פסטיבל אקו ארט בצוקים ועוד פעילויות לילדים בחנוכה בערבה תיכונה

צילום: לומינה אור

פעילויות לילדים בחנוכה ולכל המשפחה בערבה תיכונה- חנוכה בלב המדבר הקסום עם שלל אטרקציות ואירועים ייחודיים המתאימים לכל המשפחה. 

 ל

14-15.12- פסטיבל אקו ארט בכפר האמנים בצוקים

בנר שני של חנוכה יפתח בערבה תיכונה פסטיבל אקו ארט שיתקיים בכפר האומנים בצוקים במשך יומיים בין השעות 10:00 ועד 15:00- הכניסה חופשית. הפסטיבל הינו לכל המשפחה ומאפשר חוויה של יומיים מעשירים באומנויות במה לצד פעילויות והפעלות של אמנות אקולוגית. במסגרת הפסטיבל יתקיימו הצגות, קרקס, מופעי מחול ומוזיקה, מעגלי מתופפים ועוד. כמו כן במקום יוקמו דוכני מזון ושתייה.

בנוסף, כלל האמנים בכפר האמנים יציעו מגוון סדנאות וכן יציגו את יצירותיהם לקהל הרחב.

 ל

20.12- הופעה של להקת גוטה גוטה בגמלייה

את אירועי חנוכה בערבה תיכונה תסגור להקת גוטה גוטה בנר שמיני של חנוכה, ביום רביעי, 20.12 בגמליה. הלהקה תגיע לערבה מיד לאחר סיבוב השקה לאלבום הבכורה,  ובימים בהם ממשיכה לחרוש את הארץ בסיבוב הופעות חורפי ומחמם במיוחד.
המופע ישלב מוסיקה איכותית ומלאת הומור, קסם וחכמת חיים, סאונד ייחודי וגרוב ים-תיכוני בועט.

הלהקה יוצרת מוסיקת פולק ששואבת את שורשיה מהים התיכון ועד הקווקז ופועמת בקצב הלב. הגבול הדק בין חפלה מזרחית וערב של שתייה בלקנית לשירי אהבה קלים ונוגים יגרום לכם לבכות מהרגליים ולרקוד עם הלב. כמו כן אחד מחברי הלהקה הינו בן הערבה- ינוש הורויץ.

להקת גוטה גוטה. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
להקת גוטה גוטה. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי

 ך

בנוסף לאירועים אלו בתיירות ערבה תיכונה מציינים כי הציבור מוזמן לאורך כל ימי החג לבקר במגוון האטרקציות בערבה תיכונה לרבות: קרוקולוקו חוות התנינים, דגינת- חוות גידול דגי נוי, מרכז ויידור- חלון לחקלאות, חפש את המטמון בנוף צוקים, חוות האנטילופות בצופר, טיול שטח- חוויה מוטורית, טיול ברכבים חשמליים- פעימות מדבר, ביקור במכוורת פורת, יקב מואה, מבשלת בירה ערבה ומרכז המבקרים סילאן נבו.

בנוסף לכל אלו יתקיימו מגוון סדנאות ייחודיות ברוח החג: סדנת קוסמטיקה עם מירה עמירן, סדנאת הכנות נרות מסאג'- אלת הערבה, סיורי אומנות עם דליה מטמון, יצירה שימושית- זיו היצירה, סדנאות יוגה, סדנת הכנת פיות,  סדנאת שוקולד- שוקוליטלי,  וסדנאות לבניית חלילים ייחודיים- חליל וצליל

 ך

להזמנת מקומות לחצו כאן

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חינם

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה