פעילויות חנוכה לילדים במוזיאון הטכנודע

חנוכה בטכנודע.

מוזיאון הטכנודע בחדרה מציג: חנוכה של אור וכוכבים עם המדריך לטרמפיסט בגלקסיה – הטיסה לחלל יוצאת מפארק ומוזיאון המדע בטכנודע חדרה עם תופעות מדעיות מרתקות, מתחמי משחקים ופעילויות שונות, חידון חלל אינטראקטיבי, ביקור מודרך בפלנטריום ועוד. 

פעילויות חנוכה לילדים במוזיאון הטכנודע:

האסטרונאוטים הצעירים והוריהם מוזמנים למסע חקר בין כוכבי הלכת של מערכת השמש. המבקרים במוזאון הטכנודע בחדרה, יכנסו לחדרי פעילות ייחודיים בהם יחקרו את תכונותיהן של הפלנטות השונות: מצבורי הקרח של מאדים, ענני החומצה של נוגה, הטבעות של שבתאי ועוד… כל חדר הוא כוכב לכת שמחכה שיגלו אותו!

חנוכה בטכנודע.
חנוכה בטכנודע.

מי שירצה לחזור חזרה לכדור הארץ יצטרך לעבור בטרמינל הידע ולהשתתף בחידון חלל משעשע ואינטראקטיבי בהשתתפות הקהל ובשילוב ניסויים והדגמות. עוד במסגרת הפעילות במוזאון ייהנו המבקרים מביקור מודרך בפלנטריום להדמיה מרתקת של כיפת שמי הלילה!

בנוסף, פארק ומוזיאון המדע יהיה פתוח לקהל כדי לגעת, להתנסות ולהבין עשרות תופעות מדעיות מרתקות בחוויית ביקור פעילה ומהנה לכל המשפחה! מתחם אנרגיה, מתחם צליל וקול, מתחם משחקי מחשבה, חדר חושך תערוכת ספינות ועוד המון הפתעות.

הדרכונים וכרטיסי הטיסה שלכם כבר מוכנים.  בואו לחגוג איתנו בהפנינג אסטרונומי מרתק, חגיגה מדעית לכל המשפחה!
חופשת חנוכה , 27-29/12/16 , ימים ג'-ה' 9:00-16:00

לרכישת כרטיסים ומידע נוסף בטלפון: 053-7106958

לפרטים נוספים על הטכנודע בחדרה…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106958 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי כרטיס משולב (כולל פארק ומוזיאון המדע + פעילות חנוכה ) ילד - 80 ₪ כרטיס משולב (כולל פארק ומוזיאון המדע + פעילות חנוכה) מבוגר - 48 ₪ כרטיס רגיל (כניסה לפארק ומוזיאון) ילד/ מבוגר -48 ₪

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה