עדלאידע בפתח תקווה 2018

ממצולות הים לעדלאידע של פתח תקוה. צילום: עירית פתח תקוה

עדלאידע בפתח תקווה 2018 בסימן אוצרות הים: עדלאידע ססגונית וצוהלת עם אקרובטים, ליצנים ומייצגי רחוב. הכניסה חופשית

זו השנה הרביעית שמתקיימת עדלאידע בפתח תקוה, ססגונית וצוהלת, והשנה העדלאידע בסימן אוצרות הים. את העדלאידע מוביל גם השנה אגף אירועים בראשות רון כץ ובניהולה של אלה איגלר ובשיתוף עם כלל יחידות העירייה, מית"ב וערוץ הופ. בעדלאידע השנה חמישה מייצגי ענק שהגיעו מסין – כריש ודולפינים, צב ים, תמנון ורוד, צוללת צהובה ודג אריה ייחודי ומרהיב.

המייצגים שהגיעו מסין הם באורך של כ-6.5 מטר, 3 מטר רוחב ו-4 מטר גובה. משקלם כטון וחצי והם עשויים מפיברגלאס.

ח

עוד במצעד: אניית פיראטים ועליה ארבעה פיראטים לוחמים, כרכרת מלך הים עם מלך הים ובנות ים,  אי האלמוגים עם בנות ים, ספינה של מואנה בליווי 6 רקדניות, שתי משאיות של מית"ב (תאגיד המים) האחת עם הדמויות של לולי, צומי ומולי והשנייה עם הדמויות האהובות מערוץ הופ אשר גם תפריח לאורך המסלול בועות סבון.
בנוסף תופיע בתהלוכה משאית כיבוי (של כב"ה) עם סמי הכבאי ואחריה קבוצת לוחמי אש מתחנת כיבוי פתח תקוה, וכן טנדר של האגף לאיכות הסביבה מקושט בחומרים ממוחזרים בהתאם לנושא – אוצרות הים.

כל אלה ישתתפו בעדלאידע לצד מתופפים של הקונסרבטוריון העירוני, ליצנים, מפריחי בועות, דמויות רחוב – ג'אגלינג, שחקנים פיראטיים קרביים ולהקות מחול עירוניות. סך הכל כ-1300 משתתפים!

תהלוכת העדלאידע תצא בשעה 11:00 מרחוב פוחס (חטיבת ברנר) ותצעד לאורך 1550 מ' לאורך הרחובות עין גנים ווולפסון, תפנה ימינה ברחוב חיים עוזר עד למזרקה בחיים עוזר פינת ההגנה. במגרש החנייה הסמוך לבניין העירייה, יתקיים בסיום העדלאידע (לקראת השעה 13:00) מופע של כוכבת הילדים מיכל הקטנה.

עדלאידע בפתח תקווה 2018
עדלאידע בפתח תקווה 2018

ח

ראש העיר איציק ברוורמן: זוהי כבר מסורת עירונית לקיים עדלאידע מרהיבה וססגונית, שתעמוד בשורה אחת עם תהלוכות העדלאידע בכל הארץ. כעיר החמישית בגודלה בישראל אנו מחויבים לספק לתושבינו פעילות מקומית עשירה ואיכותית, וכך תהיה גם העדלאידע השנה. השנה העדלאידע בסימן אוצרות ים ואני מבטיח ים של הפתעות לכל המגיעים. אנו מזמינים את תושבי העיר וכן אורחים מחוץ לעיר – לבוא וליהנות.

רון כץ ראש אגף אירועים: החזרנו השנה את העדלאידע למרכז העיר כחלק ממדיניות חיזוק העסקים והסוחרים. העדלאידע השנה מרשימה, מפוארת ומלהיבה במיוחד ותכלול מיצגי ענק, להקות ריקוד, ליצנים, רקדניות, תזמורת הקונסרבטוריון וסיום עם מופע מקסים של מיכל הקטנה. אני מודה לכל העושים במלאכה ומזמין את כלם לבוא וליהנות.

ח

ח

עדלאידע בפתח תקווה: 1.3.2018 יום חמישי, י"ד באדר תשע"ח

*החל מהשעה 06:00 יסגרו הרחובות בהם תעבור העדלאידע, הסדרי תנועה יפורסמו בנפרד.

*מתחם הנכים ברחוב עין גנים 66 ובקדמת הבמה שבחניון העירייה, חניית למתחם נכים ברחוב רחל המשוררת 29.

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה