פסטיבל טבע החיות: אירועי פסח בצפון

פסטיבל טבע החיות - אירועי פסח 2018 בצפון. צילום: נדב כפיר

פסח 2017 בגן גורו: פסטיבל טבע החיות יתקיים בפסח בגן גורו ויכלול עמדות פעילות ומתחמים רבים שילוו בהפעלות על ידי שחקנים סביב הנושא התנהגות ויכולות בעלי החיים, בתנועה, קולות וצבעים ובמיוחד לחג הפסח- בינגו החיות.

פסטיבל טבע החיות: אירועי פסח בצפון יתקיים בתאריכים 12-14 לאפריל בגן גורו. הפסטיבל יכלול עמדות פעילות ומתחמים רבים שילוו בהפעלות על ידי שחקנים סביב נושא התנהגות ויכולות בעלי החיים, בתנועה, קולות וצבעים. בכניסה לגן יקבלו הילדים את מפת "חוקר הטבע" משולבת חידות, בעזרתה ובעזרת דמויות שונות, יעברו בין מתחמי טבע שונים ויחוו דרך פעילות, יצירה ומשחק את טבע החיות האוסטרליות בגן.


במתחם התנועה נעבור מסלולי קפיצות של סוגי קנגורו שונים, הליכה על קורה כמו קואלה, זחילה מתחת לרשת חבלים כמו נחש ומתקן הממחיש איך זה מרגיש כשמנסים ללכת במאונך כמו זיקית או חרק.

במתחם הקולות – הילדים יטילו קובייה גדולה שעל כל אחת מפאותיה דמות של בע"ח אוסטרלי ויצטרכו לחקות את הקולות באמצעות מערכת הגברה, לשלב את הקולות בסיפור ועוד. במתחם האיפור – הילדים יתאפרו בצבעי הסוואה ויוכלו להצטלם כשראשם בתוך דמויות שונות.

במתחם העטלפים – נדגים באמצעות בריכת מים כיצד גלי הקול נעים באוויר, כיצד עטלפים מתמצאים בסביבה וכיצד בעלי חיים אחרים עושים זאת.

במתחם תאטרון הבובות – תתקיים הפעלה בעזרת בובנאי ותאטרון בובות, ההפעלה תעסוק בהתנהגות בע"ח, המיתוסים עליהם (נחש ערמומי, קואלה עצלנית וכו') לבין המציאות ותינתן הזדמנות לילדים להתנסות ולהביע את עצמם.

מלטפים ומאכילים קנגרו בגן גורו
מלטפים ומאכילים קנגרו בגן גורו.

בכל המתחמים תתקיים גם העשרה לילדים בנושאי הפעילות וטבע החיות.
בנוסף, עבור החוקרים הצעירים תעמודנה שתי עמדות חקר עצמאיות בנושא כיסים וחיות כיס – על מה ולמה? איך זה עובד? המחשה בתמונות ובווידאו, ובנושא "מי היה מאמין" -על בע"ח מוזרים, עובדות מדהימות, שיאים וכדומה.
כמו כן הילדים ישתתפו בפעילויות יצירה בנושא טבע החיות ביניהן: תוכי שיווי משקל – הממחיש את האופן בו ציפורים עומדות וישנות על ענף מבלי ליפול. והכנת שרשראות מנוצות צבעוניות – סביב צבעים בטבע, תפקידיהם השונים וכו'.

וכמובן לא להחמיץ את הפעילות המרכזית בצהריים – בינגו חיות. הילדים יקבלו לוחות משחק וישחקו בינגו, אך במקום מספרים יופיעו על הלוחות דמויות של בע"ח. בכל סבב יציגו השחקנים מידע אודות בע"ח בדרך משעשעת ומשחקית.

שעות פתיחה גן גורו בימי החג:
ערב פסח 9:00 – 13:00
חול המועד שבתות ושבתונים 9:00-17:00
שישי 9:00-15:00
ערב חג שני 9:00- 16:00

למידע נוסף אודות פסטיבל טבע החיות: אירועי פסח בצפון בטלפון : 053-9382462

לפרטים נוספים אודות גן גורו…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382462 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי מחיר הפעילות בגן גורו (כולל כניסה): 48 שקלים לכרטיס למבוגר /ילד מגיל 2 ומעלה.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה