פסטיבל תור הזהב: פסח 2018 באשדוד

פסטיבל אהבה (AHAVA) ים המלח 2013
צילום: רועי ברקוביץ

פסח 2018 באשדוד- פסטיבל תור הזהב ה-6 יוצא לדרך: מופעי מוזיקה, תערוכות, סיור בבתי כנסת שונים בעיר, סרטים, תיאטרון, ריקוד ועוד

מתחם התרבות אשדוד, חול המועד פסח, 1-4 אפריל 2018

פסטיבל תור הזהב, חוגג את שנתו השישית, בארבעה ימים של חגיגה רב תרבותית סוחפת.

תור הזהב ממשיך גם השנה בקו האמנותי של הפקת מופעי מקור ויצירת שיתופי פעולה חד פעמיים המשקפים את הפתיחות בתרבות היהודית בפרט והישראלית ככלל.

פסטיבל תור הזהב מאיר את הקשר בין הקהילות הרבות והמגוונות ואת המאפיינים של כל אחת ואחת מהן. החיבור ביניהן, הוא היוצר פסיפס מרתק הקושר את קצות הקשת המרכיבה את החברה הישראלית.

תור הזהב מביא אל הקהל השנה מגוון רחב של מפגשים מרתקים:

במופעי אמפי ייפגשו לראשונה על במה אחת שניים מעמודי התווך של התרבות הישראלית- שלום חנוך ושלומי שבת.

במופע לילה של כוכבים יופיעו עידן עמדי, ישי ריבו, נתן גושן, עידן רפאל חביב וחנן בן ארי, הדור החדש של הזמרים והיוצרים במוסיקה הישראלית.

תערוכות במוזאון לתרבות הפלישתים, סיורים בבתי הכנסת השונים בעיר, הקרנות סרטים ישראלים מובילים, המחזמר סוליקא של תיאטרון באר שבע, הבנות של אבא של תיאטרון השחר ועוד.

אשדוד, עיר המאופיינת במגוון תרבויות, שמה לה כמטרה את העמקת הקשר בין הקהילות הרבות המתקיימות בה  לבין מורשתן. אשדוד הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים המובילות בעשייה היצירתית ובקידום התרבות הישראלית.

 

מוטי מלכא, פסטיבל תור הזהב: 'יפה בית של שיר מבית של זהב' כתב המשורר משה אבן עזרא. פסטיבל תור הזהב ממשיך לבנות בתים רבים ויפים היונקים מהתרבות העשירה שהביאו איתם קהילות ישראל השונות, תוך שהאמנים הנפלאים מוסיפים מיצירתם העכשווית לאוצרות שהנחילו לנו הדורות הקודמים.

ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד: פסטיבל תור הזהב הייחודי מבטא מדי שנה את השילוב הרב-תרבותי ושימור המורשת של הקהילות השונות והמגוונות בעיר אשדוד, אשר  מקפידה לשמר ולחדש מסורות תרבותיות. אנו מזמינים אתכם להגיע יחד עם בני משפחותיכם וליהנות מחוויה מיוחדת הכוללת מופעים ושיתופי פעולה חד-פעמיים באמנויות הבמה השונות המשקפים את הפתיחות התרבותית הישראלית.

 

הפקה:
יו"ר ומייסד הפסטיבל- מוטי מלכא
מפיק ומנהל אמנותי- אבי חן
יועץ אמנותי- אלי גרינפלד

 

 

מופעים באמפי אשדוד:

 

לילה של כוכבים- עידן עמדי, נתן גושן, חנן בן ארי, ישי ריבו, עידן רפאל חביב– הפקת מקור לפסטיבל

שלישי, 03.4.18, 20:30, אמפי אשדוד

הפקת מקור מיוחדת לפסטיבל תור הזהב, המציגה על במה אחת תחת כיפת השמיים את הקולות המרתקים של היוצרים החדשים בישראל, בעלי הגוון המיוחד והמקורי – לערב של להיטים ושירים מרגשים מתוך הרפרטואר המוכר והאהוב שלהם.

עידן עמדי, נתן גושן, חנן בן ארי, ישי ריבו, ועידן רפאל חביב, זכו בשנים האחרונות להצלחה כבירה הן בתחנות הרדיו והן על הבמות ברחבי ישראל והעולם. שיריהם מביאים אל הקהל ניחוחות שורשיים מהמוסיקה עליה גדלו, והשפעות עמוקות מהתרבות היהודית, לצד לחנים ועיבודים עדכניים שכבשו את הארץ כולה.

ניהול מוסיקלי ופסנתר- נדב ביטון
תופים- ערן חיו
בס- אילן אביב
גיטרה אקוסטית ועוד- אדם טל
גיטרה חשמלית- דוד ביטון
קלידים ומחשב- חיים וייס
כלי נשיפה- דור אסרף
כלי הקשה- נדב גיימן

ע
ע

שלום חנוך מארח את שלומי שבת- הפקת מקור לפסטיבל

רביעי, 04.4.18, 20:30, אמפי אשדוד

לראשונה על הבמה, שני ענקי המוסיקה הישראלית נפגשים לערב חד פעמי בו שלום חנוך, מהאבות הרוחניים של הרוק הישראלי, מארח את שלומי שבת, מגדולי הזמרים והיוצרים בישראל – למופע מלא אנרגיה מחשמלת ושופע להיטים. במופע יעלו יחד ביצועים מרגשים וייחודיים לערב זה ללהיטים כגון: מחכים למשיח, הדרכים הידועות, נגד הרוח, סוף עונת התפוזים, אהבת נעוריי, ככה וככה – וכמובן להיטים מהרפרטואר של שלומי שבת בליווי הלהקה האגדית של שלום חנוך.

קלידים/ המונד/ אקורדיאון- משה לוי
גיטרות- רוני פיטרסון
גיטרה בס- זיו הרפז
תופים- ברק קרם
קלידים/תכנות- טל אבירם

 

 

פסטיבל תור הזהב: מתחם התרבות אשדוד, חול המועד פסח 2018, 1-4 אפריל

מחירי כרטיסים: 10-190 ₪

לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים בטלפון 08-9568111 או באתר הפסטיבל: www.torhazahav.co.il

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

לוח הופעות

אין תגובות

השאר תגובה