עדלאידע חולון פורים 2017

העדלאידע של המדינה בחולון עיר הילדים - קרדיט צילום טל קישנבאום

פורים 2017 חגיגות עדלאידע חולון עיר הילדים יוצאות לדרך בחגיגת 25 שנה לעדלאידע עם עשרות מיצגי ענק מקבוצות מרחבי הארץ, רקדנים, תזמורות , להטוטנים, בלוני ענק מרחפים עם דמויות כמו גוליבר בדמותו של דונאלד טראמפ, קרקס פוליטי ענק ועליו מנצחים ביבי ושרה, מירי (רגב) בלרינה, בנט הליצן, אביגדור האופנוען לצד אנה ואלזה נסיכות הקרח, סמי הכבאי , מרי פופינס, בילבי על סוס ואטרקציות נוספות.

בנוסף יצעדו בתהלוכת העדלאידע חולון אלפי משתתפים שיניפו בלוני ענק בדמויות גיבורים כדוגמת בן גוריון, להקת הביטלס, אילן רמון, שושנה דמארי, ליאונרדו מסי, זאב רווח, אלברט אינשטיין, גל גדות וונדרוומן, ציפי שביט, אייל שני, בוב הבנאי ועוד דמויות שהקשר בינהן לא ברור כמו מטוסי על, בלוני ענק בדמויות גיבורי פנטזיה ומופע תאטרון רחוב מספרד.

אטרקציות לילדים בתהלוכת העדלאידע בחולון: בעדלאידע הקהל יפגוש השנה גיבורים מהארץ ומהעולם, דמויות מפתח מכל הזמנים ובכל הגילאים. העדלאידע בחולון נערכת גם השנה בשיתוף עם ערוץ הופ, עם החברים שיוצאים מהמסך ומצטרפים לחגיגה: בובות גוף, בלוני ענק, רקדנים מחופשים ושמחה עד-לא-ידע – לגדול בידיים טובות. חגיגת הענק שצפויה לבאי העדלאידע של המדינה כוללת: מיצגי ענק, 4500 רקדנים, להקות, תזמורות, מתופפים, תיאטרוני רחוב, אקרובטים ועוד הרבה הפתעות.

העדלאדיע של המדינה בחולון - קרדיט צילום טל קירשנבאום.
העדלאדיע של המדינה בחולון – קרדיט צילום טל קירשנבאום.

מתי תתקיים העדלאידע בחולון?
העדלאידע בחולון עיר הילדים תצעד בפורים, יום ראשון ה-12.3.17 החל מהשעה 12:00 בתהלוכה שתתקיים לאורך הרחובות סוקולוב, הנשיאים וויצמן ותסתיים בפינת הרחובות ויצמן פינת גולומב.

ומי יגיע השנה לחגוג עם משתתפי עדלאידע בחולון? במיצג ענק תגיע מרי פופינס – האומנת המעופפת שיצרה הסופרת האנגליה פמלה לינדון טרברס ואשר התפרסמה ברחבי העולם בסרט העל זמני של וולט דיסני.

ואם מדברים על גיבורים של כל הזמנים –  אי אפשר בלי הביטלס– הלהקה המיתולוגית עם ארבעת חבריה המופלאים, ששינתה את עולם המוסיקה בשנות ה-60 ואשר עד היום נחשבת ללהקה המצליחה בעולם. לעדלאידע יגיעו הביטלס בדמויות של חיפושיות ענק מנגנות ושרות.

גם בילבי גרב-ברך, אחת הדמויות המצחיקות והאהובות של הסופרת השבדית  אסטריד לינדגרן – תגיע לעדלאידע כדמות ענק המובילה סוס ועליו – ברוח פורימית יושבת דמותו של דורון שלום מנהל העדלאידע של חולון – מיומה הראשון.

אנה ואלזה שתי האחיות הנסיכות האהובות והאוהבות יגיעו לעדלאידע על מזחלת שלג ענקית שעליה "תופס טרמפ" גם אולף איש השלג ומעליהם נושרים פתיתי שלג.

גם גיבורים מסוג אחר יגיעו לעדלאידע: הענק גוליבר – אלא שהפעם הוא ילבש את דמותו של דונאלד טראמפ ואף חולצה ועליה הדפס של הילרי קלינטון, וברוח הזמנים בישראל מיצג קרקס ענק ועליו ביבי ושרה מירי בלרינה, בנט הליצן, ואביגדור האופנוען.

העדלאידע של המדינה חולון . קרדיט צילום - שרון הנשיא.
העדלאידע של המדינה חולון . קרדיט צילום – שרון הנשיא.

 

ומעל התהלוכה תרחפנה דמויות ענקיות מוכרות בצורת בלוני ענק , חלקן מאויירות על ידי המאייר דודי שמאי, ובהן: בוב הבנאי וסמי הכבאי, בן גוריון, אילן רמון, שושנה דמארי, אגדת הכדורגל  מסי, זאב רווח, אלברט אינשטיין, גל גדות כוונדרוומן, ציפי שביט, אייל שני ועוד.

מאחורי ולפני כל מיצג עדלאידע בחולון יופיעו קבוצות של רקדנים, להטוטנים, ילדים, שחקנים מחולון ורחבי הארץ כשהם מחופשים לדמויות הגיבורים בהם:  מטוסי על, תותית, מיכל הקטנה ומפלצות, דרדסים, סופרמן, זורו , מולי וצומי,  צבי הנינג'ה, מרי פופינס,  מר עגבניה, החברים מרחוב סומסום, פיראטים, סופרמן, אלזה, סימבה, אליס, ערפדים, וונדרוומן, בילבי סמי הכבאי, בוב הבנאי ואלאדין.

תערוכת בובות העדלאידע של חולון בתום העדלאידע, יוצגו המיצגים להנאת הקהל הרחב ב"גלריית החווה" בחווה בחקלאית ברחוב המלאכה 40 בחולון- שם תתקיים גם תערוכתה של המעצבת ציפי יפעת הסוקרת 25 שנות עדלאידע. המייצגים יישארו שם עד יום ג' 14.3.  התערוכה בגלריית החווה תוצג בין התאריכים 4/3  – 18/3

שעות פתיחת הגלריה הן:  יום שני:  13:00-16:00, יום שישי:   10:00-14:00, יום שבת:   10:00-14:00
העדלאידע בחולון פורים 2017
12 במרץ 2017 החל מהשעה 12:00

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה