פעילויות פסח 2017 לילדים במדעטק חיפה

פעילויות לילדים במדעטק.

פעילויות פסח 2017 לילדים במדעטק חיפה- פסח דיגיטלי במדעטק עם שלל חוויות ייחודיות ומרגשות לכל המשפחה. ביניהם, נטריקס – חלל דיגיטלי אינטראקטיבי חדש, פסטיבל אופביטס והזדמנות אחרונה לביקור בתערוכת האדם והחלל.

מדעטק- המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל , פותח בחג הפסח את שערי נטריקס, הגלריה למוצגי אמנות טכנולוגית אינטראקטיביים ומזמין את המבקרים להיפרד מתערוכת "האדם והחלל" שתיסגר אחרי החג.

הביקור במתחם נטריקס החדש , מזמן חוויה אינטראקטיבית, המגרה את חושי הראיה והשמיעה במגע, תנועה ובאופני הפעלה מאתגרים וחדשניים. בגלריית נטריקס החדשה, מגוון רחב של פעילויות והתנסויות.

פינג פונג קול ואור – שתי יצירות מהפנטות של סטודיו פוריל (for real), חיבור ייחודי בין טכנולוגי לאמנותי. חוויה של משחק ואסתטיקה ויזואלית וקולית.

אבולוציה של חלום – סרטון 360 מעלות המדמה עולם תלת ממדי ייחודי שמזמין את הצופים-חווים, הישובים על כסאות מסתובבים נוחים, למסע שבין זריחה לבריאה. יצירה של האמן האמריקאי כריס מילק, מהמובילים בתחום המציאות המדומה בעולם.

פיקסל בריק במדעטק. פעילויות פסח לילדים. צילום: מדעטק חיפה.
פיקסל בריק במדעטק. פעילויות פסח לילדים. צילום: מדעטק חיפה.

פיקסל בריק – משחק בנית לבנים רב משתתפים, במרחב תלת ממדי וירטואלי. המשחקים חובשים משקפי מציאות מדומה (Virtual reality) על עיניהם, כשחבריהם ובני משפחתם צופים במהלך היצירה על גבי מסכים גדולים.

גרידי – יצירת מנגינה קבוצתית משותפת בממשק פיזי ויזואלי יוצא דופן. השם גרידי משלב את המילה משטח (גריד Grid) עם פרוטוקול המחשב מידי (Midi) שמשמש לתקשורת בין כלי נגינה דיגיטליים. על ידי הנחת כדורים בגומות נוצרת מוסיקה קצבית ותוססת, שניתנת לשינוי כל הזמן ומלווה באורות וצבעים, חוויה אור-קולית עוצמתית.

פעילויות פסח לילדים במדעטק.
פעילויות פסח לילדים במדעטק.

שני משחקי מחוות גוף – עם מסכים מבוססי טכנולוגיית ריל-סנס (Real-Sence) של אינטל.
המבקרים עומדים מול המסך, ובתנועות ידיים ומחוות גוף מובילים את הצב או את להקת הדגיגים במבוכי הים הגדול, כשהם אוספים פריטים חיוניים ונזהרים מסכנות.

קאגורה – היישר מיפן הרחוקה, יישום מוסיקלי המבוסס על מחוות גוף שמפעילות כלי נגינה ליצירה מוסיקלית מקורית.

• הכניסה לנטריקס על בסיס מקום פנוי בקבוצות בלבד.
• הכניסה מגיל 7 ומעלה, מעל גובה 130 ס"מ
• משך הפעילות בנטריקס כ- 45 דקות.

 

פעילות לילדים בחיפה: אופביטס במדעטק חיפה.
פעילות לילדים בחיפה: אופביטס במדעטק חיפה.

עוד במדעטק בפסחפסטיבל "אופביטס" , הרכבת רובוטים קטנים וחמודים מאביזרים יומיומיים כמו ברגים, אומים דסקיות ועוד. את הערכות יצר רועי ברזני , מייסד Offbits , והן מציעות ארבעה רובוטים בסיסיים שמהם אפשר להיפתח לכל מקום אליו מושכים אתכם הדמיון, היצירתיות והיכולת הטכנית.
הפסטיבל כולל מגוון סדנאות מבוססות חלקי "אופביטס" להרכבת דמויות, כלי רכב זעירים וגם סדנא מתקדמת בה ניתן יהיה להרכיב מודלים רובוטיים מורכבים יותר. סדנא נוספת מציעה להפוך את הדמויות המורכבות לסרט אנימציה "סטופ-מושן" מלהיב.
פסטיבל אופביטס יתקיים במדעטק בימי חול המועד 12-15.4.17 בתשלום נוסף.

 

האדם והחלל במדעטק פסח 2017. צילום: אייל אמיר,מושון תמיר.
האדם והחלל במדעטק פסח 2017. צילום: אייל אמיר,מושון תמיר.

תערוכת "האדם והחלל" מציגה פריטים ייחודיים מהמסע האנושי לחלל, ובראשם חללית אמתית – "אלמאז אקסקליבר" שהייתה פעמיים לחלל, ועכשיו אפשר להיכנס אליה, לחוות ישיבה מאוד לא נוחה של אסטרונאוטים, ולהצטלם צילום שכמוהו לא יהיה לכם יותר. עוד מוצגת חליפת אסטרונאוט אמתית לעוד צילום מדהים, ותערוכה מיוחדת לזכרו של אילן רמון ז"ל.
את התערוכה מלווה מופע הדגמות מדעיות ייחודי "1,2,3 חלל!" מסע אל החלל ובחזרה שמלווה בהסברים משכנעים על התופעות המדעיות שמאפשרות את הטיסה לחלל.

פעילויות פסח 2017 לילדים במדעטק חיפה שעות פתיחה:
ערבי חג – 10.00-14.00
חג – 10.00-17.00
חול המועד – 10.00-18.00

מידע נוסף והזמנת כרטיסים מראש לפעילויות פעילויות פסח 2017 לילדים במדעטק חיפה בטלפון: 053-7106949

לפרטים אודות מדעטק חיפה…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106949 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי ילד עד גיל 5: חינם מבוגר/ ילד מגיל 5: 89 ₪ לכרטיס , מנוי שנתי משפחתי: 440 ש"ח , הנחה מיוחדת לרוכשים באתר . חלק מהפעילויות כרוכות בתשלום נוסף

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה