פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב קיץ 2017

פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב
פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב: קברט טוטאל. צילום: ענבר רוטשילד

פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב חוגג 20 שנה בסוף החופש הגדול בפסטיבל ענקי לכל המשפחה של מופעי תיאטרון רחוב מצרפת, איטליה, ספרד, אוסטריה וישראל – מעל ל-150 אמנים שיציגו עשרות מופעי תיאטרון, מחול ואקרובטיקה, מופעי קרקס, תחרות חתולי רחוב, סוסים אנושיים, בובות ופסלי ענק, ג'אם סשן בהשתתפות הקהל, מיצגי וידיאו ואנימציה, סקייטבורדינג, לוליינות ואקרובלאנס ועוד המון אטרקציות לכל המשפחה והכל – בחינם.


מופעי רחוב, אטרקציות לילדים ומיצגים לכל המשפחה בפסטיבל בת ים:

 

מופעי חו"ל בפסטיבל:

גליליאו: מופע קרקס ומחול אווירי על מנוף ענק שמגיע מספרד, על פי סיפורו של גלילאו המדען הדגול שגילה שהשמש לא בדיוק מסתובבת סביבנו…

FierS à Cheval:
עדר סוסים לבנים שהגיעו ישירות מצרפת ישוחררו ברחובות בת ים ומאלף אמיץ ינסה לאלף אותם

Adopted – חבורת 'ילדים' (בני 40+) שהגיעו מספרד ועדיין לא נגמלו מהחיתולים מחפשים בית חם שיאמץ אותם מבין הקהל

Girlesque Street Band תזמורת רחוב איטלקית שמורכבת כולה מנשים תרקיד את אורחי הפסטיבל

Shadowing אמנות רחוב שמגיעה מאנגליה ויוצרת רגעים של גילוי ומעורבות בין אנשים, צללים ותאורת רחוב אינטראקטיבית.

ATEMPAUSE (להסדיר נשימה) מופע אוסטרי המשלב בובות של קשישות המופעלות ידי מפעילים ומשתלבות בשגרת החיים בעיר תוך כדי אלתור עם הקהל.תחרות חתול רחוב 
השנה תתקיים בפעם הראשונה בפסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב תחרות חתול רחוב של מופעי יחיד – מתוך עשרה חתולים תיבחר עבודה אחת שתזכה את יוצריה בטיסה ושהות בפסטיבל טרגה לתיאטרון רחוב בספרד.

פסטיבל רחוב בת ים 2017

תזמורת הטבחים של תיאטרון אספלט בפסטיבל בת ים. צילום: ענבר רוטשילד

מופעים ישראלים בפסטיבל בת ים
קסם ישראלי
 מפגש בין קוסם רחוב, מדריכת סיורים אנרגטית ואחוזת נוסטלגיה ותושב השכונה שמנסים להציג את האמת על פינת הרחוב בה הם התמקמו.  הצגה מוזיקלית קרקסית לכל המשפחה של קברט טואטל עם המון קסמים, ג'אגלינג,  מוזיקה מקורית, אקרובטיקה ושיתוף קהל.

תזמורת הטבחים של תיאטרון אספלט יוצאת מהמטבח ומכינה תפריט חדש של שירי אוכל מתובלים בליצנות, קצב ואקרובטיקה לפי המתכונים של הקהל במופע.

Concrete
 חבורה של רקדנים ואקרובטים מתייחסת לטיילת בת-ים כאל פארק שעשועים אבסורדי בהשראת אמנויות רחוב כמו פארקור, גרפיטי ופאנק ביחד עם מחול עכשווי.

?Shall We Fall בזירת קרקס, בעולם שבו אסור ליפול, שתי אקרובטיות אוויר מתמסרות לנפילה ולהנאה שביכולת להרפות.

יש בזה תום מפגש תנועתי בין אנשים מרקעים שונים שרוקדים ביחד במעגלים דינמיים.

טובה דיה מופע תיאטרון קרקס של אמנית מחפשת את קולה בעולם.

Street Sound System ג'אם סשן ציבורי של נגנים מזדמנים מהקהל שייצרו מוזיקה אלקטרונית חיה המחוברת אל חיישני דופק ותנועות הגוף כשהנגנים מתקשרים זה עם זה באמצעות העיניים, הידיים ותנועות ראש.

בדיקת מציאות תיאטרון קרקס של מופע לוליינות על חבל אנכי בשילוב מחול, תיאטרון ופרפורמנס בין חלום למציאות.

אל החוף פסל ענק עם תאורה דינמית בסגנון פסטיבל הברנינג מן או בגרסתו הישראלית המידברן שיוצא ממעמקי הים אל החוף.

דו ציור רחוב דיגיטלי שנוצר במיוחד עבור פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב ומזמינה את הצופה באמצעות שתי הקרנות להשפיע על אופן התפשטות האור מהמקרנים אל הקיר, וכך להשפיע פיזית על המידע הדיגיטלי המוצג.

חוּליוֹת סרט אנימציה המוקרן על החול, בגבול שבין הים ליבשה. הצופים מוזמנים להקשיב לגלים, לתהות על הסיבות והנסיבות שהובילו אותנו לכאן, על החיים שהצליחו ועל אלה שפחות. להביט אל הים שממנו הכל התחיל.

מה שגדל מיצב סביבתי המפגיש בין בטון ובין הצמחים שחיים סביבו.

Double the Flavor מופע של שני מתופפים בחיבור מרקיד, צבעוני ושובר מסגרות.

Enjoy United רמפת הגל, משטח החלקה דינמי המאפשר למשתמש להחליק על הרמפה כאילו הייתה נוזלית, רמפת הדגל של פרויקט שמש הבונה רמפות לקהילות כדי להנגיש את הסקייטבורד לכל נערה ונער בישראל.

מופע בסימן שאלה לא כל אחד יכול להופיע בפסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב. סרגיי, פעלולן ותיק בסרטי קולנוע וטלוויזיה בארץ ובחו"ל מנסה כבר שלוש שנים להתקבל לפסטיבל. הפעם הוא לא יוותר ויעשה הכל כדי להשתתף.

WALK – סיור אלטרנטיבי בפסטיבל (למבוגרים) אליו יוצאים מנקודת מפגש סודית. בהרשמה מראש בלבד.
במייל: batyam.festfactory@gmail.comנא לציין שם, מספר טלפון ויום מבוקש (23 או 24 באוגוסט).

גרעינים بذر Seeds of Bliss פיצוח משותף של 10 טון גרעיני חמנייה שהתחיל ב-2012 ויהפוך להר ענק שישלח בסוף למוזיאון בלונדון.

טיילת בת ים – ראשון לציון
אירועי הפסטיבל יתרכזו בטיילת בת-ים בחוף הרביירה ובימי הפסטיבל תיפתח הטיילת החדשה והמיוחדת של העיר שמחברת  את קו החוף מבת-ים לראשל"צ.

מופעים נוספים: אל פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב יגיעו גם מופעים אורחים כמו מופע האבנים של קבוצת ORTO-DA, קרקס החנונים, השכונה, וצמד הפקחים מפִּיקּוּחַ אִירוֹנִי שישמרו על הסדר, הופעות של אמני במת הבסקולה לקרקס עכשווי, קבוצת אדמה ליאת של דרור וניר בן גל, מיצג שִׁירָה מוּל הַיָּם, הזמיר והקיסר של תיאטרון נוצר, תהלוכה ומופע סווינג של בית הספר לריקודי סווינג הולי לינדי לנד, כן לציפור קבוצת תיאטרון הנוער של בת ים במיצג אור בתנועה, הבאים הברוכים של בימת הנוער כפר סבא. פרויקט זבל XL של המכון הטכנולוגי בחולון, הקרנת סרטי אנימציה של בוגרי בצלאל, שילוב סטודנטים ממכללת ספיר.
פסטיבל הרחוב בבת ים הוא ביוזמתה של העיר בת ים, החברה הכלכלית של העירייה, חברת חוף בת ים, בשיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים, מתחמי אמנים ממרחבי הארץ, ובתמיכת מנהל תרבות ומפעל הפיס. מנהל אמנותי: אמיתי יעיש בן אוזיליו. הפקת הפסטיבל: חברת ארטליין בניהולו של גלעד ברנע. בין חברי הוועדה האמנותית נמנים עמית דרורי, מאיה ערד יסעור, יוגי דקל. יועץ אמנותי לתחרות חתול רחוב: דוש בראשי. אורחי הכבוד של הפסטיבל מחו"ל המנהל האמנותי של פסטיבל טרגה מספרד – פסטיבל אמנות הרחוב המוביל באירופה והמנהל האמנותי של פסטיבל אימג'ינריוס מפורטוגל.

פסטיבל בת ים לתיאטרון רחוב 2017
הפסטיבל יתקיים ברחובות בת ים ולאורך הטיילת
בתאריכים 23-24 וה-26 באוגוסט 2017
23,24 באוגוסט: בין השעות 20:00-23:30 | 26 באוגוסט (מוצ"ש) בין השעות 20:30-24:00

הכניסה חופשית
פרטים נוספים ותכנייה מלאה באתר הבית של הפסטיבל: www.batyamfest.co.il

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה