פעילויות לילדים בחינם בתל אביב- הפנינג מרגישים נגישות בנמל

ללכת בלי לראות ב'להרגיש נגישות' - צילום קובי אליהו

פעילויות לילדים בחינם בתל אביב- הפנינג מרגישים נגישות בנמל עם מתחמי התנסות חווייתיים: משחקי טניס וכדורסל בכיסאות גלגלים , משחק כדור שער בכיסוי עיניים, טעימת גלידה עיוורת, מסלולי מכשולים בכיסאות גלגלים, יצירת גרפיטי ללא ידיים, נסיעה באופניים מבלי לראות, הכרות עם שפת הסימנים ועוד. באוויר – טיסת מבנה לאורך החוף, ובים – שייט וקיאקים לאורך הנמל…

עמותת 'נגישות ישראל' בשיתוף הוועד הפראלימפי תקיים את 'להרגיש נגישות' – הפנינג ספורט חוויתי הנערך זו השנה השמינית! מטרת האירוע החגיגי להגביר את ההזדהות עם אנשים עם מגבלה, באמצעות מפגשים והתנסות במגוון פעילויות מהנות ומאתגרות, המדמות, עד כמה שניתן, את תחושת המוגבלות. האירוע כולל מתחם התנסות לכל המשפחה: מהי טעימה של גלידה מבלי שרואים אותה? כיצד מתגברים על מכשולים כאשר יושבים בכיסא גלגלים? ילדים ובוגרים יוכלו ללכת בכיסוי עיניים עם כלבי נחייה, ליצור גרפיטי צבעוני ללא שימוש בידיים, ליצור קעקועים בשפת הסימנים, להיחשף לשקט בעולמם של החירשים ולהתנסות בפעילויות נוספות.

כדורסל כסאות גלגלים - צילום חיים קמחי
כדורסל כסאות גלגלים – צילום חיים קמחי

לאורך הנמל ישוטו סירות של עמותת אתגרים, מעליהם יטוס מטס הצדעה של האגודה לתעופה הספורטיבית בישראל ובו טייסים וילדים עם מוגבלות שיביטו מלמעלה על ההפנינג ועל הנוף הנפרש לעיניהם.

ההפנינג הייחודי יכלול משחקי ראווה בענפים פראלימפיים כמו: כדורסל בכיסאות גלגלים בשיתוף כדורסלנים ידועים וחברות מסחריות, טניס בכיסאות גלגלים, כדור שער, אופני 'טנדם' (אופניים בהם השליטה והדיווש נעשים באמצעות הידיים), רוגבי כיסאות גלגלים, בוצ'יה (כמו פטאנק), ועוד הפתעות.

ההפנינג יתקיים ביום שישי, 28 באפריל 2017, בין השעות 11:30-15:30 בנמל ת"א. הכניסה חופשית.

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

מחירים

ללא תשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה