פעילויות ומופעים לילדים בקניון שער הצפון – אירועי החופש הגדול 2015 בחינם

פעילויות מדעיות לילדים בקניון שער הצפון. צילום: מדעטק

פעילויות ומופעים לכל המשפחה בחופש הגדול בקניון שער הצפון – מתחם איקאה – בחינם! חגיגה מדעית עם רובוטים, קסמים, תצפית על כוכבים ואטרקציות נוספות לילדים

רינת מלכת הילדים
22.7 יום רביעי בשעה 17:30
מופע חינם לכל המשפחה עם רינת גבאי, מלכת הילדים.

rinatGABAI

קופיקו
28.7 יום שלישי בשעה 17:30
מופע לילדים בחינם עם קופיקו.

יובל המבולבל
30.7 יום חמישי
מופע לכל המשפחה עם כוכב הילדים – יובל המבולבל.

קיץ של מדענים צעירים: יריד מדע אינטרקטיבי לילדים
15.8-26.7 (לא כולל שישי שבת) בין השעות: 10:00-19:00
לבני האדם ובייחוד לילדים יש כמיהה טבעית לגלות, לפתח ולחקור ואפילו להגיע לחלל או להיות מדען. פסטיבל מדע פתוח ביוזמת המדעטק, מנגיש הקיץ לראשונה לילדים את הכוכבים לצד עקרונות מדעיים ופותח בפניהם עולם של קסם מדעי לצד רובוטים שנלקחו הישר מהעתיד.

לשבת על כיסא מסמרים, לראות קסם של צבעים מתחלפים ולגלות שהעולם סביבנו מורכב מרגעים קסומים שלהם הסבר הגיוני – חגיגה צבעונית ושמחה, המשלבת כיף ומדע. במשך שלושה שבועות יוכלו המבקרים ליהנות ממגוון רחב של מיצגים ופעילויות מסקרנות לכל המשפחה מכל תחומי המדעים, כגון משחקי פיסיקה , כימיה וצבע, אופטיקה ואשליה שיהפכו את הילדים לחובבי מדע. כל  המוצגים אינטראקטיביים ומאפשרים למבקרים ליהנות ממגע ישיר להכיר עיקרון מדעי וליהנות מההפעלה. נוסף על אלו יוכלו המבקרים לצפות בכוכבים בפלנטריום ייחודי, בו יקבלו הילדים הסבר על מערכת השמש, ישמעו אגדות עתיקות על גרמי השמיים וילמדו להכיר מקרוב את הכוכבים.

בנוסף יתקיימו מופעי קסמי מדע, במהלכם ייחשפו סודות המדע מאחורי הקסמים, שלל ההדגמות מלוות בתצוגה של אור, קול, אש, מים וצבע. במהלך הפסטיבל יוצג מופע רובוטים ייחודי, כאשר ביניהם הרובוט "נאו" ה"הומנואיד" (רובוט דמוי אדם) בגובה 60 ס"מ המיישם מגוון טכנולוגיות מתקדמות ויכול לבצע פקודות ולנוע כבן אדם. נוסף על כך יהיה ניתן לצפות ברובוט כלב אשר בו מיושמות "תכונות" של החיה עצמה ועוד.

פעילויות לילדים בחופש הגדול
יולי 2015
קניון שער הצפון, מתחם איקאה
דרך חיפה 52, קרית אתא

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה