פעילויות וסדנאות לכל המשפחה -פסח 2016 בגינת אוכל

יוצרים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל
יוצרים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל
יוצרים בגינת אוכל. צילום: גינת אוכל

כמו בכל שבת וחג, גינת אוכל במשק הלברכט שמחים להזמין אתכם לפעילויות בגינה לילדים ולכל המשפחה עם סיורים מיוחדים בגינה, מופע קרקס, סדנאות יצירה , הצגות תיאטרון, סדנאות וחוויות נוספות.

האביב כבר כאן ואין סימן מובהק יותר מחג פסח, חג האביב, בואו לחוות את רוח החג עם סיורים מודרכים בגינת אוכל, סיור בכוורת הדבורים, ארוחת ירקות בטבע, אפיית פיתות בטאבון, מופע קרקס, סדנאות והצגות מיוחדות בכל שבת ובחול המועד.

פעילויות וסדנאות לכל המשפחה -פסח 2016 בגינת אוכל  :

שבת 9.4 :
מסיירים בגינת הירק ובוסתן עצי הפרי מאכילים את התרנגולות, קוטפים תוצרת ושותלים שתילים. נכין יצירה אביבית עם עלים וחומרים מהסביבה, מסיירים לכוורת דבורים ומכירים את עולמה של הדבורה וחשיבותה לטבע, מכינים פוקצ'ות בטאבון וסוחטים מיצים טבעיים. נארח את "תאטרון פפיון" עם ההצגה "זרע של צנונית" עם מסר על התמדה, עבודה קשה ושמירה על דעה עצמית.

שבת 16.4:
מסיירים בגינת הירק ובוסתן עצי הפרי, קוטפים תוצרת ושותלים שתילים, מאכילים את התרנגולות והחיות במשק. מכינים מוביילים לגינה מעלים וחומרים מהסביבה, מסיירים לכוורת דבורים, מכינים פוקצ'ות בטאבון וסוחטים מיצים טבעיים, נארח את סיגל עם סדנת "אומנות בצלחת – משחק עם ירקות" , נארח את אסי קרקסי עם מופע קרקס אמיתי בגינה (שעה 12:00) חרבות נינג'ה חדות ומסוכנות, לפידי אש בוערים על חד אופן ענק, גזר שיוצא משליטה, כסאות מעופפים באויר ועוד המון הפתעות.

אסי קרקסי. צילום באדיבות גינת אוכל
אסי קרקסי. צילום באדיבות גינת אוכל

בשבת 23.04 לא תתקיים פעילות בגינת אוכל.

24.4 יום ראשון חול המועד פסח:
נכין פיתות מקמח מצה, נסחט מיצים טבעיים, נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, ניצור יצירות אביביות, נסייר לכוורות הדבורים עם רון הדבוראי ונלמד על עולמן של הדבורים,
נארח את תאטרון "פפיון" עם ההצגה "הדודה מיכל".

25.04 יום שני חול המועד פסח:
נכין פיתות מקמח מצה, נסחט מיצים טבעיים, נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, ניצור יצירות אביביות, נארח את "תאטרון פפיון" עם ההצגה "חתול תעלול".

סיור בכוורת דבורים. צילום באדיבות גינת אוכל
סיור בכוורת דבורים. צילום באדיבות גינת אוכל

26.4 יום שלישי חול המועד פסח:
נכין פיתות מקמח מצה, נסחט מיצים טבעיים, נסייר בגינה ונלמד על הירקות העונתיים, ניצור יצירות אביביות, נבקר את חיות המשק ונאכיל תרנגולות, נארח את סיגל עם סדנת "אומנות ואוכל"- יוצרים צלחת ירקות ברוח החג.

שבת 30.4:
פעילות בישול בגינה, מסיירים בגינה ולומדים על הירקות, יוצרים חיות מחומרים ממוחזרים, סיור לכוורת דבורים, נארח את תאטרון "פפיון" עם ההצגה "טרמפ על מטאטא" – סיפור המגלה לנו שנותנים מכל הלב יכולים לקרות ניסים.

לפרטים בטלפון:  053-9382203

לפרטים נוספים אודות גינת אוכל- משק הלברכט…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382203 כל המשפחה בתשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה