פעילויות לילדים במוזיאונים ובמרכזי המבקרים – חופש גדול 2016

מי הזיז את התמונה שלי? צילום: מוזיאון תל אביב לאמנות

בין כל פעילויות הקיץ בחופש הגדול, פסטיבלים, מופעים והצגות השנה תוכלו לבלות ולהנות ממבחר פעילויות לילדים ולכל המשפחה במוזיאונים ובמרכזי המבקרים ברחבי הארץ  – תערוכות חדשות, פעילויות, סדנאות ומשחקים במיוחד לכבוד הקיץ והחופש הגדול לילדים ולכל המשפחה.

פעילויות לילדים במוזיאונים ובמרכזי המבקרים – חופש גדול 2016:

 

פעילויות הקיץ לילדים בלונדע
מוזיאון הילדים הלונדע הוא מוזיאון חדשני בקונספט ייחודי, שמעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, מזמין אתכם לביקור אולטימטיבי של התנסות, חישה ולמידה לכל המשפחה. החל מסוף יולי מציע המוזיאון פעילויות מיוחדות. בימי שני פעילויות בנושאי אמנות , סדנאות יצירה לכל המשפחה. בשלישי משפחתי ילדים יכולים להגיע עם הוריהם לערב של פעילות משפחתית מגבשת וארוחה, סבא וסבתא נכנסים חינם. בימי רביעי תתקיים פעילות של שעת סיפור וסדנת תיאטרון לסירוגין ובימי חמישי לילה במוזיאון בסיור לילי מוזמנים הורים וילדים לעלות על עקבותיהם של גמדי הלונדע.
פעילויות לילדים בכל הגילאים בלונדע…

פעילויות לילדים בלונדע. צילום: גל נמט
פעילויות לילדים בלונדע. צילום: גל נמט

 

מי הזיז את התמונה שלי? פעילויות לילדים ומופע גלריה במוזיאון תל אביב לאמנות
אגף החינוך של מוזיאון תל אביב אמנות מציע שלל פעילויות יצירתית ומגוונות לכל המשפחה במהלך קיץ 2016. מופעים ושיחי גלריה לילדים, סדנאות אמנות, סיורים משפחתיים בתערוכות, תערוכה אינטראקטיבית לכל המשפחה שהכניסה אליה הינה חופשית לילדים ועוד אירועים ופעילויות איכותיות ומהנות במיוחד.
מי הזיז את התמונה שלי במוזיאון?…

מי הזיז את התמונה שלי? צילום: מוזיאון תל אביב לאמנות
מי הזיז את התמונה שלי? צילום: מוזיאון תל אביב לאמנות

 

המדריך לגלקסיה – פסטיבל החלל במוזיאון המדע
פסטיבל החלל יציע מוצגים מהחלל ושלל פעילויות מיוחדות ברחבי המדעטק: מסע וירטואלי בחלל, הדגמות מומחזות בנושאי חלל, תצפיות אל החלל בעזרת טלסקופ, הדפסה תלת ממדית של דגמים מעולם החלל, סרטי חלל בסינמטריקס, מצטלמים בחליפות חלל אמיתיות, נכנסים לקפסולה של תא הפיקוד הרוסי ועוד. בנוסף, יתקיימו בחופש הגדול במדעטק שפע פעילויות להורים וילדים: פעילויות מדע כיפיות לילדים, מופעי קוסמים, לוליינים, זמרים, להטוטנים ושחקנים, מוצגי נטריקס (מציאות מדומה עם אמנות דיגיטלית), מופעים של מיכל ינאי וגילי בא לבקר, סדנאות צפרות, אטרקציות מדעיות במרכז לגיל הרך.
המדריך לגלקסיה – פסטיבל החלל במדעטק חיפה…

קיץ בחיפה המדריך לגלקסיה במדעטק

אגף חדש ותערוכת הגיבורים בבית התפוצות
בית התפוצות פותח בימים אלה את האגף החדש עם 4 תערוכות חדשות המשלבות אמצעי מולטימדיה ודגש על סיפורים אישיים ואופטימיים שמספרים את הסיפור הגדול של העם היהודי לדורותיו – תצוגה חדשה ומרתקת לאוסף המודלים של בתי הכנסת, תערוכת הגיבורים בגלריה למשפחה עם פעילויות לילדים, תערוכה מיוחדת בעקבות מבצע משה שמספרת בסרטים את הסיפורים האישיים של יהודי אתיופיה ותערוכה על שבתאי זיסל צימרמן שנראה אתכם מנחשים מי הוא היה…
גיבורים בבית התפוצות…

גיבורים פורצי דרך – בקרוב… התערוכה החדשה בגלריה לכל המשפחה של בית התפוצות
גיבורים פורצי דרך – בקרוב… התערוכה החדשה בגלריה לכל המשפחה של בית התפוצות

 

שדות המחר תערוכה לילדים במוזיאון המדע בירושלים
מה משותף לעגבנייה, חציל ותפוח אדמה? איזה תבלין מופק מפירותיו של צמח אוג הבורסקאים? מי גילה את אם החיטה ואיזה פרי מרכיב את הקטשופ? כל התשובות באירוע הקיץ ובתערוכה ייחודית לקיץ 2016 שנפתחת במוזיאון המדע בירושלים – חווייה אינטראקטיבית ייחודית לכל המשפחה ומגוון פעילויות להורים ולילדים : במתחמי פנים וחוץ יוכלו המבקרים ליהנות מחוויה רב-חושית, ליהנות מעשרות מוצגים אינטראקטיביים ביניהם עץ מכני ענק, מכונת קרקרים, שדה חקלאי אנכי שמוצג לראשונה בארץ, להכיר 19 סוגי עגבניות ועוד.
לצד התערוכה מגוון רחב של פעילויות התנסותיות לילדים כגון: הדגמה מדעית 'הדגמה בפיתה', סדנת התנסות בצמחי תבלין 'על טעם ועל ריח', תצוגת טרקטורים, סיורים מודרכים ועוד אטרקציות לילדים.
לשדות המחר במוזיאון המדע…

תערוכת שדות המחר בירושלים.

תערוכת שדות המחר בירושלים.

 

עידן הקרח והדינוזוארים- תערוכת הדינוזאורים בתל אביב
תערוכת עידן הקרח והדינוזאורים מגיעה לתל אביב ותוצג במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. התערוכה תכלול 2 מתחמים, הראשון ישמש לתצוגה של בעלי החיים והסביבה בעידן הקרח ובמתחם השני יוצגו עשרות דגמי דינוזאורים משוחזרים בגודל אמיתי וענקי של דינוזאורים שזזים ומשמיעים קולות. מומלץ להגיע בשעות הקרירות של היום – אחרי 18:30 בערב.
לפרטים נוספים על תערוכת הדינוזאורים…

תערוכת הדינוזאורים בחופש הגדול. צילום: עודד אנטמן

תערוכת הדינוזאורים בחופש הגדול. צילום: עודד אנטמן

חווית קיץ במוזיאון ישראל
ביקור מיוחד לילדים בתערוכה – פיקאסו: מחוץ לקווים – אחד מגדולי האמנים – לא רק למבוגרים. צוות המוזיאון יערוך סיור בתערוכה באופן שיכיר לילדים את פיקאסו והשפעתו העצומה על העולם.
ביקור בתערוכה החדשה לכל המשפחה "חוטים וקשרים"- בכל יום ובכל מקום אנחנו פוגשים חוטים – משרוכי הנעליים ועד כבלי החשמל, אבל רק במוזיאון ישראל החוטים עומדים במרכזה של תערוכת אמנות חדשה הכוללת ציפורים מחוטים,
קרני אור מחוטים, חבל וירטואלי שתלוי בין שני בניינים ועבודות רבות נוספות של אמנים מישראל ומחו"ל,
התערוכה החדשה לכל המשפחה מאפשרת לילדים להתבונן באמנות עכשווית דרך פריט פשוט אותו הם מכירים מחיי היומיום – חוט, ולגלות באמצעות האמנות משמעויות רבות ומפתיעות בפריט כה בסיסי.
פעילות לילדים וסדנאות בחצר הקיץ הפעילה של אגף הנוער : מבוך ענק עשוי כולו חוטים וחבלים, ובתוכו יוכלו הילדים ללכת על גשר חבלים, לטפס, ללמוד קשרים מיוחדים, למשוך בחבלים המפעילים מנגנונים שונים, ולהשתתף במלאכת אריגה משותפת. ביקור מיוחד לילדים בתערוכה – פיקאסו: מחוץ לקווים- ביקור בתערוכה החדשה לכל המשפחה "חוטים וקשרים" / פעילות לילדים וסדנאות בחצר הקיץ הפעילה של אגף הנוער. יום חמישי 7/7 בשעה 16:00.
מוזיאון ישראל בתל אביב…

תערוכות חדשות במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב.
תערוכות חדשות במוזיאון ישראל בתל אביב.

הרפתקאות במוזיאון ארצות המקרא
הצטרפו למבחר הפעילויות שהמוזיאון מציע לילדים: שעת סיפור של אגדות עם מיתולוגיות המשלבות סיור, המחזה ויצירה בין מוצגי המוזיאון העתיקים והאותנטיים. אתגרו את הילדים בחידת 'הצופן' – מלכים קדומים ומכשפות יובילו את הילדים הסקרנים ביותר בלחץ של זמן לפענח את חידת הצופן המסתורית – האם יצליחו לפתור את התעלומה? בנוסף, בהשראת התערוכה החדשה שתפתח במוזיאון בספטמבר "בין דוד לגוליית – חידת קיאפה" יתעורר לחיים השוק השוקק של דוד המלך; שחקנים יובילו את הילדים בתערוכת הקבע של המוזיאון עם תפאורה מיוחדת שתקים לתחייה את חיי היומיום הקדומים של תושבי יהודה.
לפרטים נוספים על פעילויות בחינם במוזיאון ארצות המקרא…

פעילות לילדים בחינם בירושלים - הרפתקאות במוזיאון ארצות המקרא. יח"צ מוזאון ארצות המקרא
פעילות לילדים בחינם בירושלים – הרפתקאות במוזיאון ארצות המקרא. יח"צ מוזאון ארצות המקרא

תערוכה נוסטלגית חדשה במוזיאון העיר ומגוון אירועים במוזיאוני העיר
החופש התחיל ויש מה לעשות גם מחוץ לבריכה והמשחקיות- תערוכה נוסטלגית חדשה במוזיאון העיר, מגוון פעילויות לילדים בחיפה ואירועים במוזיאוני העיר במהלך החופש הגדול.
למידע נוסף על מוזיאוני חיפה בחופש הגדול…

תערוכת 'ארץ, עיר, ילד, ילדה : 1930-1960 - אוסף משחקים של פעם, תוצרת הארץ, שנות ה-50-ה-70,באדיבות מיכאל לוריא, כורזים ומוזיאון אוצרות בחומה, עכו
תערוכת 'ארץ, עיר, ילד, ילדה : 1930-1960 – אוסף משחקים של פעם, תוצרת הארץ, שנות ה-50-ה-70,באדיבות מיכאל לוריא, כורזים ומוזיאון אוצרות בחומה, עכו

 

סדנאות יצירה לילדים ולהורים במוזיאון בית ראובן
פעילות ילדים והורים בסדנא : אוצרות הים- יצירה כלים שימושיים מחמר וצדפים יום ב', 22.8 בשעה 11:00.
חדר החלומות – סדנת מיניאטורות יום ג', 23.8 בשעה 11:00.
באור ובצל- סדנת פיסול דמויות בתנועה יום ד', 24.8 בשעה 11:00.
הדרכה בסדנא מסיכות אפריקאיות- הכנת מסיכות בהשראה אפריקאיותמחומרים טבעיים יום ה', 25.8 בשעה 11:00.
"הרפתקה משפחתית"- יצירת משחק לוח בתבליט וצבע יום ב', 29.8 בשעה 11:00.
כל הסדנאות כוללות:סדנת יצירה, סיור מודרך והפעלות בתערוכת הקבע מציורי ראובן וביקור בסדנת האמן.
משך הפעילות: כשעתיים גילאים: 4-10, עלות לילד + מבוגר: 65 ₪, כל משתתף נוסף: 40 ₪.
בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל. להזמנות: טל. 03-5255961 שלוחה 0
לעוד פעילויות ואטרקציות לילדים… 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהפעילויות בחינם וחלקן בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה