פסטיבלים והצגות ילדים: מופעי פסח 2017

קרקס ברזיל פסח 2017 Jumping to Brazil. צילום: קציב סמן

מחפשים מה לעשות עם הילדים בחופשת הפסח? חג פסח גם השנה עמוס באירועים ופעילויות לילדים ברחבי הארץ, בין אירועי פסח בולטים השנה פסטיבל מפה ומצה שייקחו אתכם למסע בזמן עם הילדים בכל הארץ,  פסטיבל הצגות הילדים בפארק  הירקון, המופע פיטר פן בחינם בצפון, פסח WOW במיני ישראל, פסטיבל יציאת מצרים ביד מרדכי, מופע הסוסים הגדול בקיסריה, העולם של יובל המבולבל, הצגות אורנה פורת ועוד ועוד…

פסטיבלים והצגות ילדים ומופעי פסח 2017:

פסטיבל מפה ומצה – פסח לילדים בחינם ברחבי הארץ
פסטיבל מפה ומצה – הצגות, מופעים ופעילויות לילדים בחינם – פסח 2017: משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים מזמינים את הציבור הרחב לאירועי 'מפה ומצה', המחברים את קהל המטיילים לסיפורם של אתרי המורשת בצפון, בדרום, במרכז ובירושלים. באתרים יחכו סדנאות יצירה, סיורים מודרכים, מופעי מוסיקה, תיאטרון, מחול, פעילויות ספורט, הצגות ילדים ומספרי סיפורים. הפסטיבל מתקיים זו השנה השניה ביוזמתה של שרת התרבות מירי רגב, מתוך מטרה להפכו למסורת.
למידע נוסף על הפעילויות לילדים באתרים בפסטיבל…

מפה ומצה 2017 חינם באתרי המורשת - צילום איתי בלסון

מפה ומצה 2017 חינם באתרי המורשת – צילום איתי בלסון

פסח מהאגדות – פסטיבל תל אביב להצגות ילדים
במהלך חופשת החג יתקיים בפארק גני יהושע שבתל אביב פסטיבל פסח מהאגדות שיכלול הצגות ילדים מובחרות ומגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה. מגוון הצגות ילדים קלאסיות בעיבודים מקוריים, מתנפחים, מתחמי חוויה מופלאים, דמויות שטח ואטרקציות נוספות – והכל בכרטיס אחד. הצגות הילדים שיתקיימו במהלך שלושת ימי הפסטיבל: הדייג ודג הזהב, הנסיכה ואפון בגדי המלך החדשים והחתול במגפיים.
למידע נוסף על פסטיבל מהאגדות- פסטיבל תל אביב להצגות ילדים…

בגדי המלך החדשים בפסטיבל מהאגדות בתל אביב פסח  2017.
בגדי המלך החדשים בפסטיבל מהאגדות בתל אביב פסח 2017.

פסח wow במיני ישראל
במהלך פסח (11-17/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגות ילדים מצליחות, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה, סיורים מודרכים בין 385 המודלים שברחבי הפארק וכתב חידה לכל המשפחה. במסגרת הפסטיבל יתקיימו הצגות הילדים ילד פלא, דלת קסמים, מקהלה עליזה, ד"ר דוליטל וסיפורים מהבוידעם.
לפרטים נוספים על פסח במיני ישראל…

פעילויות לילדים במיני ישראל - פסח 2017. צילום: מיני ישראל
פעילויות לילדים במיני ישראל – פסח 2017. צילום: מיני ישראל

פיטר פן בחינם בשער הצפון
המחזמר פיטר פן ועופר שכטר מגיעים בפסח לשער הצפון ובחינם! פיטר פן הילד שלא גדל לעולם לוקח אותנו אל מסע קסום ובכוחן של מחשבות טובות מנצח את קפטן הוק הרשע ומנהיג את חבורת הילדים האבודים אל עולם בו הרגש קובע. בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה ובתלבושות מרהיבות, במוסיקה מקורית ומכשפת יצאו הילדים מהחום של ישראל מהמציאות הגשומה של לונדון ומשם אל ארץ "לעולם לא" הקסומה.
למידע נוסף על פיטר פן בשער הצפון…

פיטר פן. צילום: ערן לביא

 

פסטיבל יציאת מצרים ביד מרדכי
פסטיבל יציאת מצרים הרביעי – כמו בכל פסח, תיירות קיבוץ יד מרדכי מזמינה אתכם לשחזור חוויתי של יציאת מצרים, מתלבשים כמו בני ישראל ∙ חוצים את "ים סוף" ויוצאים למסע מלא בסיפורים וחוויות. וגם: פעילות בבית הדבורה והדבש, סיור על הטרקטור הקיבוצי, ביקור בבית האוסף "קיבוץ של פעם", הפעלות לילדים ועוד.
למידע נוסף על אירועי פסח ביד מרדכי…

יציאת מצרים ביד מרדכי. צילום: יד מרדכי
יציאת מצרים ביד מרדכי. צילום: יד מרדכי

הצגות ילדים מומלצות ומבצע מיוחד של תיאטרון אורנה פורת
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער וסינמטק תל אביב מציעים לפסח כרטיסייה משולבת במחיר מיוחד, עם מבחר הצגות מומלצות לילדים, סרטים ומפגשים, שיופיעו במהלך חודש אפריל, לגילאי שנה עד 122. רוכשי הכרטיסייה יוכלו לבחור ממיגוון הצגות התיאטרון, ביניהן ההצגות החדשות מולאן, פרצוף חמוץ וטרופותי – העיבוד המוזיקלי של תיאטרון Tall Stories לונדון לספר עטור הפרסים מאת ג'וליה דונלדסון ואקסל שפר, לצד מגוון הצגות אהובות וותיקות, כגון: שרלוק הולמס, זהבה ושלושת הדובים, מחסן השטוזים של דתיה, גיבורה ועוד. בסינמטק יוכלו ליהנות ממגוון מפגשים בשילוב הקרנות סרטים לכבוד יום כדור הארץ, ביניהם: מפגש על חוקרי הטבע הגדולים והקרנת הסרט משפחת הקיסרים, מפגש על מאחורי הקלעים של הסרט והקרנת הסרט ארץ בראשית עם מפיקת הסרט, מפגש בנושא חיות בקולנוע והסרט לשחרר את ווילי, מפגש בנושא טבע בקולנוע עם הקרנת מלך הפינגווינים ועוד.
למידע נוסף על כרטיסיית הצגות מומלצות לילדים…

פרצף חמוץ- תיאטרון אורנה פורת.
פרצף חמוץ- תיאטרון אורנה פורת

זהבה ושלושת הדובים
דובידן הסקרן היא הצגת ילדים שתעלה בפסח בצוותא בתל אביב, הצגת ילדים המבוססת על הסיפור הקלאסי של זהבה ושלושת הדובים, המשלבת מוסיקה קלאסית, סלפסטיק ופנטומימה.
להזמנת כרטיסים להצגה…

הצגת ילדים זהבה ושלושת הדובים

דובידן של תיאטרון הזמיר. צילום: אבנר בן

מופע הסוסים בקיסריה 
מופע הסוסים הגדול חוזר אל ההיפודרום של הורדוס בקיסריה, שייקח אותנו אל ימי רומא עם רוכבים בלבוש היסטורי, תרועות וצלצולים במעמד המלך הורדוס בכבודו ובעצמו… ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויים

פסח בגן הלאומי של קיסריה…

 

סוסים בהיפודרום - צופית דמרי
סוסים בהיפודרום קיסריה. צילום: צופית דמרי


מירוץ המשפחות ה-legion run- ויש גם כרטיסים במתנה!

מחפשים פעילות לכל המשפחה בפסח? פסטיבל אתגרי חוויתי למשפחות מגיל 6 עד גיל 120 הכולל, 200 טון בוץ, 33 מתקנים, 7 ק"מ, 30 מקלחות והשקעה של 2 מיליון שקל. תכירו את ה-LEGION RUN. בפסח הקרוב יגיע לישראל בפעם הראשונה פסטיבל אתגרי למשפחות מבית Legion run שמשך אליו כבר מעל ל-80 אלף משתתפים באירועים דומים מסביב לעולם. Legion run (מרוץ הליגיונרים) הוא אירוע ספורט אתגרי לקבוצות ומשפחות, במסלול לא תחרותי – המטרה היא לסיים את המסלול ולעבור את כל המכשולים שבדרך במסגרת קבוצתית. בין המתקנים: ריצה, מעבר במים בשילוב בוץ, זחילה מתחת לרשתות, טיפוס על סולמות וחומות, בריכות קרח ועוד אטרקציות לכל המשפחה. המסלול אינו תחרותי ומונגש באופן מיוחד לחרשים ועיוורים.
לפרטים נוספים על מירוץ המשפחות לג'יון ראן…

LEGION_run, מרוץ הליגיונרים קרת ים, אטרקציות לילדים בפסח
מרוץ הליגיונרים: LEGION_run פסח בקרית ים

קרקס ברזיל פסח 2017: Jumping to Brazil
בפסח הזה קופצים לברזיל עם הקרקס הברזילאי, שואו בינלאומי של חוויה ברזילאית תרבותית המתאר את המסורת, קצב הסמבה והשמחה.  קרקס ברזיל מציג מופע קרקס, המשלב אמנים רב משתתפים בעלי יכולות אקרובטיקה ברזילאיות מרהיבות, אתלטים גמישים וליצנים מצחיקים. האמנים יציגו תרגילים מסובכים ומסוכנים המותחים את גבולות היכולת האנושית לצד הליצנים שיסחפו את הקהל. מופע עוצר נשימה של זוג אקרובטים מחזיקי שיא עולמי של עמידה בשיווי משקל על צינורות בגובה רב, תפאורה מיוחדת, תלבושות צבעוניות ומוזיקה מרקידה!
לפרטים נוספים על קרקס ברזיל בפסח 2017…

עולמו של יובל המבובל- הפנינג פסח+ כרטיסים במתנה!
השנה פסח מבולבל מהרגיל עם הפנינג חגיגי בכיכובו של כוכב הילדים האהוב יובל המבולבל. ההפנינג יתקיים יכלול מבחרר פעילויות ואטרקציות לילדים ביניהם תחנות הפעלה מבולבלות וממותגות יובל המבולבל הכוללות: בובות ענק ייחודיות בדמותו של יובל המבולבל, מתנפחים מיוחדים, פינות צילום מבולבלות עם דמויותיו של יובל המבולבל, פינות יצירה ועוד…
ובמיוחד לפסטיבל מופע מרכזי וחגיגי בכיכובו של יובל המבולבל.
לפרטים נוספים וכרטיסים…

יובל המבולבל צילום אילן בשור

יובל המבולבל צילום אילן בשור

פסטיבל חיפה להצגות ילדים – פסח 2017
פסטיבל חיפה להצגות ילדים 2017 פותח את אירועי פסח בצפון ויתקיים במהלך חול המועד בארוע שבו יעלו עשרות הצגות ילדים חדשות ומקוריות לצד הפקות מיוחדות ומופעי חוצות. במשך שלושת ימי הפסטיבל, שיתקיים בתיאטרון חיפה, מתחם מוזיאון חיפה ובמתחם האודיטוריום, יתארחו גם מופעי תיאטרון רחוב מרחבי העולם עם אמנים מהבולטים בתחום. מופעי הרחוב אינם כרוכים בתשלום נוסף ומתקיימים לאורך כל שעות היום.
לפרטים נוספים על פסטיבל חיפה להצגות ילדים…

פסטיבל חיפה להצגות ילדים פסח 2017.
פסטיבל חיפה להצגות ילדים פסח 2017.

פסטיבל הקרפיון במעיין צבי
פסטיבל הקרפיון ה- 13 יערך בפסח בין התאריכים 9-17.4.17 בפארק הדיג מעיין צבי ויפתח את עונת האביב והדיג. במסגרת פסטיבל הקרפיון שמתקיים זו השנה ה- 13 מציעים בפארק הדיג שלל פעילויות מהנות לכל המשפחה: דיג בחכות, טיול טבע וצפרות עצמאי, שייט בסירות, פינות חי, מתקנים מתנפחים, גשר וסולם חבלים , אומגה, מגלשות מים.
כמו כן בשעות הבוקר תתקיים תחרות דיג נושאת פרסים , שבסופה הדגים מוחזרים למים.
בשעות הצהריים יתקיים ,בכל ימי הפסטיבל , מופע של שירים והפעלה לילדים. כמו כן ניתן יהיה (בתוספת מחיר) לשכור אופניים לטיול פסטורלי בין בריכות הדגים, לרכוב על פוני , ולשכור ציוד לדיג.
למידע נוסף על פסטיבל הקרפיון במעיין צבי…

 

מופע אלומיני במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב
אלומיני במוזיאון – מופע לכל המשפחה- בפסח יעלה לראשונה אלומיני במוזיאון, מופע חדש לכל המשפחה, במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. ביצירה הייחודית והחדשה חוברים החומר, המוזיקה והרקדנים לחוויה בימתית מלאת קסם המשלבת תנועה, תיאטרון ויזואלי, מוזיקה והומור שיחדיו סוחפים את קהל הילדים וההורים לחוויה מסקרנת ורב חושית.
על הבמה צינורות ואביזרים מאלומיניום הקמים לתחיה ומואנשים באמצעות מחול ומוזיקה, חפצים דוממים הופכים לדמויות מסתוריות ומשעשעות, מרחיבות דמיון וסוחפות.
למידע נוסף על המופע אלומיני במוזיאון…

אלומיני במוזיאון - מופע לכל המשפחה. צילום: כפיר בולוטין
אלומיני במוזיאון – מופע לכל המשפחה. צילום: כפיר בולוטין

פסטיבל האביב
פסטיבל האביב בפארק נחל חדרה יתקיים בסימן ספרי ילדים, ויכלול מיצגים והפעלות ברוח סיפורים אהובים, "מעשה בחמישה בלונים", "הבית של יעל", "איה פלוטו", "תירס חם" ו"יער הסיפורים הקסומים". הכניסה לפארק וכן כל מתחמי הפעילות מונגשים לנכים. במתחם "הבית של יעל" יגלו הילדים מבוך קרטונים גדול וקסום.  במתחם "איה פלוטו" תוצג תערוכת כלבים, ופעילויות בשילוב כלבים, בשיתוף "ההתאחדות הישראלית לכלבנות". מתחם "מעשה בחמישה בלונים" יציע פעילויות יצירה, ובמתחם "תירס חם" תוצע עמדת צילום עם דמויות מהספר בהשראת הסיפור. במתחם "יער האותיות הקסומות" תתקיים הפעלה עם אמני ילדים. בנוסף יוצע מתחם כיבוי אש, ובו כבאית ותצוגת ציוד ואמצעים לכיבוי שריפות; מתחמי הקטנטנים יציעו ג'ימבורי ומתנפחים להנאת הילדים; ובמתחם "שביל ישראל" של החברה להגנת הטבע יוצעו סיורים מודרכים לכל המשפחה באזור הפארק, ללא עלות. בין המסלולים הוכשר גם מסלול לאנשים עם מוגבלות. ברחבי הפארק יהיו הפעלות עם בועות סבון ענקיות; משחקי רצפה; סדנאות בתשלום סמלי: יצירה בגבס, קעקועים, קליעת צמות ואיפור, צייר קריקטורות ועוד; דוכני אמנים; דוכני מזון ועוד. על הבמה המרכזית תופיע כוכבת הילדים מיקה, וכן ייערכו הפעלות מגוונות ותחרויות היתוליות בין משפחות.  הגעה בכלי רכב פרטיים תתאפשר עד לחניון פארק נחל חדרה וחניון כפר הים. שאטלים יופעלו הלוך וחזור מחניון כפר הים אל מתחם האירוע, וכן יופעלו הסעות חינם מרחבי העיר אל הפארק. חוה"מ פסח, יום חמישי, 13 באפריל, החל מהשעה 9:00. פארק נחל חדרה. נגישות לנכים. הכניסה חינם.

פסטיבל האביב. פארק נחל חדרה

פסטיבל האביב. פארק נחל חדרה.

פסח בכפר האמנים עין הוד בחגיגה של אמנות רב-תחומית
לראשונה בכפר האמנים עין הוד, יתקיימו בחוה"מ פסח (12.4.17 – 14.4.17) אירועים ייחודיים לכפר הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום וייחתמו בטקס המסורתי הידוע "עגל הזהב"-  טקס שריפת העגל המסורתי שמעוצב מידי שנה ע"י אמן אחר. הקהל הרחב יוכל לבקר בבתי האמנים, בתערוכות חדשות בגלריות השונות, להשתתף בסדנאות של הדפסי ליטוגרפיה, צילום, זכוכית ויטראז', קרמיקה, חימר ולהשתתף בסיורים תיאטרליים המודרכים ע"י שחקנים מרחבי הכפר בסמטאות הכפר הקסומות וגני הפסלים. מופעי מחול, תיאטרון רחוב, מעגלי קפוארה אנגולה ונגני רחוב יתקיימו בפינות שונות בכפר. במסגרת אירועי החג יופיעו נגני רחוב באתרים השונים ברחבי הכפר שינגנו וישירו מוסיקה עממית מהבלקן ויוון עם נגיעות של ג'אז ישן ושירי ארץ ישראל ואמני הקפוארה יקיימו מעגלי קפוארה אנגולה במשחק, ריקוד, מוסיקה ושירה בהשתתפות קהל הילדים וכל המשפחה. במסגרת "מחול עכשווי בכפר" בניהולו האמנותי של הכוריאוגרף ליאור לב רקדני הסדנה למחול עכשווי חיפה יופיעו בקטעים מתוך המופע "בננעות"-מופע מחול אינטראקטיבי מאת דנה רוטנברג ובקטע מתוך "Step Count" מאת ליאור לב ולהקת האולפן למחול מרכז מירב חוף הכרמל יופיעו בריקוד "סכיזופרניה" מאת גל בר תור-רינגל, "אח שלי" מאת ורדית לוי זמיר, "בקצב הלב" מאת רעות ויינברגר וקטע מתוך "Step Count" מאת ליאור לב.
גיל בכר וליסה ג'יקובסון מתיאטרון ארמא, תיאטרון רחוב שפיתח שפת תיאטרון פיזי-ויזואלי רב-תחומי יפזרו דמויות תיאטרליות ברחבי הכפר ויקיימו ג'אם ליצירה בהשראת כפר האמנים עין הוד בשיתוף מורי ותלמידי הבית לתיאטרון פיזי של בית הגפן בחיפה. כפר האמנים עין הוד www.facebook.com/einhodvillage . 04-9842029 כל האירועים והפעילויות פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.

תיאטרון רחוב תיאטרון ארמא בעין הוד

תיאטרון רחוב תיאטרון ארמא בעין הוד

פסטיבל הפיסול במעלות
פסח של פעילויות לילדים בצפון: הפסטיבל הבינלאומי לפיסול באבן 'אבן בגליל' במעלות תרשיחא כבר הפך לאחד הפסטיבלים הוותיקים והפופולאריים בישראל – מדי שנה, כבר 26 שנים, משתתפים בחול המועד פסח עשרות אלפי מבקרים ונהנים משלל פעילויות, ביניהן סימפוזיון הפיסול, בו נוצרו לאורך השנים מעל ל-360 פסלי ענק הפזורים ברחבי העיר הגלילית. לקראת פסח הקרוב, נשלמות בימים אלו בעיריית מעלות תרשיחא ההכנות לפסטיבל ה-27 שיתקיים בחול המועד על שפת אגם מונפורט בין התאריכים ט"ז – י"ח ניסן, 12-14.4 ויכלול כמדי שנה שלל פעילויות ואטרקציות חינם לכל המשפחה כולל הופעות, הפעלות ומופעים, תיאטרון רחוב ומוזיקה, הצגות לילדים, מתחמי יצירות ואמנות, מתחמי הפעלות ותחרויות נושאות פרסים, ירידי אמנים, ירידי דוכנים ומזון, מתחמים מוסיקליים ועוד. בנוסף יוכלו מבקרי הפסטיבל ליהנות משלל אטרקציות האגם בתשלום, ביניהן שיט בסירות באגם, החלקה על הקרח, קארטינג, סגויי, רייזר, מתחם קמפינג על שפת האגם, רכיבה על סוסים ועוד.
לפרטים נוספים על פסטיבל הפיסול במעלות..

פסטיבל הפיסול במעלות: פסח של פעילויות לילדים בצפון. צילום: שלמה שרביט
פסטיבל הפיסול במעלות: פסח של פעילויות לילדים בצפון. צילום: שלמה שרביט.

פסטיבל הזעתר בחוות דרך התבלינים
חוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית מזמינה אתכם להשתתף בפעילויות ובסדנאות לילדים ולכל המשפחה בחינם. בפסטיבל יפעלו מתחמים שוניםמלאי יצירה, טעמים, ריחות והשראה ביניהם סדנת זעתר, סדנת כדורי לאבנה מתובלים, סדנת ספריי זעתר טיפולי לילדים. הילדים יוכלו להצטרף לסיבוב בטרקטור בעקבות הזעתר, מעגל מתופפים עם דרבוקות, שירים ועוד. מתחם בועות הסבון יפעל לרווחת הילדים עם בועות סבון ענקיות, סיור רגלי, כתב חידה בשדות התבלינים, במאהל הזעתר שיתקיים באוהל בדואי תוכלו לנוח ולהתרענן עם קפה, תה, שש בש ועוד.
למידע נוסף על פסטיבל הזעתר בחוות דרך התבלינים…

חגיגת פסח בפסטיבל הזעתר בחוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית. צילום הדס ניצן.
חגיגת פסח בפסטיבל הזעתר בחוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית. צילום הדס ניצן.

פסטיבל אביב בעמק המלך בירושלים
בפסח יתקיים בעמק המלך בירושלים פסטיבל ססגוני הכולל תיאטרון רחוב, מאהל אירוח בסגנון קדום, סדנאות פעילות לילדים, ורכיבה על גמלים – יתקיים בימי חול המועד, והכל ללא תשלום! לצד כל אלה, תוכלו להצטרף בחינם לסיורים מודרכים לאורך ערוץ הקדרון ולהתפעל מ"פטרה של ירושלים"- מצבות האבן העצומות והמפוארות שנחצבו בסלעי המקום לפני כאלפיים שנה. המצבות המרשימות מוכרות כיד אבשלום, קבר זכריה וקבר בני חזיר.
אם תרצו להתרענן מעט במימיה הקרירים של נקבת השילוח, ולצעוד לאור פנסים בבטן האדמה, תוכלו לעשות זאת (בתשלום סמלי). הדרך אל הנקבה היא חוויה בפני עצמה והיא כוללת נסיעה מהנה ברכב חשמלי.
מתי? חול המועד פסח ימים ד'-ה', 12-13/4 בין השעות: 11:00-18:30 (סיורים חינם יצאו בכל שעה עגולה)
כמה? חינם! (אפשרות לכניסה לנקבת השילוח בתוספת 15 ₪) פרטים נוספים באתר עיר דוד וב- 6033*.

פסטיבל אביב בעמק בירושלים. טל גליק - באדיבות ארכיון עיר דוד

פסטיבל אביב בעמק בירושלים. טל גליק – באדיבות ארכיון עיר דוד.

תיאטרון הספריה מציג את ההצגה לילה טוב
הצגת ילדים חדשה בבימוי אליה בר, הצגה מוזיקלית לילדים בגילאי 4-8 ולכל המשפחה.
כולם מפחדים מהלילה. בייחוד אורי. זה הלילה הראשון שהיא הולכת לישון בלי אימא ואבא.
כדי שאורי לא תפחד, נותנת לה אימה ספר שירים מיוחד של לאה גולדברג. אורי מזמינה את חבריה, ענת האמיצה ויאיר החכם למסיבת פיג'מות בה יישארו ערים ויתמודדו עם הפחד. "לילה", דמות בודדה וביישנית מופיעה לפתע בחדרה של אורי, הוא ילמד אותם על נפלאות העולם בחושך, יכיר להם את הדמויות העומדות מאחורי הרעשים והצללים המפחידים, ולאט לאט אורי תבין כי אין מה לחשוש ושכל פחדיה נמצאים בדמיון וכעת נותר לה רק לבחור מה לדמיין…
לילה יכיר לילדים גם את חברתו "לבנה" ואת "לפי", העטלף, שהופכים את הלילה המיוחד הזה למלמד.
ההצגה מלווה בשירי הילדים הנפלאים של לאה גולדברג, ביניהם: "פזמון ליקינתון", "מה עושות האיילות", "כובע קסמים" ועוד
אורך ההצגה כשעה. משתתפים: הדר ברנשטיין,רותם מלר, גל שדה, דותן עמרני
6,8,13,14,15/4 הצגות בוקר וצהריים בחופשת פסח באולם אהוד מנור בתיאטרון הספריה ברמת גן.
מחיר: 35 ש"ח.

לילה טוב. צילום: יוסי צבקר
לילה טוב. צילום: יוסי צבקר

לרכישת כרטיסים והנחות לפסח לחצו כאן…

 

 

למדריך אירועי פסח 2017 המלא…

לפעילויות פסח במוזיאונים ובמרכזי המבקרים…

לפעילויות ואירועי פסח בחינם…

לסרטי פסח החדשים לילדים…

לפסטיבלים, הצגות ילדים ומופעי פסח…

לא יוצאים מהבית לפני שעוברים במדור הקופונים… 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהאירועים בתשלום וחלקם בחינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה