. זה לא ממש מטריד את הרוזן, אפילו להפך, הוא התאהב מיד באישה הרגילה הזאת והוא מחליט ששום דבר לא יעצור אותו מלהפוך אותה לבת זוגתו לחיים.

אמה,  בעלת חנות ספרים עמוסה אשר נמצאת בחובות כספיים גדולים יחד עם בעלה פרנק, שעובד קשה מדי וסובל תחת ידו של בוס רודני ושני ילדיהם, פיי, הנמצאת ממש באמצע שנות הטיפש עשרה לחייה המוזרות ומקס, שהוא גאון הסובל מבריונות בבית ספר, נמצאים במצב רוח משפחתי שפוף ושמחת חייהם נעלמה. אמה מחליטה לעשות משהו לרומם את מצב הרוח המשפחתי והיא משכנעת אותם ללכת למסיבת תחפושות מפלצתית. זו גם הסיבה שחיפשה תחפושות מפחידות. הדברים אינם מתקדמים לפי התכנית, כשהם מגיעים למסיבה, המארחים חושבים בטעות שהם הלהקה שהוזמנה לנגן באירוע. הבעיה היחידה היא שהמשפחה אינה יודעת לנגן ולשיר…

באותו הזמן, דרקולה המאוהב באמה, מוכן לשחרר את המכשפה השובבה, באבה יגה, שכלא לפני שנים בטירתו, על מנת להשיג את בחירת לבו. התנאי לשחרורה הוא הפיכת אמה לערפדה בעזרת כישוף. המכשפה ששמחה על שחרורה, מכשפת את האם, אך אבוי, לא רק אותה, בכישוף נדבקו כל המשפחה וכולם הפכו למפלצות.

המשפחה מבינה שהם חייבים ביחד למצוא את באבה יגה שתתיר מיד את הקללה. אט אט הם מתחילים להבין שבתור מפלצות יש להם כוחות ויכולות מעבר לכול דמיון, והם צריכים ללמוד לשלוט בהם לפני שיוכלו להשתמש בהם. למשל, מקס שהפך למפלצת של ילד זאב זריז וחזק, מצליח להילחם בבריון המרושע שהציק לו בבית הספר.

המסע רק הולך ומסתבך, כאשר בעקבות רמז שהמכשפה השאירה, בכוחותיה מהפנטת פיי את הדיילת המאפשרת להם לעלות על טיסה ללונדון ועוד במחלקה ראשונה. באותו הזמן ועל אותה הטיסה נמצא גם דרקולה, שמחליט להציג עצמו בפני אמה ולהתוודות על אהבתו.

גם בלונדון האירועים לא מפסיקים להשתבש כאשר הם פוגשים במכשפה באבה יגה וזו משתמשת בקמע הקסום שלה ומשלחת את המשפחה למרחבים האין סופיים של מדבר סהרה. לאחר מריבה משפחתית גדולה, נפרדת המשפחה וכל אחד פונה לכיוון אחר. בדרך, פיי, פוגשת את רוחו של הפרעון אימונטפ, מקס, מתיידד עם גמל, פרנק, נתקל בקבוצה של דוגמניות שנתקעו במדבר והוא הופך לגיבורם כשהוא מחלץ אותן למקום בטוח. ודרקולה ממשיך לחזר אחרי אמה (הערפדית).

באותו זמן הפרעון החתיך של פיי, אימוטפ, מתגלה כבריון שכל רצונו הוא לשלוט על העולם, מה שלא מתאים לפיי ולאופייה העצמאי ובעלת הרצון החזק. לאחר שפיי סירבה בתוקף להשתלט יחדיו על העולם, הופך, אימוטפ לחרפושית מפלצתית, המאיימת על משפחתה. מקס ובמיוחד פרנק מראים את כוחם ומאחדים את המשפחה כדי להפיל את הפרעון הזה לקרשים.

מה השתנה וכיצד הפכה המכשפה באבה יגה  לבת בריתם של המשפחה?

האם הכוחות המאוחדים של המשפחה, יספיקו לעמוד מול כוחו ושיניו המחודדות של הרוזן דרקולה הערמומי?

בואו לצפות בסרט ולגלות.

הסרט יצא לאקרנים ב- 5.10 בהפצת פילמהאוס. אורך: 90 דקות

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה