פעילויות לילדים במוזיאון יד לשריון לטרון – חנוכה 2016

מוזיאון יד לשריון לטרון.

מוזיאון יד השריון בלטרון מזמין את הילדים והמשפחות בחג חנוכה לבקר ולהכיר את מורשת חיל השריון בהדרכת חיילים וחיילות, מתחמי פעילויות,תערוכה פתוחה של טנקים, תחנות יצירה ומחירים מיוחדים לכבוד החג.

במחצית הדרך בין ירושלים לתל אביב, בליבו של עמק איילון, שוכן אתר יד לשריון אתר חינוכי היסטורי, מיוחד במינו, בו עבר הווה ועתיד נפגשים.

מוזיאון יד השריון בלטרון מציג בפני המבקרים את מורשת חיל השריון מאז קום המדינה, ההישגים הטכנולוגיים והאנושיים של חיל השריון לדורותיו עם תערוכה פתוחה של אוסף של טנקים ורק"מ מהגדולים בעולם (רכב קרבי משוריין) הכוללת למעלה מ-160 כלים משוריינים ותיקי קרבות שמוצגים מסביב לאתר.

מוזיאון יד לשריון לטרון.
מוזיאון יד לשריון לטרון.

פעילויות לילדים במוזיאון יד לשריון לטרון – חנוכה 2016:
לקראת חופשת חג החנוכה , פותח האתר את שעריו למשפחות עם ילדים בהצעות אטרקטיביות הכוללות מתחמי פעילויות ותחנות יצירה. והכול במחירים מיוחדים למשפחות.

בימי חג חנוכה תוכלו להנות מביקור פעיל הכולל טיול בין המקומות, המאורעות, הקרבות והמלחמות, האישים, כלי המערכה, הסיפורים והמיתוסים ,שעיצבו את פני המדינה והחברה הישראלית, האתר כולל הנצחה של לוחמי השריון, מוזיאון פעיל לתולדות השריון ואין ספור פעילויות לילדים ומבוגרים גם יחד. הסיורים באתר מודרכים על ידי חיילי וחיילות המוזיאון, ללא תשלום נוסף. בנוסף תתקיים פעילות לייזר טאג בתוספת תשלום.

מוזיאון יד לשריון לטרון.
מוזיאון יד לשריון לטרון.

למידע נוסף בטלפון: 053-9382129

להרשמה באתר לחצו כאן…

לפרטים נוספים על מוזיאון יד לשריון לטרון…

פרטי המקום
נשמח לדעת!



053-9382129 3 ומעלה, כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה