פעילויות לילדים בטכנודע – פורים 2016

מדע בתחפושות - פעילויות פורים לילדים בטכנודע. תמונה: טכנודע

הטכנודע עורך בפורים פעילויות מיוחדות עבור הילדים ומזמין אתכם עם כל החברים, יחד עם התחפושות להתנסויות, גילויים ופעילויות מדעיות הקשורות לחג, אשליות אופטיות, אור בחדר חושך,כוכבים בפלנטריום, עמדת צילום נושאת פרסים ועוד. 

מדע בתחפושת בטכנודע – מרכז מדעי חווייתי ייחודי לכל המשפחה, מזמין אתכם לשלל חוויות, פעילויות, גילויים והתנסויות בחופשת פורים 23-24.3.15 בין השעות 9:00-17:00.

בואו לגלות מה קורה כשמעבדת הפיזיקה מתחפשת ללונה פארק? מה מגלים בתערוכת האשליות האופטיות? ומה מעוללות קרני האור בחדר החושך? עמדת צילום תחפושות נושאת פרסים ואיך זה מרגיש להיכנס לגופו של ממציא, מגלה או אסטרונאוט בחלל?

פעילויות לילדים בטכנודע – פורים 2016 :
פארק המדע –מעבדה תחת כיפת השמיים -בפארק נכיר תופעות מדעיות בנושאי קול וצליל, אנרגיה, תעופה, כוח המים ועוד ונגלה את סודות המדע מאחריהן. עשרות המוצגים המרהיבים כבר מחכים לכם לבילוי משפחתי איכותי, פעיל ומרתק.

פעילויות לילדים בבטכנודע
פעילויות לילדים בבטכנודע

מוזיאון המדע האינטראקטיבי – מותר לגעת – המוזיאון רחב הידיים מזמין את המבקר לחוויית למידה ומשחק דרך מגוון מתקנים בנושאי המדע השונים. פיזיקה בלונה פארק- מה מניע את הקרוסלה? איך נוסעת רכבת הרים? איך פועל תותח אוויר?, אשליות ותעתועי אור בחדר חושך, שעשועי מראות, משחקי חשיבה ואתגר ועוד המון מייצגים בהם כדאי לגעת לשחק, ליהנות ולהבין.

הפלנטריום – האם גם אתם מביטים בשמי הלילה בהשתאות סקרנות? איך לדעתכם השתקפו שמי הלילה בעיניהם של הקדמונים? הפלנטריום של הטכנודע מאפשר לנו ההצצה לשמיים כפי שהיו ללא עולם מוצף באורות החשמל. הפעילות המרתקת בפלנטריום מציגה הדמיה של כיפת השמיים, בה נגלה את קבוצות הכוכבים והקשר שלהם למיתולוגיה, ננווט באמצעות גרמי השמיים ונצא למסע במסתרי הגלקסיה.- לא כלול במחיר הכרטיס.

טלפון: 053-7106958

לפרטים נוספים אודות הטכנודע…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106958 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה