פסח מהסרטים: סרטי הילדים של פסח 2016

מתוך קונג פו פנדה

רובינזון קרוזו והחיות, תפוס ת'אגוז, קונג פו פנדה 3, זוטרופוליס, ספר הג'ונגל ועוד סרטים חדשים לילדים מחכים לכם בבתי הקולנוע ברחבי הארץ בפסח 2016.

פסח מהסרטים: סרטי הילדים של פסח 2016 :

קונג פו פנדה 3
הפנדה החביב חוזר ונוסע הפעם לגן העדן הסודי של דובי הפנדה, ופוגש דמויות פנדה חדשות ומצחיקות. אבל כאשר הנבל העל טבעי  קאי מתחיל לנצח את כל המאסטרים הגדולים של הקונג פו בסין, על פו להצליח לעשות את הבלתי אפשרי- לאמן כפר שלם של דובי פנדה מתוקים ומגושמים להילחם, ולהפוך אותם ללהקה של דובי קונג פו פנדה.
קונג פו פנדה 3…

 

זוטרופוליס
זוטרופוליס, הסרט החדש של דיסני לכל המשפחה מספר על עיר החיות בה כל החיות מכל הסוגים חיות ביחד. השוטרת ג'ודי הופס מגיעה לעיר ומגלה שלהיות הארנבת הראשונה בשירות משטרת החיות היא לא משימה פשוטה. נחושה להוכיח את עצמה, היא קופצת על ההזדמנות לפצח תעלומה, גם אם זה אומר להתחבר לשועל חלקלק…
כל הפרטים על זוטרופוליס…

 

תפוס ת'אגוז
סרט ילדים חדש בבית הקולנוע בפסח 2016- תפוס ת'אגוז אנימציה קומית לילדים ולכל המשפחה על חבורת חיות יער ערמומיות בהנהגתו של פרנקי הבנאי, מתכננות את שוד המאה כדי להחזיר את האגוזים שלהם מהתאגיד הרשע. הצטרפו לפרנקי הסנאי, לולה, קודי ושאר החברים להחזיר את האגוזים שאסף תאגיד האגוזים הרשע.
לפרנקי והצוות יש רק 3 ימים לתכנן ולבצע את השוד הנועז, שלא נראה כמותו מעולם וזאת כדי להציל את ביתם מרעב.
לפרטים נוספים על הסרט תפוס ת'אגוז…

 

הדינוזאור הטוב
דיסני פיקסאר לוקחים את הצופה למסע אל תוך עולם הדינוזאורים, כאשר דינוזאור בשם ארלו מתחבר עם בן אדם. במסע דרך נופים מסוכנים ומסתוריים, ארלו לומד כיצד להתמודד עם הפחדים שלו ומגלה את היכולות שלו.
הדינוזאור הטוב הוא סרט אנימציה חדש לילדים השואל את השאלה מה היה קורה אם האסטרואיד אשר כנראה שינה את החיים על פני כדור הארץ לא היה נופל והדינוזאורים לא היו נכחדים?
לפרטים נוספים על הדינוזאור הטוב…

 

רובינזון קרוזו
גרסה חדשה עם טוויסט על הסיפור הקלאסי רובינזון קרוזו. הטוויסט היה לספר את הסיפור מנקודת מבטן של החיות ולהמחיש את תרומתן להישרדות שלו. מבחינת הבימוי, היה חשוב לשתף פעולה עם הקהל שכבר מכירים את הסיפור.
לאחר סערה קשה, התוכי וחבריו מתעוררים ומוצאים יצור מוזר על החוף: רובינזון קרוזו . התוכי רואה מיד בקרוזו כרטיס היציאה שלו מהאי כדי לחקור אדמות חדשות. כמו כן , קרוזו מבין עד מהרה שהמפתח לשרוד על האי הוא באמצעות עזרתו של התוכי וחבריו.  קרב מתפתח בין החתולים לקבוצת החברים, וקרוזו ובעלי החיים יגלו את הכוח האמיתי של ידידות נגד כל הסיכויים.
לפרטים נוספים על הסרט רובינזון קרוזו…

הסרט רובינזון קרוזו בקולנוע.
הסרט רובינזון קרוזו בקולנוע.

ספר הג'ונגל
הסיפור הידוע ספר הג'ונגל מתעורר לחיים עם הסרט מאת רודיארד קיפלינג ובהשראה סרט האנימציה הקלאסי של דיסני. ספר הג'ונגל הוא הרפתקה חדשה על מוגלי, הילד שגודל על ידי משפחה של זאבים. מוגלי מגלה שהוא אינו רצוי עוד בג'ונגל לאחר שהנמר האימתני שירחאן (קולו של אידריס אלבה), אשר נותר מצולק ע"י בני האדם, מחליט שמוגלי הוא סכנה שצריך לסלק מהג'ונגל.
לעוד פרטים על ספר הג'ונגל…

 

אבוללה
אבוללה הוא סרט Live action שמשלב צילום קולנוע עם אנימציית מחשב- אבוללה המפלצת נוצרה בטכניקה דומה לדרך בה נוצרו המפלצות בסרט ארץ יצורי הפרא. סרט פורץ דרך הן מבחינת הז'אנר הקולנועי שפונה לקהל צופים שקצת נשכח בתעשיית הקולנוע שלנו – ילדים וההורים שלהם והן מבחינת היקף אנימציית המחשב והאפקטים הויזואליים.


הרוח הקטנה
סרט ילדים חדש שיצא בחודשים האחרונים ומשלב אנימציה וצילומים אמיתיים, על רוח קטנה שגרה בטירה ומסקרנת את הילדים מאוד… ומה יקרה כשיגלו אותה? הרוח הקטנה גרה בטירה, היא מתעוררת כל לילה בדיוק לשעה אחת בחצות. עד שביום אחד שעון העיר התקלקל ומכאן הסיפור מתחיל להסתבך…
כל הפרטים על הרוח הקטנה…

ראצ'ט וקלאנק
מתוך משחקי הוידאו אל מסכי הקולנוע בישראל ראצ'ט וקלאנק,  זוכים לככב בסרט קולנוע ראשון בו הם מתגייסים להציל את כוכב סולאנה משלטונו של דרק המרושע.
לעוד פרטים על ראצ'ט וקלאנק…


למופעי פסח 2016 לחצו כאן.
..

פרטי המקום
נשמח לדעת!לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה