פורים 2018 באשקלון: מרוץ התחפושות והפנינג פורים בטיילת במקום העדלאידע

קופיקו, פורים 2018 באשקלון
גם קופיקו מגיע אל אירועי פורים 2018 באשקלון

אירועי פורים בטיילת של אשקלון יחלפיו השנה את העדלאידע של אשקלון –  בטיילת בר כוכבא יתקיים הפנינג של מופעים עם עדן בן זקן, נועה קירל, אביאור מלסה, דוד חיים וקופיקו ומרוץ תחפושות לכל המשפחה שיפתח את אירועי פורים 2018 באשקלון, מופעי רחוב, קרקס ואקרובטיקה, מתחמי איפור, אוכל, צילום ויצירה.

באשקלון החליטו לגוון השנה ולרענן את אירועי פורים – במקום העדלאידע של אשקלון שהיתה אמנם אחת הגדולות בארץ אך דרשה הפקה לוגיסטיקה יקרה ומורכבת, יפיקו השנה בין כל אירועי פורים 2018 באשקלון הפנינג מרכזי ענק בטיילת בר כוכבא הכולל הופעות של אמנים כמו עדן בן זקן ונועה קירל, מופעי קרקס, להטוטנים ואקרובטים, אמני רחוב, דוכנים ועוד המון פעילויות לילדים.

מרוץ התחפושות של אשקלון

משנכנס אדר מרבים בריצה: מרוץ תחפושות ראשון מסוגו בישראל ייערך ביום פורים, יום חמישי, 01.03.18 באשקלון ויציע לתושבי העיר והסביבה חוויה שונה מהעדלאידע המסורתית שהיתה נהוגה בעיר בשנים האחרונות. על הבמה המרכזית יופיעו עדן בן זקן, נועה קירל, אביאור מלסה, דוד חיים וקופיקו. בנוסף, יקשטו את הטיילת מופעי קרקס אווירי עוצרי נשימה, להטוטנים ואקרובטים, מתחמי צילום חווייתיים, מתחמי איפור וקעקועים, שחקנים ואמני רחוב, דוכני יצירה לילדים ועוד הפתעות.

יום חמישי 01.03.2018  | החל מהשעה 16:00 | טיילת בר כוכבא

המסלול יהיה באורך של כ-800 מטר בטיילת בר כוכבא, יתחיל ויסתיים באותה הנקודה ויורכב מארבעה מקצים: 16:30 – מרוץ משפחות; 16:45 – מרוץ נסיכות; 17:00 -מרוץ גיבורי על; 17:15 – מרוץ בני נוער. ההרשמה למרוץ תיעשה באמצעות דף ייעודי שיוקם לטובת העניין.

במקביל, יקשטו את הטיילת מופעי קרקס אווירי עוצרי נשימה, להטוטנים ואקרובטים, מתחמי צילום חווייתיים, מתחמי איפור וקעקועים, שחקנים ואמני רחוב, דוכני יצירה לילדים ועוד הפתעות.

מופעי פורים באשקלון

על הבמה המרכזית יופיעו בזה אחר זה האמנים וכוכבי הילדים והנוער: קופיקו, דוד חיים, נועה קירל, עדן בן זקן ואביאור מלסה. גם להקות המחול המקומיות ישתתפו בחגיגות ויופיעו על הבמה. בסיום תיערך מסיבת DJ.

בנוסף לכל אלו, יתקיימו אירועים ייעודיים לציבור הדתי במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר שיכללו, בין היתר, קריאת מגילה, הפנינג חגיגי לבעלי צרכים מיוחדים במתנ"ס 'כצנלסון', פורימונים של תנועות הנוער בעיר ועוד.

באירועי פורים 2018 באשקלון תהיה נגישות לבעלי צרכים מיוחדים והמחירון בדוכנים יהיה בפיקוח של העירייה. לטובת התושבים בשכונת שמשון, גבעת ציון ורמת אשכול יופעלו שאטלים שיסיעו אותם מהשכונות לטיילת, לפי קווי האוטובוס הבאים: קו 1, קו 4, קו 9, מידי חצי שעה החל מהשעה 16:00.

מרוץ התחפושות באשקלון, אירועי פורים 2018 באשקלון, פורים 2018 בדרום
מרוץ התחפושות יפתח את אירועי פורים 2018 באשקלון. צילומים: דניאל אלסטר, קבוצת קופיקו

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "תושבי אשקלון יכולים להיות גאים באירועי פורים שיהיו לנו בעיר, במקוריות, באיכות ובייחודיות שלהם. אני מזמין את כולכם לקחת בהם חלק, ליהנות ולשמוח בחג הכי צבעוני בשנה".

המשנה לראש העיר הממונה על האירועים, משה אטיאס: "השנה שינינו את הקונספט ואימצנו את הרעיון שהציעה לנו חברת ההפקה ובעצם בעלויות הלוגיסטיקה של ה'עדלאידע' יצקנו תוכן. כדי לעשות אירועים שישאירו חותם צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולהיות אמיצים וזה בדיוק מה שאני רוצה שיקרה וכולנו נראה שיהיה אירוע הכי מוצלח שהיה פה אי פעם".

פורים 2018 באשקלון
יום חמישי 01.03.2018  | החל מהשעה 16:00 | טיילת בר כוכבא

 

>> כל אירועי פורים 2018….

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה