לעוף על זה: פליי בוקס – FlyBox מנהרת הרוח הראשונה בישראל

פליי בוקס ראשון לציון, flybox

ב-21 בדצמבר תפתח על שפת האגם של ראשון לציון מנהרת הרוח – פליי בוקס (FlyBox), אטרקציה חדשה לכל המשפחה הפועלת בחלל סגור ובטוח, בעלת הטכנולוגיה החדישה ביותר ומדמה את חוויית התעופה בצניחה החופשית.

מחפשים אטרקציה חדשה לילדים? לקראת חנוכה הקרוב ייפתח בראשון לציון מתחם פליי בוקס – מנהרת רוח המאפשרת לכל אחד להגשים חלום ופשוט לעוף כמו ציפור, מבלי לקפוץ ממטוס. רק אתם והאוויר תחושת אדרנלין עצמתית וכיפית, מגיל 4 עד 104.

flybox-israel, פליי בוקס, מנהרת הרוח ראשון לציון
מתכוננים להמראה: פליי בוקס (flybox) מנהרת הרוח בראשון לציון

אז מה זה פליי בוקס ואיך זה עובד?
מנהרת הרוח פועלת בזכות פיתוח הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מחברת iFLY העולמית, בעלת הפטנט הייחודי. תא התעופה במנהרת הרוח הוא בקוטר 4.3 מטר בגובה של 14 מטר. הזכוכית המקיפה את תא התעופה מגיעה לגובה 5.5 מטר ואפשר לעוף במנהרה במהירות מרבית של 270 קמ״ש. בחלקה העליון של הטכנולוגיה ממוקמים 4 מנועים של 1,200 כוחות סוס, אשר יונקים את האויר מתא התעופה ודוחפים אותו בחזרה מלמטה בפעולה סיבובית. פעולה זו והמבנה ההנדסי הייחודי של מנהרת הרוח, מאיצה את האויר לפני חזרתו לתא התעופה וכך נוצר חלל של אויר המאפשר לעוף בצורה חלקה ובטיחותית. הארכיטקטורה יוצאת הדופן של מנהרת הרוח מאפשרת לכל אחד ואחת הנמצאים במקום, לצפות בחווית תעופה עוצרת נשימה.

סרטונים של מנהרות הרוח ה-flybox:

 

את מנהרת הרוח הראשונה בעולם הקימה חברת iFLY באורלנדו כבר ב-1998, מנהרת הרוח הוורטיקלית הראשונה לתעופה אנושית בחלל סגור, עד לאותה העת השתמשו במנהרות הרוח בעיקר צבאות או צנחנים מנוסים. מאז ועד היום הוקמו ברחבי העולם מעל ל-80 מנהרות הרוח המשתמשות בטכנולוגיה הזאת, כדוגמת ה-flybox.

כ-46 מיליון ש"ח הושקעו בהקמת מנהרת הרוח בראשון לציון, על ידי צוות שותפים מתחומי התעופה, הצניחה החופשית ומנהרות הרוח כבר מעל ל-20 שנה.


flybox-ifly

רוצים לעוף לפני כולם?
החלה המכירה המוקדמת,  להזמנת כרטיסים לפליי בוקס:  053-9382785

פליי בוקס כרטיסים:  053-9382785

בזכות הטכנולוגיה המשוכללת נוצרת במנהרת פליי בוקס תנועה של רוח המאפשרת לכל אחד ואחת לחוות תעופה אמיתית של הגוף בחלל סגור ובטוח בליווי צמוד של מדריך מנוסה המוסמך על ידי ארגון תעופת הגוף הבינלאומי IBA . כבר לא צריך לקפוץ ממטוס בשביל לחוות תעופה של הגוף, כל אחד ואחת יכולים לעוף.

הפתיחה הרשמית של מנהרת פליי בוקס תתקיים בראשון לציון (בצד המזרחי של אגם הסופרלנד) יום רביעי ה-20 בדצמבר 2016.

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382785 4 ומעלה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה