פעילויות ערב לילדים בפארק מיני ישראל – אירועי החופש הגדול 2015

מופעי הקיץ במיני ישראל
פעילויות לכל המשפחה במיני ישראל - חופש גדול 2017. צילום: מאיר פרטוש

סיורי משפחות בפארק מיני ישראל בחופש הגדול, סיור תיאטרלי, כתב חידה נושא פרסים, קיר עתידות ופעילויות נוספות עם הילדים בשעות הערב הנעימות 

פארק מיני ישראל בלטרון יוצא בחודש יולי עם תכנית קיץ מיוחדת שעות בין הערביים, המתמודדת היטב עם החום. מבקרי הפארק ייהנו ממספר אטרקציות:

סיור תיאטרלי בשם תעלומיני – בואו לטייל עם קלוד לה פטיט המיניאטוריסט הנודע איתו תפגשו את בוטי הבריון היפואי, יענקל הקבצן, הירושלמי וברכה בומבה השדכנית במסע חוצה מדינה, ואולי תעזרו לו למצוא את האבדה הגדולה שלו. הסיור יצא מידי ערב בשעות 18:00 ו- 19:30.

אוצר הפארק – כתב חידה נושא פרסים. בעזרת כתב חידה יתגלו האתרים, המבנים והמקומות המיוחדים בישראל, באמצעות חידות ורמזים שיובילו למודלים השונים ברחבי הפארק.

תאורת לילה – 385 מודלים מיניאטוריים הנדלקים בזה אחר זה, בתאורת לילה מרהיבה וייחודית, עם רדת החשיכה בפארק. בשעת החשכה הפארק נצבע באורות המשוות לו קסם ייחודי.

קיר העתידות של ישראל – ילדי ישראל כותבים על קיר ענק את הסיפורים שעוד יסופרו על מדינת ישראל. סיפורים מעניינים, אירועים היסטוריים ומפגשים מרתקים שיקבעו את עתידה.

קיץ מתוק – פסטיבל קיץ במיני ישראל

עמי ותמי- הרפתקה מתוקה
אגדת הילדים הקלאסית עמי ותמי"בעיבוד מחודש בהשתתפות כוכבי הילדים עודד פז, ליאור כהן, עומרי רוטברד, דניאל מייזלר, טל קלאי בתפקיד דודה מרנדה ודוריס נמני בתפקיד המכשפה.
הקלסיקה המוכרת עמי ותמי, של האחים גרים, מתעוררת לחיים בגרסת מחזמר. עמי ותמי מגיעים לביקור בחווה של הדוד פרדי ויוצאים למסע ביער בעקבות משאלות ליבם. בדרך הם עוברים חוויות שונות , פוגשים דמויות צבעוניות ומפתיעות ומגלים מה הם הדברים החשובים באמת.

חפש את המתוק
משחק חידה נושא פרסים לכל המשפחה וסיור בפארק המיניאטורות שיואר בתאורת לילה מיוחדת עד שעת הסגירה ב-22:00, להשלמת הביקור ייהנו המבקרים מאפליקציית סיור קולי מודרך yapQ שתעשיר את חווית הביקור והסיור סביב 385 המיניאטורות של פארק מיני ישראל ובכך יתרמו למבקרים בידיעת והכרת הארץ, על אתריה המפורסמים וההיסטוריים.

קיץ מתוק במיני ישראל. צילום: ערן לביא
קיץ מתוק במיני ישראל. צילום: ערן לביא

שעות פעילות הפארק: כל יום מ-17:00 עד 22:00 בלילה עד ה-29/08. שעות פתיחה בשבת: 10:00-17:00.
בימי שישי יהיה הפארק פתוח למבקרים בין השעות 10:00-14:00 (אך לא תתקיים הצגה).
בתאריכים 25/08 ו-27/08 המופע עמי ותמי יוקדם לשעה 18:00 בערב (במקום 18:30).
מחיר כניסה: 69 ₪ מגיל שנתיים ומעלה.
טלפון: 053-7106966

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106966 כל המשפחה בתשלום

מחירים

קופון מיני ישראל miniisr

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה