פעילויות לילדים בשבת וט"ו בשבט בגינת אוכל

ט"ו בשבט בגינת אוכל

ט"ו בשבט מגיע ובגינת אוכל חוגגים לטבע ולצמחים כל השנה- מדי שבת פעילויות לילדים הכוללות הצגות מבית תיאטרון פפיון, סיורים מודרכים בגינה, זריעות ושתילות עונתיות, יצירות מן הטבע, סדנאות ירוקות ועוד.

החודש חוגגים יום הולדת לעצים אבל בגינת אוכל משק הלברכט כל שבת היא קצת ט"ו בשבט. מדי שבת מציינים בגינת אוכל את הקשר לטבע ולאדמה שמזינה אותנו בירקות ופירות עונתיים. משק הלברכט מזמין אתכם להנות במרחב בין צמחייה וטבע לפעילויות מהנות לילדים ולכל השפחה.

פעילויות לילדים בשבת וט"ו בשבט בגינת אוכל : מדי שבת יוצגו הצגות ילדים מבית תיאטרון פפיון, סדנא ירוקה מחומרים ממוחזרים, סיורים מודרכים בגינה כל שעה עגולה הכוללים לימוד על הירקות העונתיים, שתילות וזריעות עונתיות, סיורים לכוורות דבורים עם רון הדבוראי, משחקים והפעלות, יצירות מחומרים טבעיים ברוח החג, הכנת פוקצ'ות בטאבון, סחיטת מיצים משלל ירקות ופירות ועוד. ניתן לאכול בגינת אוכל ארוחת בוקר פיקניק מפנקת או להתכנס לפיקניק משפחתי.

פירוט פעילויות לילדים בשבת וט"ו בשבט בגינת אוכל :

יום שבת 16.1
נשתול ונזרע ירקות של חורף, ניצור יצירות מקפסולות קפה ממוחזרות, נקשט כד חרס ונשתול בו שתיל ירקות, סיורים בגינה כל שעה עגולה, נלמד על הירקות העונתיים, סיגל תפעיל את הילדים במשחקי חוש הטעם והריח ויצירה עם ירקות שתעודד אותם לטעום טעמים חדשים וגם נסחט מיצים טבעיים ונאפה פוקצ'ות בטאבון. תיאטרון פפיון יתארח אצלינו עם הצגה – יונתן בלש ממש (לגילאי 2-6) -יום אחד נעלמו כל נעלי הבית הכתומות ואח"כ גם הכוס הירוקה עם הציור של הקיפוד כשגם הדובי נעלם זה התחיל להיות ממש מוזר, האם יונתן הבלש יגלה מיהו הגנב?

תיאטרון פפיון עם יונתן הבלש בגינת אוכל
תיאטרון פפיון עם יונתן הבלש בגינת אוכל

יום שבת 23.1 – חגיגות ט"ו בשבט בגינת אוכל
ניצור בנושא עצים ומשפחה, נקשט כד חרס ונשתול בו שתיל ירקות, סיורים בגינה כל שעה עגולה, נלמד על הירקות העונתיים, נשתול ונזרע ירקות של חורף, ,כמובן שגם נסחט מיצים טבעיים ונאפה פוקצ'ות בטאבון. תתקיים סדנא מיוחדת להכנת ייחורים מצמחי התבלין בגינה – איך מצמחים צמח מצמח? נגלה, נתנסה וניקח איתנו הביתה. שתילות וזריעות בגינה לכבוד החג וגם הצגה של תיאטרון פפיון- הדודה מיכל. שעות 11:00 ו-12:00.

ט"ו בשבט בגינת אוכל. צילום: הגר נאור
ט"ו בשבט בגינת אוכל. צילום: הגר נאור

יום שבת ה- 30.1
סיורים בגינה כל שעה עגולה, סיגל תפעיל את הילדים במשחקי חוש הטעם והריח ויצירה עם ירקות שתעודד אותם לטעום טעמים חדשים וגם נסחט מיצים טבעיים ונאפה פוקצ'ות בטאבון, נלמד על הירקות העונתיים, נשתול ונזרע ירקות של חורף, ניצור יצירות מקפסולות קפה ממוחזרות, נקשט כד חרס ונשתול בו שתיל ירקות. נארח את גרוטא אומנותא – סדנא למיחזור חלקי אלקטרוניקה, מפרקים ויוצרים מחדש

גרוטא אומנותא בגינת אוכל
גרוטא אומנותא בגינת אוכל

 

לפרטים נוספים והרשמה לפעילויות בטלפון: 053-9382203

לפרטים נוספים אודות גינת אוכל- משק הלברכט…

 

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382203 2-6, 6-12, כל המשפחה בתשלום

מחירים

עלות כניסה: 15 שח למבוגר וכרטיסיה לילד לבחירה: 65 ₪ לכרטיסייה של 3 פעילויות 85 ₪ לכרטיסיה מלאה לכל הפעילויות

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה